Trendy
válka na Ukrajině Iveta Bartošová Výměna manželek 2024 Survivor 2024

Denní horoskop na čtvrtek: Vodnáře čeká dobrodružství, Střelce zdravotní problémy

úplněk v kozorohu
Zdroj:
+ Dalších 8 fotografií
denní horoskop

Magický čtvrteční úplněk v Kozorohu nám zamíchá karty i v denním horoskopu! Podívejte se, koho čekají pracovní potíže a kdo vyzradí velké tajemství. Poselství na 24. 6. 2021 je tady!

Vodnář (21. 1. - 20. 2.)

Ve čtvrtek zažijete velké dobrodružství! Konečně jste přestali fňukat nad tím, že se na vás celý vesmír vykašlal, a začínáte si tvořit svůj osud sami. V galerii najdete, co vám dnes pomůže.


Ryby (21. 2. - 20. 3.)

Vypadá to, že dnes budete na vrcholu blaha! Ať už chcete trávit dnešek s kýmkoli, bude to jeden z nejlepších dnů vašeho týdne. V galerii najdete, čeho se dnes vyvarovat.


Beran (21. 3. - 20. 4.)

Pokud chcete ve svém životě udělat změnu, přichází pro vás ten správný čas. Dnešní energii úplňku využijte k tomu, abyste dokázali nemožné! V galerii najdete váš dnešní tip.


Býk (21. 4. - 21. 5.)

Dnes vám šéf dá velký úkol, pokuste se ho nezklamat. Závisí na tom vaše budoucí možné povýšení. Buďte odvážní a vyplatí se vám to. V galerii najdete, co vás dnes potěší.


Blíženci (22. 5. – 21. 6.)

Zaměřte se dnes na sebe a s nikým se nepouštějte do zbytečných konfliktů. Pokud vám situace nevyhovuje, prostě ji změňte. V galerii najdete, co vás dnes opravdu rozčílí.


Rak (22. 6. - 22. 7.)

Je správný čas, abyste se ve svém životě posunuli dál. Využijte energii úplňku k tomu, abyste se napojili sami na sebe a porozuměli si. V galerii najdete, na co se dnes můžete těšit.


Lev (23. 7. - 22. 8.)

Je zbytečné si něco nalhávat, v duši už dávno víte, jak se věci mají. Ať už jde o vztah, rodinu či práci. Věřte tomu vnitřnímu hlasu, povede vás. V galerii najdete, na co si dát dnes pozor.


Panna (23. 8. - 22. 9.)

Dnes budete absolutně zářit! Vše, co vám přijde během dne do cesty, se vám podaří. Úplněk na vás bude působit velmi pozitivně. V galerii najdete, co vás dnes nemine.


Váhy (23. 9. - 23. 10.)

Partnerské vztahy budou ve čtvrtek trochu oříškem. Vy určitě víte, jak byste si představovali svůj domov. Ale neumíte to převést do reality. V galerii najdete, co vám pomůže.


Štír (24. 10. - 22. 11.)

Pokud budete jen sedět a čekat, těžko se ve vašem životě něco změní. Nic se neděje samo od sebe, ke všemu potřebujete energii. Dejte svůj svět do pohybu! Čtvrteční tip najdete v galerii.


Střelec (23. 11. - 21. 12.)

Pozor na vaše zdraví, zejména klouby a trávicí systém. Dlouhodobě ignorujete symptomy, které vám tělo ukazuje. Mohlo by to mít následky. V galerii najdete, co dalšího vás dnes čeká.


Kozoroh (22. 12. - 20. 1.)

Někdo tu neudrží jazyk za zuby! Prozradíte tajemství, které jste si měli nechat pro sebe. Nesnažte se to hodit na někoho jiného. Dotyčný vám stejně neuvěří. V galerii najdete, co vám dnes naopak udělá radost.


Královna kabelek a šátečků Alena Schillerová: Když vidím staré fotky, šla bych se zastřelit

Související články

Další články

Nejnovější kauzy