Trendy tagy Čauky lidi Survivor 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Denní horoskop na čtvrtek: Vodnářům se bude v práci dařit, Berany přemůže silný vztek

Hádka
Zdroj: profimedia.cz
+ Dalších 8 fotografií
denní horoskop

Už jste nalazeni na vánoční čas? Pokud vás ještě pořád přemáhá pracovní shon, pojďte se podívat, co vás čeká ve čtvrtek 2. 12. 2021. Hvězdy toho pro znamení zvěrokruhu nemají zrovna málo!

Vodnář (21. 1. - 20. 2.)

Nebojte se, pracovně se vám dnes bude velmi dařit. Ačkoliv se pohybujete na tenkém ledě a jste si vědomi svých chyb, tentokrát je ještě zvládnete napravit. V galerii najdete, co dalšího vás dnes čeká.

Ryby (21. 2. - 20. 3.)

Láska pořád krouží kolem vás, jen to vypadá, že ji vůbec nevidíte. Ať už to znamená, že nemůžete najít svou druhou polovičku nebo to u vás doma není vůbec dobré, zkuste přemýšlet, jak změnit vaše snažení. V galerii najdete váš tip.

Beran (21. 3. - 20. 4.)

Z ničeho nic se ve vás probudí velmi intenzivní vztek a budete řešit staré křivdy. To pravděpodobně lidi kolem vás vůbec nepochopí, pokud nebudete komunikovat otevřeně. V galerii najdete, co dalšího vás čeká.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Stále se za něčím honíte a pořád nemáte dostatek financí? Možná právě vaše intenzivní snaha se vylučuje s tím, aby k vám Vesmír hojnost pustil. Zkuste se zamyslet, jak se k penězům chováte. V galerii najdete, čeho se vyvarovat.

Blíženci (22. 5. – 21. 6.)

Dnes je ideální čas, kdy zkusit štěstí ve hře! A to i pokud máte štěstí v lásce. Hvězdy vám neuvěřitelně přejí a štěstí vás nemine. V galerii najdete, co dalšího si pro vás hvězdy přichystaly.

Rak (22. 6. - 22. 7.)

Ti z vás, kteří byli nevěrní, by se dnes měli mít na pozoru! Zřejmě se bude kolem vás pohybovat někdo, kdo bude chtít vaše tajemství prozradit. Zatloukáním už to nevylepšíte… V galerii najdete, na co si dát pozor.

Lev (23. 7. - 22. 8.)

V práci dnes nepolevujte, nadřízený sleduje váš výkon. Pokud se dnes budete flákat, odrazí se to na vánočních prémiích. Měli byste také uvažovat o vybrání dovolené, která vám zbývá. V galerii najdete, co vás potěší.

Panna (23. 8. - 22. 9.)

Hádka s partnerem se vám dnes nevyhne. Máte na celou situaci úplně opačný názor a nenacházíte kompromis. Možná je na čase ustoupit a pro jednou to nechat být, co myslíte? V galerii najdete, co vás může rozčílit.

Váhy (23. 9. - 23. 10.)

Nestavte se do role spasitele, všechny kolem vás zkrátka nezachráníte. Naopak se soustřeďte na své problémy a nedávejte ostatním víc, než máte sami. V galerii najdete, co dalšího vás čeká.

Štír (24. 10. - 22. 11.)

Mezi vašimi přáteli je někdo, kdo má pocit, že už ho dlouho zanedbáváte. Soustředit se jen na partnerský vztah by vás mohlo přivést do situace, ve které se nebudete mít v případě potřeby komu svěřit. V galerii najdete váš tip na čtvrtek.

Střelec (23. 11. - 21. 12.)

Ten týden tak utíká, co říkáte? Zkuste si svou práci lépe organizovat. Jinak budete opakovaně v situaci, kdy neodevzdáváte, co byste měli a úkoly hrnete před sebou. V galerii najdete, čeho se vyvarovat.

Kozoroh (22. 12. - 20. 1.)

Dnes váš čeká skvělý den! Zkuste si večer zpříjemnit tím, že vymyslíte speciální program pro sebe a svého partnera. Ať už to bude desková hra nebo příjemná večeře. V galerii najdete, co vám udělá radost.

Pokud chcete vědět více, přečtěte si týdenní horoskop ➔

Související články

Další články