Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Denní horoskop na čtvrtek: Raci sleví ze svého perfekcionismu, Štíři budou volit mezi rodinou a kariérou

žena, četba, kniha
Zdroj: Pixabay
+ Dalších 8 fotografií
denní horoskop

Co si hvězdy přichystaly pro jednotlivá znamení zvěrokruhu na čtvrtek 27. 1. 2022? Podívejte se, kdo bude budovat svůj domov, komu chybí pocit bezpečí a kdo může v práci očekávat velký úspěch. To vše a mnohem více se dozvíte v pravidelném denním horoskopu!

Vodnář (21. 1. - 20. 2.)

Cokoliv si přejete, se jako zázrakem splní. Dejte si tak pozor, jaké myšlenky si do hlavy pouštíte. Vesmír je ve své nejsilnější energii právě u vašeho znamení dnes. V galerii najdete, co dalšího vás čeká.

Ryby (21. 2. - 20. 3.)

V pracovních vztazích vás čekají změny, budou se však nést v pozitivním duchu. Nebojte se projevit svůj názor, nadřízený ocení vaši iniciativu. Jste na dobré cestě dosáhnout povýšení. V galerii najdete váš tip.

Beran (21. 3. - 20. 4.)

Mohli byste potkat někoho z vaší minulosti, kdo vám ukáže, jak dlouhou cestu už jste ušli. Nic nevypoví o vašem posunu tolik jako připomínka, kde jste byli před rokem. Buďte na sebe pyšní. V galerii najdete, na co si dát pozor.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Respektujte rozhodnutí někoho jiného a nemluvte pořád někomu do života. Schovejte si své rady pro sebe a nejprve se jimi řiďte. Jak se říká, hlavně před vaším prahem by mělo být čisto. V galerii najdete, čeho se vyvarovat.


Blíženci (22. 5. – 21. 6.)

Situace si žádá změnu postoje. Už to nevyřešíte způsobem jako doposud. Věřte si, vaše intuice vás dobře povede. Opustíte staré vzorce a dáte tak konečně možnost novým. V galerii najdete, na co se dnes zaměřit.

Rak (22. 6. - 22. 7.)

Dovolte si jeden den nebýt perfektní, nemusíte zvládat všechno. Klidně si objednejte jídlo z restaurace nebo nechte neumyté nádobí. Nemusíte být pořád za hrdinu. V galerii najdete, co vás potěší.

Lev (23. 7. - 22. 8.)

Dnes byste se neměli přetěžovat, mohlo by to vést k nemoci. Přijměte situaci takovou, jaká je. Posune to i vaše vnímání. Budete dnes velcí vizionáři, prahnete po novém. V galerii najdete, na co si dát pozor.

Panna (23. 8. - 22. 9.)

Nekritizujte ostatní, ničeho tím nedosáhnete. I ke svým podřízeným byste měli mluvit s respektem a pokorou. Budete otevřeni novinkám, buďte však obezřetní. Ne vše je pro vás. V galerii najdete, co dalšího vás čeká.

Váhy (23. 9. - 23. 10.)

Hlava vám dnes bude lítat doslova v oblacích! Nenechte na sebe vyvíjet zbytečný tlak a věnujte pozornost tomu, co je vám opravdu blízké. Překážky, které se vám postaví do cesty, hravě zvládnete. V galerii najdete váš tip.

Štír (24. 10. - 22. 11.)

Možná dnes budete muset na chvíli volit mezi rodinou a kariérou. Zkuste se zamyslet nad tím, proč tolik prahnete po uznání a co to o vás vypovídá. Možná jen hledáte to pravé místo. V galerii najdete, čeho se vyvarovat.

Střelec (23. 11. - 21. 12.)

Dnes byste se měli soustředit na své přátele. Zaměřte se na hodnoty, které ve svém životě aplikujete, a opusťte vše, co už vám více neslouží. V minulosti už pro vás nic není. V galerii najdete, co vám udělá radost.

Kozoroh (22. 12. - 20. 1.)

Toužíte po pocitu bezpečí a jistoty. Jdete k nim však netradiční cestou, která nemusí skončit úspěšně. Radujte se z přítomného okamžiku a nechte vesmír chvíli pracovat. V galerii najdete, co dalšího pro vás hvězdy mají.

Pokud chcete vědět více, přečtěte si týdenní horoskop ➔

Související články

Další články

Nejnovější kauzy