Trendy tagy Čauky lidi SuperStar 2021 StarDance 2021 Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Denní horoskop na čtvrtek: Váhy budou uvažovat o změně práce, Kozorohům se zalíbí kolega

Horoskop na dnešní den čtvrtek 11. listopadu: Váhy budou uvažovat o změně práce, Kozorohům se zalíbí kolega
Zdroj: Pixabay
+ Dalších 8 fotografií
denní horoskop

Podívejte se, co pro vás hvězdy připravily na magické datum 11. 11. 2021! Nejenže nás čeká svatomartinská husa, ale energie opakujících se čísel je v datu velmi silná. Ovlivní celý váš den. 

Vodnář (21. 1. - 20. 2.)

Ve čtvrtek budete mít podivnou náladu. Zase se toho na vás navalilo až moc. V partnerství se tak může projevit nervozita ze všedních starostí. V galerii najdete, čeho se vyvarovat.


Ryby (21. 2. - 20. 3.)

Přejte ostatním a bude vám přáno. Pokud nejste otevřeni tomu, že i v okolí se lidem daří, vesmír vám nikdy nedá to, oč ho žádáte. V galerii najdete, co dalšího vás čeká.


Beran (21. 3. - 20. 4.)

Vyvarujte se dnes pomluv, stály by vás příliš mnoho. Naopak se soustřeďte na to, co máte doma, kolem sebe. Potřebujete vnést do života více klidu. V galerii najdete váš dnešní tip.


Býk (21. 4. – 21. 5.)

V práci budete dnes čelit ambicióznímu kolegovi, který se vás bude snažit vyštípat. Zachovejte si dekórum a ukažte mu, kdo je skutečně pro oddělení přínosem. V galerii najdete, na co si dát pozor.Blíženci (22. 5. – 21. 6.)

Naučte se říkat „ne“. Bude se vám to hodit zejména v toxickém přátelství, které vás v poslední době opravdu přivádí do úzkých. Je na čase se pohnout dál. V galerii najdete, co vás dnes potěší.


Rak (22. 6. - 22. 7.)

V lásce vám dnes hvězdy přejí! Naučte se vidět to dobré v každé situaci. Pokud dnes dáte šanci něčemu nevšednímu, můžete nalézt to, co už tak dlouho hledáte. V galerii najdete, co dalšího pro vás dnes hvězdy mají.


Lev (23. 7. - 22. 8.)

Zkuste dnes s rodinou mluvit na rovinu. Dá vám to prostor, abyste řekli něco, co už máte dlouho na srdci. Možná to u dětí nebude mít hned úspěch, ale nakonec to společně zvládnete. V galerii najdete váš tip.


Panna (23. 8. - 22. 9.)

Dávejte si velký pozor, komu důvěřujete. Pokud chcete někomu svěřit svá tajemství, buďte obezřetní, o jakého člověka jde. V galerii najdete, co dalšího pro vás dnes hvězdy mají.Váhy (23. 9. - 23. 10.)

Váš šéf se dnes postaví proti vašim názorům, což by mohlo skončit až slzami. Bude s vámi jednat tak arogantně, že bude na místě uvažovat o změně práce. V galerii najdete, co vám udělá radost.


Štír (24. 10. - 22. 11.)

Dnes budete v práci opravdu za hvězdu! Nebojte se ostatní upozornit na jejich chyby, nebudou to brát vůbec zle. Naopak vám ještě poděkují, že jste je zachránili od maléru. V galerii najdete váš tip na středu.


Střelec (23. 11. - 21. 12.)

Neměli byste podceňovat svou stravu ani spánek. Vaše nálada je ovlivněna tím, jak kvalitně vaše tělo regenerujete. V práci si dejte pozor na konflikt s nadřízeným. V galerii najdete, kam vás dnes hvězdy povedou.


Kozoroh (22. 12. - 20. 1.)

V práci budete bojovat o přízeň kolegy, který se vám již dlouho líbí. Konečně nějaké rozptýlení! Budete ve svém živlu a vlije vám to novou energii do žil. Lásku už potřebujete jako sůl. V galerii najdete, co dalšího vás čeká.


Pokud chcete vědět více, přečtěte si týdenní horoskop ➔

Související články

Další články