Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Denní horoskop na čtvrtek: Ryby změní práci, Raky čekají důležité dny

Horoskop na dnešní den čtvrtek 14. října: Ryby změní práci, Raky čekají důležité dny
Zdroj: pixabay
+ Dalších 8 fotografií
denní horoskop

Půlka týdne je za námi a přichází čtvrtek! Podívejte se, co si pro vás hvězdy na 14. 10. 2021 připravily. Koho čekají pracovní změny a kdo konečně vyřeší partnerský konflikt?

Vodnář (21. 1. - 20. 2.)

Nepodceňujte své schopnosti! Pokud si dnes dobře zorganizujete práci, zvládnete vše naprosto s přehledem. V lásce najdete souznění, po kterém tak dlouho toužíte. V galerii najdete, čeho se vyvarovat.


Ryby (21. 2. - 20. 3.)

Otázkou není, kolik práce si pro sebe dokážete zajistit, ale kolik práce je třeba k tomu, abyste vydělali svou vysněnou měsíční částku. Přemýšleli jste nad tím, že se podíváte po lépe placené práci? V galerii najdete dnešní tip.


Beran (21. 3. - 20. 4.)

Věnujte čas primárně těm záležitostem, které posouvají vás. Přestaňte sledovat každý krok ostatních na sociálních sítích a zaměřte se na sebe. V galerii najdete, co dalšího vás čeká.


Býk (21. 4. – 21. 5.)

Otočte věci ve svůj prospěch. Pravděpodobně vás čeká mnoho nového, vy si však takovou změnu blokujete svým přístupem. V partnerském vztahu pozor na hádku. V galerii najdete, na co si dát pozor.Blíženci (22. 5. – 21. 6.)

Nezapomínejte se v partnerském vztahu, ale i v životě smát. Pokud budete neustále vážní, uteče vám mnoho obyčejné radosti. Zamyslete se nad tím, co můžete udělat pro svůj úspěch v práci. V galerii najdete, co vás dnes potěší.


Rak (22. 6. - 22. 7.)

Jsou před vámi velmi důležité dny, kdy můžete zásadním způsobem ovlivnit svůj život. Neutíkejte před zodpovědností a zkoumejte možná řešení. V galerii najdete, co dalšího pro vás hvězdy připravily.


Lev (23. 7. - 22. 8.)

V práci hledáte neustále rivala, někoho, s kým budete soupeřit. Zkuste se soustředit primárně na svůj výkon a uvidíte, že to váš nadřízený brzy zaznamená. V galerii najdete, čeho se dnes vyvarovat.


Panna (23. 8. - 22. 9.)

Vaši blízcí vás budou dnes potřebovat. Budete připraveni jim okamžitě pomoci, čímž si zajistíte jejich uznání do budoucna. A také vám laskavost brzy oplatí. V galerii najdete váš čtvrteční tip.Váhy (23. 9. - 23. 10.)

Přejděte nedávný konflikt a posuňte se dál. Uvidíte, že budete mít mnohem lehčí hlavu, která má tendenci se neustále zaobírat tím, co už se stalo, a nemůžete to změnit. V galerii najdete, co vám udělá radost.


Štír (24. 10. - 22. 11.)

Buďte k sobě dnes maximálně upřímní. Pokud dostanete pracovní příležitost, na kterou nemáte schopnosti, měli byste ji odmítnout. V galerii najdete, co vás dnes může překvapit.


Střelec (23. 11. - 21. 12.)

Trávíte čas mnoha zbytečnými věcmi. Sedíte u televize, sledujete videa na telefonu. Kdybyste tuto energii dali do věcí, které nestíháte, zvládnete vše levou zadní a uleví se vám. V galerii najdete, co dalšího vás čeká.


Kozoroh (22. 12. - 20. 1.)

Tady to vypadá na skvělou změnu! Vesmír už dávno zaregistroval, že jste připraveni na to, o co jste žádali. Teď vám to pošle v té nejlepší formě, jakou si můžete přát. V galerii najdete tip pro dnešní den.


Pokud chcete vědět více, přečtěte si týdenní horoskop ➔

Související články

Další články