Trendy tagy Čauky lidi SuperStar 2021 StarDance 2021 Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Denní horoskop na čtvrtek: Štíry překvapí partner, Kozorohové zažijí strach

Horoskop na dnešní den čtvrtek 28. října: Štíry překvapí partner svým postojem, Kozorozi zažijí strach z prozrazení
Zdroj: pixabay
+ Dalších 8 fotografií
denní horoskop

Podívejte se, co si hvězdy přichystaly pro jednotlivá znamení zvěrokruhu na sváteční den! Koho čeká pořízení domácího mazlíčka a kdo bude čelit starým křivdám? Horoskop na čtvrtek 28. 10. 2021 je tu!

Vodnář (21. 1. - 20. 2.)

Vodnářům dnes hvězdy přejí v napravení nefunkčních vztahů. Nebojte se projevit svůj upřímný názor, bude žádoucí. V galerii najdete, co dalšího vás čeká.


Ryby (21. 2. - 20. 3.)

V lásce si dejte dnes pozor, abyste neudělali osudovou chybu. Někdo vás bude lákat k nevěře a budete mít namále, abyste nepodlehli a odolali. V galerii najdete, čeho se vyvarovat.


Beran (21. 3. - 20. 4.)

Zkuste využít den volna ke cvičení či výletům. Sportovní aktivita prospěje vašemu zdraví a nabije vás energií na zbytek týdne. V galerii najdete, co vás dnes potěší.


Býk (21. 4. – 21. 5.)

Pokud hledáte znamení, jak se k určité věci postavit, tohle je ono. Vaše intuice vám dobře napovídala. Partnerský vztah vám dnes bude fungovat přímo báječně. V galerii najdete, na co si dát pozor.Blíženci (22. 5. – 21. 6.)

Pokud si potřebujete urovnat své myšlenky, možná bude dnes nejlepší nápad vydat se na procházku o samotě. Pusťte si do uší dobrý podcast a zkuste jen tak chvíli prostě jen být. V galerii najdete tip na čtvrtek.


Rak (22. 6. - 22. 7.)

Snažte se doma udržet pohodu, poslední dobou se vám to moc nedaří. Nezapomínejte, kolik času trávíte s lidmi, se kterými bydlíte. Není to zanedbatelné, že? V galerii najdete, co dalšího vás čeká.


Lev (23. 7. - 22. 8.)

Přestaňte partnerovi vyčítat, čeho se v minulosti dopustil, a dívejte se do budoucnosti. Čeká vás mnoho dobrého. Za minulostí zavřete dveře, už je na čase. V galerii najdete, na co si dát pozor.


Panna (23. 8. - 22. 9.)

Zřejmě dnes objevíte nový koníček, který se ukáže jako možná pravidelná aktivita do budoucna. Vašemu zdraví jedině prospěje, pokud se začnete trochu hýbat. V galerii najdete, na co se dnes připravit.Váhy (23. 9. - 23. 10.)

Pokud jste si pořídili domácího mazlíčka, zřejmě vám dává zabrat více, než jste předpokládali. Měli byste ho začít brát jako člena domácnosti a smířit se s tím, že i on má svou hlavu. V galerii najdete, na co si dát pozor.


Štír (24. 10. - 22. 11.)

Překvapí vás, jakým směrem se mění váš partner a co vše to pro vás znamená. Zřejmě si neumíte připustit, že máte konečně vše, o čem jste kdy snili. V galerii najdete váš dnešní tip.


Střelec (23. 11. - 21. 12.)

Pochopíte, že nejlépe je vám doma s rodinou, nepotřebujete nikomu nic dokazovat. Přestaňte se před druhými ospravedlňovat, jaký život žijete. V galerii najdete, co dalšího si pro vás hvězdy připravily.


Kozoroh (22. 12. - 20. 1.)

Zřejmě vás doženou staré křivdy a budete jim muset čelit. Ve vašem nitru se bude odehrávat hotové peklo, strach z prozrazení bude velmi intenzivní. V galerii najdete, co vám pomůže.


Pokud chcete vědět více, přečtěte si týdenní horoskop ➔

Související články

Další články