Trendy tagy Čauky lidi SuperStar 2021 StarDance 2021 Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Denní horoskop na čtvrtek: Ryby vytočí jejich děti doběla, Blížence čeká konflikt

Horoskop na dnešní den čtvrtek 19. srpna: Ryby vytočí jejich děti doběla, Blížence čeká konflikt s kolegy
Zdroj: pixabay
+ Dalších 8 fotografií
denní horoskop

S nadcházejícím úplňkem, který nás čeká o víkendu, se u mnohých projeví nespokojenost s cestou, po které momentálně kráčejí. Podívejte se, co si pro vás hvězdy na čtvrtek 19. 8. 2021 připravily.

Vodnář (21. 1. - 20. 2.)

Ve čtvrtek se nenechte strhnout náladou ostatních, byť vás bude velmi ovlivňovat. Stále prahnete po uznání ostatních a nekoukáte na to, jací jste skutečně vy. V galerii najdete, co vás potěší.


Ryby (21. 2. - 20. 3.)

Vaše děti vás dnes budou vytáčet doběla. Nebojte se nastavit hranice a stát si za svým. Partner s vámi dnes ve vašich výchovných metodách nebude souhlasit. V galerii najdete dnešní tip.


Beran (21. 3. - 20. 4.)

Pobyt na čerstvém vzduchu pro vás dnes bude absolutní spásou! Pochybujete o sobě a propadáte do depresí. Zapomínáte však, co už jste dokázali a co máte za sebou. V galerii najdete, čeho se vyvarovat.


Býk (21. 4. - 21. 5.)

Pokud vás dnes bude někdo ujišťovat, že mu máte naprosto důvěřovat, stejně byste se měli mít na pozoru. Úmysly takového člověka nebudou čisté. V galerii najdete, co vás dnes čeká.


Blíženci (22. 5. – 21. 6.)

Čeká vás konflikt s kolegy. Vaše názory se nebudou shodovat s těmi, které dnes přednesou na plánované poradě. Budete však připraveni se prosadit. V galerii najdete, na co si dnes dát pozor.


Rak (22. 6. - 22. 7.)

Od ostatních vyžadujete toleranci, ale sami žádnou vůči druhým neprojevujete. To by se mohlo snadno obrátit proti vám. Chovejte se k druhým tak, jak chcete, aby se oni chovali k vám. V galerii najdete, co dalšího si pro vás dnes hvězdy připravily.


Lev (23. 7. - 22. 8.)

Až příliš se podřizujete ostatním. S přicházejícím úplňkem se ve vás probouzí vztek a agrese. Minulé křivdy vám tak nedají spát. Zkuste s tím trochu více pracovat. V galerii najdete, co vám udělá radost.


Panna (23. 8. - 22. 9.)

Pokud nyní nesouhlasíte s tím, co jste udělali v minulosti, nemusí to být vždy taková tragédie. Buď získáte zkušenost, uspějete, anebo se poučíte. V galerii najdete, co se dnes dozvíte za novinky!


Váhy (23. 9. - 23. 10.)

Už nyní si plánujete příští léto! Vypadá to, že konečně začínáte nabírat nový dech a radujete se ze života. Protože pokud by to tak nebylo, není to vážně škoda? Čtvrteční tip najdete v galerii.


Štír (24. 10. - 22. 11.)

Kontrolujte po sobě pečlivě svou práci. V posledních dnech myslíte na vše ostatní, jen ne na zadané úkoly. To by vás však mohlo brzy mrzet. V galerii najdete, čeho se vyvarovat.


Střelec (23. 11. - 21. 12.)

Pokud chystáte žít svůj život snů, je nejvyšší čas, abyste se konečně vzpamatovali a začali pořádně makat. Nebo si snad myslíte, že vám něco samo spadne do klína? V galerii najdete, co vám dnes udělá radost.


Kozoroh (22. 12. - 20. 1.)

Pokud toužíte po rodině a stále se s partnerem na této věci neshodnete, rozmyslete si, zda skutečně otevíráte nové duši její místo. Protože každá přichází na Zemi ve chvíli, kdy je její čas. V galerii najdete, co dalšího vás čeká.

Související články

Další články