Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 MS v hokeji 2024 Survivor 2024 - aktuálně

Denní horoskop na neděli 19. 3. 2023: Býkům se bude dařit, Panny čekají zajímavé zprávy

Podle žen poškozují vztah omluvné zprávy nebo ty, které zdůrazňují rozdíly mezi partnery. Muži uvedli „bombardování“ zprávami.
Zdroj: Medialets.com
Horoskop

Denní horoskop pro všechna znamení zvěrokruhu na neděli 19. 3. 2023. Podívejte se, co vás dnes čeká a čeho byste se případně měli vyvarovat.

Vodnář (21. 1. - 20. 2.)

Čekejte poněkud nervóznější atmosféru. Pozor si dejte na přecitlivělé reakce okolí. Nebude úplně jednoduché, abyste zůstali za všech okolností trpěliví a objektivní, ale aspoň se snažte.

Ryby (21. 2. - 20. 3.)

Podle horoskopu zvládnete veškeré činnosti na výbornou a dočkáte se uznání od ostatních. Využijte příznivého období k prosazení svých plánů a při představení nových záměrů či projektů.

Beran (21. 3. - 20. 4.)

Nebuďte tolik kritičtí jen ke druhým lidem, ale také sami k sobě. Když budete ostatním něco vytýkat, sdělujte jim to ohleduplně. S agresivitou byste moc nepochodili.

Býk (21. 4. - 21. 5.)

Tento den se vám bude dařit. Očekávat můžete nabídku, která by mohla změnit vaše plány a zamíchat k tomu žebříčkem hodnot. Při rozhodování dobře zvažte všechna pro a proti.

Blíženci (22. 5. - 21. 6.)

Věnujte se svým blízkým. Udělejte si hezký den, zajděte společně do oblíbené restaurace, na procházku a večer třeba navštivte kino. Vyhýbejte se ale tématům, kde tušíte názorový konflikt.

Rak (22. 6. - 22. 7.)

Horoskop vám nadělil výbornou intuici. Nemusíte o ničem složitě přemýšlet, odpovědi přijdou úplně samy. Máte lepší odhad jak na lidi, tak na orientaci v obchodních záležitostech.

Lev (23. 7. - 22. 8.)

Horoskop vás nabádá, abyste se vyvarovali impulzivního jednání. Máte tendenci přepínat své síly, neměli byste zbytečně riskovat. Opatrní buďte jak při sportovních aktivitách, tak za volantem.

Panna (23. 8. - 22. 9.)

Očekávejte zajímavé zprávy. Je docela možné, že se objeví nějaká nová příležitost nebo obdržíte lákavou nabídku na výlet. Potkáte se také nejspíš s někým, koho jste už dlouho neviděli.

Váhy (23. 9. - 23. 10.)

Horoskop říká, že tento den bude vhodný pro plánování budoucnosti i řešení finančních záležitostí. Nemáte sklony zbytečně riskovat. Pro cokoli se rozhodnete, to bude také trvale platit.

Štír (24. 10. - 22. 11.)

Máte zvýšenou schopnost empatie, mohou tak na vás negativně dopadat pocity ostatních lidí. Snažte se tomu nepodléhat a pohybujte se raději ve společnosti pozitivně smýšlejících osob.

Střelec (23. 11. - 21. 12.)

Čekejte úspěšný den. Snažte se komunikovat a spolupracovat s ostatními, získáte tím mnoho inspirace. Nebojte se činit rozhodnutí, ať váhavostí nepřijdete o šance, které už se nemusejí opakovat.

Kozoroh (22. 12. - 20. 1.)

Horoskop vás varuje před váhavostí a pomalým rozhodováním, mohli byste se snadno připravit o jedinečné příležitosti. Dařit se vám bude ve studiu a při získávání nových dovedností.

Pokud chcete vědět víc, přečtěte si váš měsíční horoskop ➔

Další rána pro Veronicu Biasiol. Po vlně hejtů během Miss jí ublížila vlastní maminka. Kráska přiznala velké zklamání

Související články

Další články

Nejnovější kauzy