Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Denní horoskop na čtvrtek: Ryby čeká netradiční rande, Býci budou svým dětem dobrým příkladem

denní horoskop
Zdroj: Extra.cz/ Denisa Zajíčková
+ Dalších 8 fotografií
denní horoskop

Je tu konec školního roku! Podívejte se, co si pro vás hvězdy připravily na čtvrtek 30. 6. 2022. Je čas na plány, sny, cíle i vysněná místa! Nenechte si utéct léto mezi prsty, právě začíná. 

Vodnář (21. 1. - 20. 2.)

Ve čtvrtek pracujte na svém emočním rozpoložení, které je v posledních dnech divoká houpačka. Nabrali jste si toho až moc, chtěli jste být nejlepší a teď máte pocit, že vás ostatní dostatečně neoceňují. V galerii najdete váš tip.

Ryby (21. 2. - 20. 3.)

Přece nedáte košem tomu, kdo vás už tak dlouho uhání! Zkuste si vyjít na skleničku, uvidíte, co z toho bude. Potřebujete se trochu odreagovat. Klidně vášnivou jednorázovkou! V galerii najdete, čeho se vyvarovat.

Beran (21. 3. - 20. 4.)

Dáváte partnerovi za vinu něco, za co vůbec nemůže. Zkuste rozumně popřemýšlet, jestli ten tlak, ve kterém sami sebe udržujete, ještě vůbec k něčemu je. V práci se vám ale bude opravdu dařit a máte šanci na povýšení. V galerii najdete, co dalšího vás čeká.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Buďte svým dětem dobrým příkladem a oni budou přirozeně následovat to, jak žijete vy. Ušetřete si starosti, které máte v poslední době. Řešení je mnohem blíž, než si momentálně myslíte. V galerii najdete, co vás potěší.Blíženci (22. 5. – 21. 6.)

V lásce zažijete to, co ještě nikdy! Tajemný neznámý vás může dovést k zážitkům, které vás nenapadly ani v těch nejtajnějších erotických snech. A nemuselo by to skončit jen jednou nocí… V galerii najdete váš tip.

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Pro výčitky dnes nebude v partnerském vztahu místo, ačkoliv se vám to bude zdát jako nejlepší argument. Zkuste vše vyřešit v klidu a upřímnou rozmluvou. Ještě není správný čas něco vzdávat. V galerii najdete, co vám udělá radost.

Lev (23. 7. - 22. 8.)

S koncem školního roku vám odpadnou některé starosti a zase bude čas na zábavu! Naplánujte si místa, která byste chtěli v létě vidět a zeptejte se i členů rodiny, zda mají nějaký sen. Je čas je žít! V galerii najdete, na co si dát pozor.

Panna (23. 8. - 22. 9.)

V práci se vám bude dařit, dokonce by vám nadřízený mohl svěřit nějaký větší pracovní úkol, který by vám mohl přinést zasloužené povýšení. Doma si dejte pozor na hádku. V galerii najdete, co dalšího pro vás hvězdy mají.Váhy (23. 9. - 23. 10.)

Spolehněte se na rodinu. Buďte šťastní tady a teď. Nečekejte na budoucnost, pátek, výplatu. Nejdříve musíte najít spokojenost ve svém srdci. V práci budete za hvězdy, tak si to nepokazte! V galerii najdete, čeho se vyvarovat.

Štír (24. 10. - 22. 11.)

Pokud už dlouho toužíte po splnění nějakého materiálního snu, právě teď na něj bude ten pravý čas. Nečekaně získáte finance, které budete smět použít právě pro sebe. V galerii najdete, co vám udělá radost.

Střelec (23. 11. - 21. 12.)

Věnujte čas svému partnerovi, ať nemá pořád pocit, že ho zanedbáváte! Lehce by si totiž mohl najít pozornost jinde, kde o ni nebude muset prosit tak jako teď vás. V galerii najdete, co dalšího pro vás dnes hvězdy mají.

Kozoroh (22. 12. - 20. 1.)

Pokud si dnes uděláte čas na krátkou meditaci či vizualizaci, můžete najít směr, který by vás nikdy dříve nenapadl. Udržte si však otevřenou mysl a méně se spoléhejte na druhé. V galerii najdete váš tip.

Pokud chcete vědět víc, přečtěte si týdenní horoskop ➔

Ivan Mládek: Zdraví jde stranou. Budu koncertovat, dokud nechcípnu, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy