Trendy tagy Čauky lidi SuperStar 2021 StarDance 2021 Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Denní horoskop na čtvrtek: Raky čeká konflikt v rodině, Panny budou slavit

Jaký  bude v posteli?
Zdroj: pixabay
+ Dalších 8 fotografií
denní horoskop

S novým dnem je tu i nový horoskop! Podívejte se, co vás čeká ve čtvrtek 16. 9. 2021 a co si pro vás hvězdy tentokrát připravily. 

Vodnář (21. 1. - 20. 2.)

Teď ještě není čas něco vzdávat. Opřete se do svých pracovních aktivit a brzy uvidíte výsledek. Nebojte se, že neuspějete. Hvězdy vám přejí. V galerii najdete, čeho se vyvarovat.


Ryby (21. 2. - 20. 3.)

V lásce budete mít trochu trable. Protějšků máte kolem sebe až dost, vy si ale stále neumíte vybrat. Nezapomínejte, že můžete vybírat tak dlouho, až nikdo nezbude… V galerii najdete váš dnešní tip.


Beran (21. 3. - 20. 4.)

Nezadaní Berani se dnes budou cítit prostě skvěle. Ani netoužíte po tom nechat si od někoho narušit svůj každodenní rytmus. Tak, jak to je, je vám zkrátka dobře. Zadaní budou žít rovněž v harmonii. V galerii najdete, co vás potěší.


Býk (21. 4. – 21. 5.)

Dlouhodobý stres vám škodí, zkuste s ním pracovat. Nepamatujete si, kdy naposledy jste se cítili dobře? Co za tím vězí, co pro to můžete udělat? V galerii najdete, na co se dnes připravit.Blíženci (22. 5. – 21. 6.)

Pokud nemůžete najít svou vysněnou práci, možná byste si ji měli vytvořit. O podnikání už uvažujete dlouho, je na čase s tím pomalu začít! V galerii najdete, na co si dnes dát pozor.


Rak (22. 6. - 22. 7.)

Situace v rodině vás dnes přiměje se zamyslet nad svými dosavadními kroky. Uvědomíte si, že se musíte spoléhat sami na sebe a finanční pomoc od druhých čekat nemůžete. V galerii najdete váš tip na čtvrtek.


Lev (23. 7. - 22. 8.)

Se změnou bydlení byste měli ještě chvíli počkat. Bude to pro vás velké finanční zatížení a sami víte, že není vhodný čas. Intuice vám napovídá dobře. V galerii najdete, čeho se vyvarovat.


Panna (23. 8. - 22. 9.)

Dnes vás čeká velmi úspěšný den v práci. Vaše úsilí se začíná skutečně vyplácet a máte před sebou zářnou kariéru. Užijte si svůj pocit vítězství! V galerii najdete, co dalšího si pro vás hvězdy připravily.Váhy (23. 9. - 23. 10.)

Přátelé se vás dnes budou snažit zatáhnout do hádky, která vznikla kvůli malichernosti. Vy se však nenecháte a vše ustojíte s grácií. Budete ostatním příkladem. V galerii najdete, co vás potěší.


Štír (24. 10. - 22. 11.)

Dnes nebudete přemýšlet o tom, co si o vás ostatní myslí. Naopak si půjdete tvrdě za svým. Nadřízený s tím nebude mít žádný problém, naopak to uvítá. V galerii najdete, co vám udělá radost.


Střelec (23. 11. - 21. 12.)

Chopte se příležitosti a změňte své dosavadní návyky. Velká šance vám momentálně klepe na dveře. Hvězdy vám skutečně přejí v tom, abyste ji využili na maximum. V galerii najdete, co dalšího vás dnes čeká.


Kozoroh (22. 12. - 20. 1.)

Neobracejte se zády ke své rodině. Může se vám teď zdát, že ji nepotřebujete a vše zvládáte lépe. Ale přijde moment, kdy toho budete hořce litovat. V galerii najdete, co dalšího pro vás dnes hvězdy mají.

Pokud chcete vědět více, přečtěte si týdenní horoskop ➔

Související články

Další články