Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Denní horoskop na čtvrtek: Vodnářům bude ležet svět u nohou, Kozorohy by mohla překvapit migréna

Předtím než s partnerem ve vztahu uděláte další vážný krok, měli byste si spolu promluvit o několika velmi důležitých tématech.
Zdroj: Pixabay
+ Dalších 8 fotografií
denní horoskop

Podívejte se, co si hvězdy přichystaly pro jednotlivá znamení zvěrokruhu na čtvrtek 7. 10. 2021. Nezapomeňte, že ještě dnes doznívají účinky novoluní a můžete tak pociťovat vniřní neklid. 

Vodnář (21. 1. - 20. 2.)

Svět vám leží u nohou. Vše, na co sáhnete, vám jde jako po másle. Nebojte se věřit v lepší zítřky, dovolte si být znovu šťastní! Potřebujete to jako sůl. V galerii najdete, čeho se dnes vyvarovat.

Ryby (21. 2. - 20. 3.)

Vaše inteligence je nyní ve své největší síle! Máte tak jedinečnou příležitost zúčastnit se vědomostní soutěže nebo předvést v práci naprosto famózní výkon. V galerii najdete dnešní tip.

Beran (21. 3. - 20. 4.)

S partnerem byste se dnes mohli dostat do konfliktu kvůli financím. Nedořešené záležitosti se dostanou na povrch kvůli zapomenuté složence. Postavte se k tomu čelem. V galerii najdete, co dalšího vás čeká.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Pozvání na oslavu vám dnes nebude po chuti. Uděláte nejlépe, pokud dnes zůstanete večer doma a půjdete brzy spát. Pozor na problémy v práci! V galerii najdete, co vás dnes potěší.Blíženci (22. 5. – 21. 6.)

V zaměstnání si dejte pozor na nepříjemného šéfa, který se vám bude snažit zkazit den. Pokud se nedáte, máte naději na velkou večerní romantiku! V galerii najdete, na co si dnes dát pozor.

Rak (22. 6. - 22. 7.)

Věřte svým krokům. Váš život snů už je na blízku. Pokud nezapochybujete a nedáte šanci negativním myšlenkám, budete se cítit neuvěřitelně silní. V galerii najdete, co vám udělá radost.

Lev (23. 7. - 22. 8.)

Nebojte se dnes projevit svůj názor. Buďte upřímní! Lidé kolem vás ocení, že je netaháte za nos a dopřáváte jim svůj úhel pohledu. V práci vás čeká úspěch. V galerii najdete, co vás dnes může překvapit.

Panna (23. 8. - 22. 9.)

Zajímejte se více o svého partnera a projevujte mu úctu. Respektujte jeho názory, pracujte na tom, abyste byli šťastní. Pozor si dejte však na své zuby a pečlivě se o ně starejte. V galerii najdete, co dalšího si pro vás hvězdy připravily.Váhy (23. 9. - 23. 10.)

Čekají vás velké změny! Oddejte se celé situaci a nechte ji volně plynout. S nadřízeným urovnáte spory, které vás v posledních dnech velmi tížily. V galerii najdete, čeho se vyvarovat.

Štír (24. 10. - 22. 11.)

V práci ukážete asertivní chování a dovede vás to k úspěchu. Pokud nadále vytrváte ve své práci, brzy byste mohli být povýšeni. V galerii najdete, co dalšího vás dnes čeká.

Střelec (23. 11. - 21. 12.)

S partnerem jste urovnali spor a teď to vypadá jako ideální chvíle. Nepřestávejte však pracovat na tom, co mezi sebou máte. Ačkoliv máte rodinu, důležitý je i vztah vás dvou. V galerii najdete váš tip.

Kozoroh (22. 12. - 20. 1.)

Dejte si pozor na pitný režim, dnes by vás mohla přepadnout migréna. Nedívejte se zpátky a nepřemítejte o svých chybách. Čeká vás skvělá budoucnost. V galerii najdete, co vás dnes potěší.

Pokud chcete vědět více, přečtěte si týdenní horoskop ➔

Související články

Další články