Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Denní horoskop na neděli 28. 5. 2023: Kozorohy potkají komplikace, hvězdy radí Rybám upřímnost

Ženy touží po vášni a lásce.
Zdroj: pixabay
Horoskop

Denní horoskop pro všechna znamení zvěrokruhu na neděli 28. 5. 2023. Podívejte se, co vás dnes čeká a čeho byste se případně měli vyvarovat.

Vodnář (21. 1. - 20. 2.)

Vyvarujte se jakýchkoli rozhodnutí. Raději se držte stranou. Pokud si s vámi přijde někdo vyřizovat staré účty, pokuste se ho zastavit, ať ani jeden neřeknete něco, co by vašemu vztahu jen ublížilo.

Ryby (21. 2. - 20. 3.)

Horoskop vás nabádá, abyste k sobě byli upřímní. Přiznejte si, kolik zanedbaných věcí se vám nakupilo. I když se vám do jejich řešení nechce, budete se muset překonat, jinak vás to brzy zavalí.

Beran (21. 3. - 20. 4.)

Naučte se vyrovnat s neúspěchem, nemusí se vám přece vždy všechno podařit, vždyť jde jen o drobnosti. Když budete stát nohama pevně na zemi, otevřou se před vámi nové možnosti.

Býk (21. 4. - 21. 5.)

Horoskop vás varuje před impulzivním chováním. Zachovejte chladnou hlavu a nevyvolávejte hádky, zejména s autoritami hrozí konflikty. Raději jen naslouchejte a dejte prostor ostatním.

Blíženci (22. 5. - 21. 6.)

Buďte odhodlaní a snažte se udělat maximum pro to, abyste měli úspěšný den. S podporou ostatních lidí se vám bude dařit ve všem, na co sáhnete. Pokud vytrváte, vaše cíle se splní.

Rak (22. 6. - 22. 7.)

Horoskop vás nabádá, abyste neplýtvali časem ani energií na zbytečnosti. Neváhejte se poradit s ostatními. Stanovte si priority, které musíte neodkladně splnit, a také to důsledně dodržujte.

Lev (23. 7. - 22. 8.)

Měli byste být průbojnější. Jen tak se vám podaří dosáhnout toho, co jste si předsevzali. Uvědomte si, že některé záležitosti vyžadují poněkud aktivnější a tvrdší přístup. Zapracujte na tom.

Panna (23. 8. - 22. 9.)

Zkuste si udržet optimistickou náladu, i kdyby lidé kolem vás byli pochybovační. Váš elán a nadšení dokážou ostatní povzbudit natolik, že společnými silami dotáhnete všechno ke zdárnému konci.

Váhy (23. 9. - 23. 10.)

Hvězdy vás nabádají, ať myslíte na důslednost a zodpovědnost. Vyplatí se vám to, úspěchu pak bude přáno. Buďte aktivní a postupujte krok za krokem, dotáhněte všechny nedodělané úkoly do konce.

Štír (24. 10. - 22. 11.)

Horoskop říká, že nastává čas na sebereflexi. Zamyslete se nad svým chováním z posledních dnů. Buďte vstřícnější k ostatním, zajímejte se o jejich názory a dejte jim prostor k vyjádření.

Střelec (23. 11. - 21. 12.)

Hvězdy říkají, že by se vám mělo dařit. Máte plno energie a síly, a tak toho hleďte využít ve svůj prospěch. Dokonce ani povinností na tento den nemáte tolik, takže všechno stihnete v rekordním čase.

Kozoroh (22. 12. - 20. 1.)

Nečekejte klidný den. Věci nepůjdou tak snadno, jak byste si přáli. Myslete pozitivně i v situacích, kdy se vám bude zdát, že se celý svět spikl proti vám. Je důležité, abyste to ustáli s grácií.

Pokud chcete vědět víc, přečtěte si váš měsíční horoskop ➔

Ivan Mládek: Zdraví jde stranou. Budu koncertovat, dokud nechcípnu, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy