Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 StarDance 2021 Česko Slovensko má talent 2021

Nejnovější kauzy

Denní horoskop na čtvrtek: Raci uskuteční svůj tajný sen, Kozorohy čeká vážný rozhovor s partnerem

Horoskop na dnešní den čtvrtek 4. listopadu: Raci uskuteční svůj tajný sen
Zdroj: pixabay
+ Dalších 8 fotografií
denní horoskop

Magické novoluní ve Štíru, které nás dnes čeká, bude hýbat celým dnem. Podívejte se, co si pro vás hvězdy na čtvrtek 4. 11. 2021 připravily.

Vodnář (21. 1. - 20. 2.)

Ve čtvrtek se nebojte ničeho, vše vám půjde od ruky. Dovolte si chvilku jen tak být a soustřeďte se na sebe. Práce vám nikam neuteče. V galerii najdete, co dalšího vás čeká.

Ryby (21. 2. - 20. 3.)

V lásce se vám dnes bude skutečně dařit. Nebojte se s partnerem probrat věci, které vás dlouhodobě trápí. Dnes vám bude skutečně naslouchat. V galerii najdete, čeho se dnes vyvarovat.

Beran (21. 3. - 20. 4.)

Mějte radost z maličkostí. Jen dostatečná vděčnost vás posune ještě o level výš. Pomůže vám v tom i dnešní novoluní, které vám dává prostor vyřešit staré křivdy z minulosti. V galerii najdete, na co se můžete těšit.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Přemýšlíte dlouhodobě o konci vašeho partnerského vztahu? Pokud budete dnes vnímaví, všimnete si hvězdného znamení, které vám napovídá, zda je to vůbec dobrý nápad. V galerii najdete, na co si dát pozor.Blíženci (22. 5. – 21. 6.)

Dnes zvládnete povinnosti i za druhé. Dejte si však pozor, aby si na vaši pomoc nezvykli. Nakonec byste byli za ty, kteří nikdy druhému neřeknou ne. V galerii najdete, co vám udělá radost.

Rak (22. 6. - 22. 7.)

Pokud máte tajný sen, uskutečněte ho. Konec roku je ideální pro změny a odvahu. Přispěje k tomu i dnešní novoluní. Podívejte se, co dalšího si pro vás hvězdy připravily a co vás dnes nemine.

Lev (23. 7. - 22. 8.)

Potkáte starého známého, o kterém už by vás ani nenapadlo, že si budete rozumět. Nakonec by jste mohli navázat tam, kde jste roky zpátky vaše přátelství skončili. V galerii najdete váš tip na čtvrtek.

Panna (23. 8. - 22. 9.)

Pokud uvažujete o dietě či půstu na konec roku, měli byste probrat vaše úmysly s odborníkem. Snadno byste si mohli nakonec ještě ublížit, což určitě nechcete. V galerii najdete, čeho se vyvarovat.Váhy (23. 9. - 23. 10.)

Pracujte na svých vědomostech! Pokud se budete věnovat oboru, který vás zajímá, snadno byste zanedlouho mohli vyhrát i vědomostní soutěž a přijít si na krásný finanční obnos. V galerii najdete, co dalšího vás čeká.

Štír (24. 10. - 22. 11.)

Dnešek vám přinese nové radosti do života, zejména kvůli aktuálnímu novoluní. Dejte si dnes pozor na nekontrolovatelné pití alkoholických nápojů. V galerii najdete, na co si dát dnes pozor.

Střelec (23. 11. - 21. 12.)

Pokud dnes vyrazíte na nákup potravin, zřejmě tam necháte daleko více peněz, než máte v plánu. Měli byste s partnerem probrat vaše finance, zřejmě nechává vše na vás. V galerii najdete, co vás dnes potěší.

Kozoroh (22. 12. - 20. 1.)

Pokud chcete s partnerem něco probrat, nenaznačujte, mluvte narovinu. Zejména, pokud komunikujete s mužem. Upřímnost je dnes vaše největší zbraň. V galerii najdete, čeho se vyvarovat.

Pokud chcete vědět více, přečtěte si týdenní horoskop ➔

Související články

Další články