Trendy
válka na Ukrajině střelba v Praze Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci Survivor 2024

Denní horoskop na čtvrtek: Vodnáře pohltí radost ze života, Býci překonají hranice

denní horoskopy
Zdroj: Extra.cz/ Denisa Zajíčková
+ Dalších 8 fotografií
horoskop

Střelec už je ve své plné vládě, a tak může začít plnit sny těm, kteří na ně dosud nenašli odvahu. Zbytek roku přímo vybízí ke krokům, které byste jindy dlouho zvažovali. Co čeká ve čtvrtek 24. 11. 2022 právě vás?

Vodnář (21. 1. - 20. 2.)

Ve čtvrtek se nechte pohltit silou okamžiku a zkrátka dělejte to, co vám bude dělat radost! Uvidíte, že nakonec načerpáte mnohem víc sil, než kdybyste snědli tabulku čokolády na posezení. V galerii najdete, čeho se vyvarovat.

Ryby (21. 2. - 20. 3.)

Ať už dnes potřebujete vyřídit důležité dokumenty nebo jen nakoupit, bude pro vás zkrátka všechno problém. Měnící se počasí vám dává pořádně zabrat, a tak nezbývá energie na nic dalšího. V galerii najdete, co vás potěší.

Beran (21. 3. - 20. 4.)

Nemáte na co čekat. Ten krok, ke kterému už se dlouho odhodláváte, je cesta k výsledku, který si ze srdce přejete. Oporou vám bude partner, který je zkrátka spřízněnou duší. V galerii najdete, co dalšího pro vás hvězdy připravily.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Někdy to překonání hranic může být přesně to pravé ořechové pro vás. Ačkoli se to může zdát zpočátku opravdu nepříjemné. Vnímejte, co vám radí vesmír. Znamení kolem vás jsou naprosto evidentní. V galerii najdete, na co si dát pozor.Blíženci (22. 5. – 21. 6.)

Ve vztahu teď nechcete nikam spěchat. Naopak je to pro vás příležitost, jak se trochu uklidnit a rozmyslet si, jestli o něco takového vůbec stojíte. Pokud tuhle krizi přečkáte, budete společně mnohem stabilnější. V galerii najdete váš tip.

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Pravidelné procházky vám udělají jedině dobře! Využijte předvánoční čas k tomu, abyste se každý podvečer někam vydali, třeba na dobrý svařák. Uděláte něco pro své zdraví a ještě si vyčistíte hlavu. V galerii najdete, co vám udělá radost.

Lev (23. 7. - 22. 8.)

Nepouštějte si k tělu ty, kteří pro vás nemají vlídné slovo a stále vás jen za něco kritizují. Právě ti mají největší problém sami se sebou a reflektují si své starosti přes vás. Vy ale teď potřebujete sílu hlavně pro sebe. V galerii najdete, co dalšího pro vás hvězdy mají.

Panna (23. 8. - 22. 9.)

Nebojte se prohry. Protože i kdyby nastala, pro vás to bude posun vpřed. Naučte se, že každá situace v životě vám má přinést určité poučení nebo zkušenost. A když k tomu takto přistoupíte, nemůžete se splést. V galerii najdete, čeho se vyvarovat.Váhy (23. 9. - 23. 10.)

V milostných vztazích se vám teď bude fungovat lehce. Pochopení, které máte, využijete hlavně večer, kdy partner přijde s neobvyklým návrhem. Naučte se ale lépe odpočívat, to se vám bude hodit. V galerii najdete, na co si dát pozor.

Štír (24. 10. - 22. 11.)

Zřejmě vás zaskočí, jak se vaše drahá polovička postaví k situaci, kdy skutečně potřebujete zastání. Holt když ze sebe jednou uděláte hrdinu, už vždycky si budou druzí myslet, že vše zvládnete levou zadní. V galerii najdete, co dalšího vás dnes čeká.

Střelec (23. 11. - 21. 12.)

Nenechte se vyprovokovat doma k další hádce. Nebylo toho už dost? Raději si v klidu promluvte, a jestli to skutečně tak nefunguje, běžte od sebe. Takhle zkrátka nevyřešíte vůbec nic. V galerii najdete, co vám udělá radost.

Kozoroh (22. 12. - 20. 1.)

Klidně dnes vyrazte do obchodu a podívejte se, čím byste mohli svým blízkým udělat radost. Vánoční náladu už máte, tak proč se tentokrát nevyhnout svátečnímu stresu? V galerii najdete, na co se zaměřit.

Pokud chcete vědět víc, přečtěte si týdenní horoskop ➔

Lucie Borhyová a její začátky na Nově: Domů jsem se vracela s pláčem, brala jsem to osobně

Související články

Další články

Nejnovější kauzy