Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Petr Pavel tragédie v Mostě

Denní horoskop na čtvrtek: Střelci budou trapní, Raci okusí nevěru

Horoskop na dnešní den čtvrtek 3.června: Raci okusí nevěru
Zdroj: Pixabay
+ Dalších 8 fotografií
denní horoskop

Ve čtvrtek 3. 6. 2021 čekají jednotlivá znamení zvěrokruhu mnohá úskalí, která nebude jednoduché překonat! Už víte, co čeká právě vás?

Vodnář (21. 1. - 20. 2.)

Využijte dnešek k velkému úklidu doma. Pokud si doma připravíte čisté a uklizené prostředí, mnohem lépe vám hlava bude fungovat. V partnerském vztahu si dejte pozor na hádku, skáčete jako čertík z krabičky. Váš dnešní tip najdete v galerii.

Ryby (21. 2. - 20. 3.)

Dbejte dnes na své povinnosti a splňte vše, co vám bude zadáno. Mějte odvahu k těm věcem, které už dlouho odkládáte, ať máte na víkend čistou hlavu. V rodině vzniknou konflikty. V galerii najdete, čeho se dnes vyvarovat.

Beran (21. 3. - 20. 4.)

Nenechte si radit od ostatních, jak máte žít svůj život. Každý umí druhému poradit daleko lépe než sám sobě. Řiďte se svým rozumem. Vůči svým přátelům si dejte pozor na zradu. V galerii najdete, co dalšího vás dnes čeká.

Býk (21. 4. - 21. 5.)

Pozor na vaši stravu! Jídlo z rychlého občerstvení není plné živin a může vám dnes způsobit trávicí potíže. Naopak přidejte do svého jídelníčku ovoce a zeleninu. V práci vás čeká uznání. V galerii najdete, na co si dát dnes pozor.

Blíženci (22. 5. - 21. 6.)

V partnerském vztahu marně hledáte ztracenou blízkost, a to od určité události. Proto pokud si jen trochu vzpomenete, zkuste nalézt moment, kdy jste se s partnerem odcizili. Pomůže vám to změnit celou situaci. Dnešní tip najdete v galerii.

Rak (22. 6. - 22. 7.)

Raci, pozor na nevěru! Jste jak z divokých vajec a ohrožujete svůj vztah. Udělejte si pořádek ve svých financích, vyhazujete peníze oknem. V budoucnu byste velmi litovali svého nynějšího počínání. V galerii najdete, co vám dnes udělá radost.

Lev (23. 7. - 22. 8.)

Každá změna bolí, říká se. Nebojte se, načerpejte veškerou odvahu světa a do toho! Pokud teď nepřestanete ve svém snažení, čeká vás zasloužená odměna. Co dalšího vás dnes čeká? Na to se podívejte do galerie.

Panna (23. 8. - 22. 9.)

Osud tomu chtěl jinak, než jste si mysleli. Vaše plány mohou být sebelepší, ale pokud je ve hvězdách, že to nemá dopadnout, nikdy to nedopadne. Často proto, abyste získali ještě něco mnohem lepšího. V galerii najdete, čeho se vyvarovat.

Váhy (23. 9. - 23. 10.)

Váhám dnes hrozí konflikt v rodině, vyvarujte se rozpravám se svými mladšími potomky. Budou mít svou hlavu a váš názor je zajímat nebude. Pokud to nebudete pokoušet, vyhnete se rozčílení. V galerii najdete tip na dnešek.

Štír (24. 10. - 22. 11.)

Pozor dnes u vaření, Štíři! Pokud budete připravovat večeři pro někoho speciálního, zřejmě nebudete zrovna šetřit s kořením. To by mohlo však celkový dojem z celého večera naprosto zkazit. A vy víte, proč má dopadnout dobře, že? Čeho dalšího se vyvarovat najdete v galerii.

Střelec (23. 11. - 21. 12.)

Střelcům dnes hrozí, že jejich okolí absolutně nepochopí jejich vtipy a bude se cítit dotčeno. Vy máte takovou zvláštní vlastnost. Myslíte si, že naprosto sršíte humorem, přitom to všechny kolem urazí. A ne. Nedělá to z vás frajery. V galerii najdete dnešní tip.

Kozoroh (22. 12. - 20. 1.)

Kozorohům hrozí, že budou dnes rozdávat nevyžádané rady. Vyvarujte se typických rad o mateřství, rodičovství a dětech. Upřímně, nikdo je nechce poslouchat, pokud se nezeptá. V galerii najdete, na co se dnes můžete těšit.

Pokud chcete vědět více, přečtete si týdenní horoskop ➔

Souboj liliputů na Clash of the Stars: Malej Zmijozel hubne, Obr mluví o tiché vodě

Související články

Další články

Nejnovější kauzy