Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 MS ve fotbale 2022

Denní horoskop na čtvrtek: Štíry zradí jejich povaha, Střelci zklamou

Horoskop na dnešní den čtvrtek 8. července: Štíry zradí jejich povaha, Střelci zklamou
Zdroj: pixabay
+ Dalších 8 fotografií
denní horoskop

Tak rychle nám tento týden utekl, že už se skoro blíží konec pracovního procesu a budeme mít opět volno! Ještě předtím se ale podívejte, co si pro nás hvězdy přichystaly a co nikoho ve čtvrtek 8. 7. 2021 rozhodně nemine!

Vodnář (21. 1. - 20. 2.)

Vodnáři, zbývá vám pár pracovních dní, opravdu zaberte. Nemůžete brečet, že nemáte peníze, když se je nesnažíte vydělat. V galerii najdete, na co se dnes můžete těšit.


Ryby (21. 2. - 20. 3.)

V lásce vám dnes bude opravdu přáno. Pokud už dlouho toužíte po tom, abyste potkali lásku svého života, dnes by se mohlo něco podařit. V galerii najdete, čeho se dnes vyvarovat.


Beran (21. 3. - 20. 4.)

Pracovní neúspěch vás srazí na kolena. Když se něco nepodaří, nemusí to být automaticky tragédie. Může to být proto, aby vás potkalo něco lepšího. V galerii najdete, na co se dnes můžete těšit.


Býk (21. 4. - 21. 5.)

Chybí vám prostor volně dýchat. Cítíte se svázaní situací, která se kolem vás rozvinula. Jen vy máte tu moc a sílu, abyste vše otočili k vašemu prospěchu. V galerii najdete, na co si dát pozor.


Blíženci (22. 5. – 21. 6.)

Pozor na falešné přátele! Někdo s vámi nejedná upřímně. Dokonce se může jednat o někoho, kdo je vám velmi blízký a nikdy byste to do něj neřekli. Čtvrteční tip najdete v galerii.


Rak (22. 6. - 22. 7.)

Občas dáváte na názor druhých až příliš. Zastiňuje to potom vaše skutečné pocity a potřeby, kterým nenasloucháte. Dnes se to pokuste změnit. V galerii najdete, co vám dnes přinese štěstí.


Lev (23. 7. - 22. 8.)

Pokud máte blízké vztahy s rodinou, je to dar. Najděte však vhodný balanc mezi svou rodinou a partnerstvím. Vaší lásce by mohlo uškodit, komu dáváte přednost. V galerii najdete, co dalšího tam pro vás hvězdy mají.


Panna (23. 8. - 22. 9.)

Panny, pozor na zdraví. Stres, alkohol a ponocování mohou udělat své. Nejste zvyklí dávat sami sebe na první místo, mohlo by se vám to však vymstít. V galerii najdete, čemu se dnes vyhnout.


Váhy (23. 9. - 23. 10.)

Váhy, pozitivní nálada z vás bude sršet! Strhnete tak všechny kolem sebe, kteří by chtěli jen brblat, jak je svět nespravedlivý a zlý. A vy víte, že tomu tak není! Tip na dnešek najdete v galerii.


Štír (24. 10. - 22. 11.)

Vaše povaha zapříčiní, že se dnes dostanete se svým nadřízeným do vážného konfliktu. Máte právo na názor, ale pokud si chcete udržet práci, občas si ho nechte pro sebe. Co vám udělá dnes radost? Najdete to v galerii.


Střelec (23. 11. - 21. 12.)

Někoho jste opravdu zklamali svým přístupem, který je někdy lehce arogantní. Hvězdy vědí, že to tak nemyslíte, ale navenek to vidět není. Mluvte na rovinu! V galerii najdete, na co si dát pozor.


Kozoroh (22. 12. - 20. 1.)

Neraďte všem pořád, ale vážně! Kde jste získali ten pocit, že váš názor je zkrátka nejlepší? Trochu tím poslední dobou ostatní štvete. Trochu víc. V galerii najdete, na co se dnes můžete těšit.

Otevřený rozhovor s Anetou Vignerovou o návratu ke Kolečkovi: Je to na dobré cestě, třetí šanci ale nedostane, tvrdí

Související články

Další články

Nejnovější kauzy