Trendy
válka na Ukrajině Survivor 2024 Iveta Bartošová Survivor 2024 - aktuálně

Denní horoskop na neděli 22. 1. 2023: Příval energie pro Vodnáře, Raky čeká velká kritika

Rodinné hádky
Zdroj: MailOnline
Horoskop

Denní horoskop pro všechna znamení zvěrokruhu na neděli 22. 1. 2023. Podívejte se, co vás dnes čeká a čeho byste se případně měli vyvarovat.

Vodnář (21. 1. - 20. 2.)

Čeká vás spousta tvůrčí energie a nových nápadů. Nerozptylujte se ale zbytečnostmi, soustřeďte se na to, co je opravdu podstatné. Když si budete víc věřit, bez potíží všechno prosadíte.

Ryby (21. 2. - 20. 3.)

Pusťte do plnění činností, které jste za poslední dny nestihli dodělat. Je na to ten správný čas. Pokud postupně začnete vyřizovat jeden rest za druhým, měli byste všechno zvládnout bez větších komplikací.

Beran (21. 3. - 20. 4.)

Připravte se na to, že za vámi předvedené výkony uslyšíte i kritiku. Je zbytečné, abyste se rozčilovali a kopali kolem sebe. Přijměte připomínky v klidu a nemějte obavy přiznat chybu s tím, že se polepšíte.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Horoskop vás nabádá, abyste nebyli tolik impulzivní. Když nepůjde všechno podle vašich představ, buďte trpěliví. Nemusíte dělat zbytečný humbuk, diplomacií toho dosáhnete víc. Výsledek vás velmi potěší.

Blíženci (22. 5. – 21. 6.)

Snažte se lépe zorganizovat svůj čas. Zamyslete se nad tím, co můžete všechno zvládat, a zrušte aktivity, které vás omezují a brzdí. Uleví se vám a po čase zjistíte, že vám ani nechybějí. Pozor na úrazy.

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Dejte si pozor na roztržitost, ať se vyvarujete zbytečných chyb. Snažte se vytyčené úkoly dotáhnout do konce. Překonejte se i ve chvílích, kdy vám budou docházet síly, ta námaha bude stát za to.

Lev (23. 7. - 22. 8.)

Naslouchejte více svým blízkým, možná změníte názor v některých záležitostech. Podívejte se na to z jejich úhlu pohledu. Den přeje úklidu; ať už na zahradě či doma, půjde vám to pěkně od ruky.

Panna (23. 8. - 22. 9.)

Horoskop vás nabádá, abyste se vyhnuli veškerým rodinným konfliktům. Využijte tento den k přátelským setkáním. Vyrazit můžete za sportovními aktivitami, energie ani chuť vám nechybí.

Váhy (23. 9. - 23. 10.)

Táhne vás to mezi lidi, nechybí vám ani elán a nadšení do různých sportovních aktivit. Dnešek přeje také cestování. Zavolejte svým přátelům a podnikněte společně zajímavý výlet. Nebo je pozvěte na drink.

Štír (24. 10. - 22. 11.)

Obrňte se. Čeká vás plno nervozity a napětí, nenechte se však ovládat negativními emocemi. Vyrazte se odreagovat někam za kulturou nebo si běžte zasportovat. Zkuste se radovat i z maličkostí.

Střelec (23. 11. - 21. 12.)

Tento den přeje rodinným a přátelským setkáním. Své nejbližší byste neměli zanedbávat, vezměte je někam do společnosti. Rodinu to potěší a vám to zlepší náladu. Povinnosti hoďte za hlavu.

Kozoroh (22. 12. - 20. 1.)

Všechno není takové, jak vám rodina tlumočila. Než se na své blízké začnete zlobit, dejte jim šanci, aby to vysvětlili. Možná to nemysleli zle a chtěli vás jen ochránit. Podívejte se na to jejich očima.

Pokud chcete vědět víc, přečtěte si váš měsíční horoskop ➔

Bolestná zpověď Moniky Binias: S o 24 let mladším Petrem přišli o dítě. Bojovala i s tchyní

Související články

Další články

Nejnovější kauzy