Trendy
válka na Ukrajině EURO 2024 Karel Gott Zápisník alkoholičky

Denní horoskop na neděli 16. 6. 2024: Panny musí zariskovat, Štírům chybí trpělivost

Nebojte se riskovat. Svá rozhodnutí dobře zvažte, ale strach vás nesmí zastavit.
Zdroj: Pixabay
Horoskop

Denní horoskop pro všechna znamení zvěrokruhu na neděli 16. 6. 2024. Podívejte se, co vás tento den čeká a čeho byste se případně měli vyvarovat.

Vodnář (21. 1. – 20. 2.)

Připravte se na to, že nic nepůjde úplně snadno. Nebudete se moct vůbec soustředit a stále vás někdo či něco rozptyluje. Nenervujte se, když něco nestihnete, doděláte to jindy. Práce kvapná, málo platná.

Ryby (21. 2. – 20. 3.)

Horoskop přináší pohodový den, který už jste potřebovali. Nemějte žádný stud projevit nahlas to, po čem toužíte. Věnujte se jen tomu, co chcete dělat nejraději, jinak by s vámi stejně nebylo k vydržení.

Beran (21. 3. – 20. 4.)

Máte spoustu energie, tak nemějte obavy dokončit veškeré záležitosti z předchozích dní. Někdo z blízkých vám navíc podá pomocnou ruku, což uvítáte, tak budete mít všechno vyřešeno docela brzy.


Býk (21. 4. – 21. 5.)

Horoskop vás nabádá, abyste se nechovali, jako kdybyste snědli veškerý rozum světa. Nemachrujte a buďte k druhým vlídnější. Usmívejte se, pochvalte třeba kolemjdoucí blůzu a hned budete mít hezčí den.

Blíženci (22. 5. – 21. 6.)

Buďte co nejvíce aktivní a disciplinovaní, jen tak zvládnete všechno, co jste si naplánovali. Snažte se být ohleduplní, ochotní a pomáhejte druhým. Uvidíte, že se vám to jednou vrátí.

Doporučené video: Horoskop o sportovním nadání jednotlivých znamení zvěrokruhu


Rak (22. 6. – 22. 7.)

V tento den si můžete získat lidi na svou stranu svým příjemným vystupováním. Myslete také na svůj zevnějšek a snažte se předejít konfliktním situacím. Večer vyrazte za kulturními zážitky.

Lev (23. 7. – 22. 8.)

Svým nadšeným přístupem přesvědčíte každého – k čemu jen budete potřebovat. Pozor si dejte na přílišnou otevřenost, i slova umí zranit. Udělejte si pohodu a vyrazte někam na čerstvý vzduch.

Panna (23. 8. – 22. 9.)

Podle horoskopu byste se měli naučit riskovat. A to alespoň v případech, kdy nemáte co ztratit. Odvážný počin vám otevře nové možnosti, které vás nejen potěší, ale úspěch vás pak nemine.


Váhy (23. 9. – 23. 10.)

Dejte si pozor na utrácení za zbytečné věci, měli byste pamatovat více na zadní kolečka. Nemusíte dělat všechno úplně sami, abyste dosáhli úspěchu, a proto neodmítejte pomoc od kolegů či kamarádů.

Štír (24. 10. – 22. 11.)

Máte tendenci chovat se tak, aby bylo za každou cenu po vašem. Buďte trpěliví, váš čas ještě přijde. Uvědomte si, že se také můžete někdy mýlit. Myslete na to hlavně při rozhovoru s někým důležitým.

Střelec (23. 11. – 21. 12.)

Připravte se na to, že se nevyhnete tvrdým slovům od lidí, které nemáte zrovna v lásce. Nenechejte se tím rozhodit, nejspíše jen zkoušejí, kolik toho vydržíte. Klidem a nadhledem jim seberete vítr z plachet.

Kozoroh (22. 12. – 20. 1.)

Tento den bude přát přátelským setkáním. Vyrazit můžete společně se svými blízkými někam za kulturou. Poznáte zajímavé osobnosti, jejichž názory pro vás budou přínosné a obohacující.

Pokud chcete vědět víc, přečtěte si váš měsíční horoskop ➔

Kateřina Ujfaluši o intimních scénách v Ulici: Přítele to zamrzelo, ale už se uklidnil, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy