Trendy tagy Čauky lidi Survivor Česko 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Denní horoskop na čtvrtek: Ryby zaměstnají vztahy, Kozorohové budou žádat peníze

láska, zima, pár
Zdroj: Pixabay.com
+ Dalších 8 fotografií
denní horoskop

Pracovní týden se pomalu chýlí ke konci a vy přemýšlíte, co všechno jste nestihli? Nechte se inspirovat tím, co je pro vás na čtvrtek 9. 12. 2021 psáno ve hvězdách! Kdo dluží Kozorohům, už teď by si měl připravit šrajtofli...

Vodnář (21. 1. - 20. 2.)

Nenechte se dnes rozhodit lidmi, kteří vám budou dávat nevyžádané rady. Stůjte si za svým a nevybočujte ze svých plánů. V partnerství konečně dosáhnete konsensu. V galerii najdete váš dnešní tip.


Ryby (21. 2. - 20. 3.)

Partnerské vztahy budou dnes vaše hlavní téma. Zkuste si definovat život, o který stojíte, vesmír potřebuje váš impuls. Zatím jste někdy mezi tím, co byste chtěli a o čem přemýšlíte. V galerii najdete, co vám dnes udělá radost.


Beran (21. 3. - 20. 4.)

Otázka, zda děláte dobře, bude dnes více než aktuální. Musíte dát na svou intuici a vnímat znamení, která vám do cesty přicházejí. Bez napojení na vyšší sílu se nepohnete z místa. V galerii najdete, na co si dnes dát pozor.


Býk (21. 4. – 21. 5.)

Víte, že s vaším nadřízeným není v poslední dny řeč, nemá cenu to dál zkoušet. Zkuste se chvíli soustředit na práci, kterou máte momentálně zadanou. Zbytek dořešíte později. V galerii najdete, co dalšího vás čeká.Blíženci (22. 5. – 21. 6.)

S rodinou jste se v posledních týdnech odcizili a každý z vás žije samostatně. Pomohl by vám společný večer, kdy vytáhnete oblíbenou deskovou hru a zasmějete se nad věcmi společně. V galerii najdete, co vás dnes potěší.


Rak (22. 6. - 22. 7.)

Není nic, co byste dnes nezvládli. Pokud chcete nový životní impuls, měli byste uvažovat ke konci roku o změně práce. Setrvávat dlouho v nevyhovujícím stavu není řešení. V galerii najdete váš tip na čtvrtek.


Lev (23. 7. - 22. 8.)

Dobré jídlo bude u vás dnes žádaným společníkem! Nezapomeňte, že nad talířem skvělé večeře se vážné věci řeší daleko lépe. Pokud potřebujete s partnerem něco probrat, nejdříve si k tomu připravte území. V galerii najdete, kdo vás dnes překvapí.


Panna (23. 8. - 22. 9.)

Nesnažte se v práci někoho podvést, krutě byste na to doplatili. Čestná hra je jediná cesta, jak získat vše, o co v životě stojíte. Vesmír nepodporuje zlo. V galerii najdete, co dalšího pro vás hvězdy připravily.Váhy (23. 9. - 23. 10.)

Nemusíte automaticky předpokládat, že věci dopadnou zle. Protože to, na co si myslíte, to si do svého života přitahujete. Silná energie může být jak pozitivní, tak negativní. V galerii najdete, co dalšího pro vás hvězdy připravily.


Štír (24. 10. - 22. 11.)

Nezkoušejte dnes zalhat svému partnerovi, rychle by na to přišel. Naopak byste měli podporovat vzájemnou důvěru, aby měl vztah naději i do budoucna. V galerii najdete, co dalšího vás čeká.


Střelec (23. 11. - 21. 12.)

Vztahy s rodinou budou trochu napjaté, zřejmě je mezi vámi mnoho nevyjasněného. Nezapomeňte, že jste dospělí a nepotřebujete ke svému životu svolení druhých. Žijte dobře, to stačí. V galerii najdete váš tip.


Kozoroh (22. 12. - 20. 1.)

Nebojte se druhého upozornit, že vám dluží peníze a dosud vám je nevrátil. Zejména před Vánoci by se vám navrácení finančních prostředků opravdu hodilo. V galerii najdete, co vám dnes udělá radost.


Pokud chcete vědět více, přečtěte si týdenní horoskop ➔

Související články

Další články