Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci Survivor 2024

Denní horoskop na čtvrtek: Zastavme se a přemýšlejme, zda jsme tam, kde chceme být

Cítíte se mizerně?
Zdroj: pixabay
+ Dalších 8 fotografií
denní horoskop
Dnešní energie vybízí k tomu, abychom přemýšleli o svých životních hodnotách, krocích a snech. Zda čerpáme ze zdrojů, které nám něco dávají, a zda si v našem životě nedržíme příliš toxických lidí. Pojďte se s námi podívat na to, co si pro jednotlivá znamení zvěrokruhu hvězdy na čtvrtek přichystaly.

Vodnář (21. 1. - 20. 2.)

Skoro to vypadá, že máte za sebou menší psychický kolaps, že? Někdy je toho na vás zkrátka moc, zkuste si to prožít a uvědomit si, že každý den není posvícení. Jedna kapitola však neznamená, že je zlá celá kniha. Podívejte se do galerie, co dalšího vás dnes čeká.

Ryby (21. 2. - 20. 3.)

Dejte si dnes pozor na lež. A to především vaší rodině. Někdy je fajn říct si o pomoc bez toho, abyste se museli bát, jak to vaše okolí vezme. Vždy tu jsou přeci pro vás, tak proč tomu nevěříte? V galerii najdete, čeho se dnes máte vyvarovat.

Beran (21. 3. - 20. 4.)

Možná ztrácíte naději, že něco, co si opravdu přejete, nakonec nedopadne. Nenechávejte to však jen na síle přání a zkuste tomu jít opravdu naproti. Neklesejte na mysli. Všechno se poskládá tak, jak to má být. V galerii najdete, na co se dnes můžete těšit!

Býk (21. 4. - 21. 5.)

Zkuste občas vytrvat v tom, co si určíte, a neskákat od jednoho k druhému. Je jasné, že toho chcete dokázat spoustu, ale někdy si tím spíš škodíte a nedokončíte ani jednu věc. Jinak vám hvězdy přejí a vypadá to na poklidný den. V galerii najdete, čeho se však vyvarovat.

Blíženci (22. 5. - 21. 6.)

Vypadá to na akční den! S chutí se pustíte do všeho, co jste doposud odkládali. Jen tak dál, Blíženci! Hvězdy vám vážně přejí a bude to stát za to. Věřte si, máte na to. V galerii najdete, co by vás dnes mohlo rozčílit a jak se tomu vyhnout.

Rak (22. 6. - 22. 7.)

Ten čtvrtek nebude žádná sláva, ale neděláte vy si to tak trochu už sami, Raci? Utápíte se v tom, co všechno je kolem vás špatně, pořád přemýšlíte, spekulujete. Nic vám nespadne samo do klína, tak zvedněte zadek a začněte se snažit. V galerii najdete čtvrteční tip.

Lev (23. 7. - 22. 8.)

Vypadá to dnes na nějaké úvahy… Naučte se nesoudit. Nepředjímejte žádné závěry, nechte lidi, ať jdou svojí cestou, a dbejte hlavně o tu svou. Pokud pro sebe chcete vězení, starejte se pořád dokola o to, co si o vás ostatní myslí. Zbytečné, že? Tip na čtvrtek najdete v galerii.

Panna (23. 8. - 22. 9.)

Občas se potřebujeme ztratit, abychom se znovu našli. Stejně, jako nás každý pád učí vstávat. Pokud momentálně ve svém životě nejste tam, kde byste chtěli být, nepodceňujte svou intuici. Ukáže vám směr. V galerii najdete, na co se dnes můžete těšit.

Váhy (23. 9. - 23. 10.)

Nezadané Váhy by měly mít na paměti, aby je jejich osamělost nepřiměla slevit z jejich nároků. Z toho, co je pro ně důležité. Občas je naše cesta tak dlouhá, že přemýšlíme, zda někde neodbočit. Ale pokud chceme jít rovně, vlevo nás nic dobrého nečeká. Tip na čtvrtek v galerii.

Štír (24. 10. - 22. 11.)

Kdyby na světě neexistovaly překážky, kde byste teď byli? Kdyby nebyla žádná finanční omezení, osobní. Kde byste byli a kde jste teď? Opravdu ve svém životě děláte vše pro svůj nejlepší zájem? Zkuste se nad tím dnes zamyslet. V galerii najdete, čeho se dnes vyvarovat.

Střelec (23. 11. - 21. 12.)

Někdy máte odvahu na velké plány a někdy jste zas úplně mimo a přejete si zůstat na místě, na kterém jste teď. Každá změna občas bolí. Nebo není příjemná. To neznamená, že je špatná. Občas musíme překonat své limity a vnímat svou odvahu. Tip na dnešek v galerii.

Kozoroh (22. 12. - 20. 1.)

Je nejvyšší čas postavit se za to, co je pro vás v životě důležité, a dát všem najevo, že vám do toho nemají mluvit. Nejste na tomhle světě pro to, abyste uspokojili nároky ostatních. Záleží hlavně na tom, jak se cítíte, když ráno vstáváte, když usínáte. Jak to tedy je? Tip na čtvrtek v galerii.

Pokud chcete vědět více, přečtete si týdenní horoskop ➔

Měsíční horoskop na duben ➔

Eva Podzimková o odmítnutí postelových scén: Přijdu si stará, je to trapné, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy