Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 StarDance 2021 Česko Slovensko má talent 2021

Nejnovější kauzy

Denní horoskop na čtvrtek: Vodnářům se bude skutečně dařit, Střelci nepůjdou pro ostrá slova daleko

Udělejte si piknik!
Zdroj: pinterest
+ Dalších 8 fotografií
denní horoskop

Přinášíme vám horoskop na čtvrtek 29. 7. 2021! Podívejte se, kdo se vydá na cestu za svými sny a kdo dneska absolutně pohoří. To vše a mnohem více v dnešním horoskopu!

Vodnář (21. 1. - 20. 2.)

Připravte se na perfektní den, ve kterém se vám bude skutečně dařit. Konečně se napojujete znovu na sebe a vracíte se k tomu, co je pro vás opravdu podstatné. V galerii najdete dnešní tip.

Ryby (21. 2. - 20. 3.)

Všechno, co se v životě děje, má svůj důvod a má vás něco naučit. Pokud jste ochotni si z toho něco vzít, můžeme vám to mnoho dát. V galerii najdete, co dalšího vás čeká.

Beran (21. 3. - 20. 4.)

Udělejte si s partnerem krásný večer a dejte si skleničku něčeho dobrého. Bude tak možnost si popovídat a probrat důležitá témata. V galerii najdete, čeho se vyvarovat.

Býk (21. 4. - 21. 5.)

Pokud nebudete poslouchat sami sebe, můžete si pěkně naběhnout. Váš vnitřní hlas vždy ví, kdy potřebujete trochu té odvahy a kdy naopak couvnout. V galerii najdete, na co si dát pozor.

Blíženci (22. 5. – 21. 6.)

Udělejte si doma pořádek a vytřiďte všechny nepotřebné věci. Uleví se vám a připravíte svou domácnost na konec léta. S partnerem si dejte pozor na hádku. V galerii najdete, co vám dnes udělá radost.

Rak (22. 6. - 22. 7.)

Využijte volné letní dny pro studium cizích jazyků a soustřeďte se na své znalosti. Čím více je budete rozvíjet, tím snazší budete mít svou pozici v zaměstnání. V galerii najdete, co dalšího pro vás hvězdy chystají.

Lev (23. 7. - 22. 8.)

Vypadá to, že pracovní povinnosti nejsou momentálně vaší prioritou. Toho by si však mohl všimnout váš nadřízený, pro kterého to bude velký problém. Čtvrteční tip najdete v galerii.

Panna (23. 8. - 22. 9.)

Někdo vás pomlouvá! Jde o osobu, kterou vnímáte jako svého blízkého člověka a nikdy byste to do ní neřekli. Mějte oči otevřené a pečlivě vše pozorujte. V galerii najdete, čeho se vyvarovat.

Váhy (23. 9. - 23. 10.)

Pokud postrádáte energii, čerpejte ji z přírody a rostlin. Dobře vám bude především na osamocených místech, kde se můžete zaměřit na své myšlenky. V galerii najdete, co dalšího vás čeká.

Štír (24. 10. - 22. 11.)

Nejlepší bude, pokud si v následujících dnech naplánujete dva dny volna a vyrazíte někam na kolo. Potřebujete už na chvíli vypnout od pracovních povinností. V galerii najdete, na co se tento den zaměřit.

Střelec (23. 11. - 21. 12.)

Vypadá to, že budete mít dnes pěkně ostrý jazyk! Někomu řeknete od plic, co si o něm myslíte. Ačkoliv to bude opravdu přímé, svou slušnost si udržíte. V galerii najdete, na co si dát pozor.

Kozoroh (22. 12. - 20. 1.)

Zamyslete se nad tím, zda nevěnujete až příliš času ostatním, kdežto na sebe zapomínáte. Vyhraňte si chvíli pro sebe a pečujte o sebe tak, jak je vám to příjemné. V galerii najdete, na co se dnes těšit.

Pokud chcete vědět více, přečtete si týdenní horoskop ➔

Související články

Další články