Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 Český slavík 2023

Denní horoskop na čtvrtek: Raci přehodnotí svá rozhodnutí, Panny se vkradou partnerovi do telefonu

denní horoskopy
Zdroj: Extra.cz/ Denisa Zajíčková
+ Dalších 8 fotografií
horoskop

Co pro vás mají hvězdy na čtvrtek 4. 8. 2022? Většinu znamení přemůže velká únava, na kterou budou mít vliv nejen změny počasí, ale také velké množství práce, se kterou si někteří na první dobrou neporadí. V pravidelném denním horoskopu se dozvíte, co s tím!

Vodnář (21. 1. - 20. 2.)

Ve čtvrtek se nebojte říci svůj názor a stát za ním. Pokud se sebou necháte dál takhle orat, lidé si zvyknou, že na vás nemusí brát ohledy. V lásce vám hvězdy přejí, a tak se nebojte vyjít jí vstříc. V galerii najdete, čeho se vyvarovat.

Ryby (21. 2. - 20. 3.)

Je toho na vás zkrátka moc. Cesta, jak to zvládnout, je si to přiznat a dát si chvíli klidnější režim. Měli byste přemýšlet nad kratší dovolenou, která by vám dodala potřebnou energii. V galerii najdete, co dalšího pro vás hvězdy mají.

Beran (21. 3. - 20. 4.)

V práci se vám bude opravdu dařit, jen budete muset některé kolegy uhánět, aby splnili termíny, které slíbili. Udržte si vaše momentální tempo do konce týdne, zajistí vám to pár klidnějších dní v následujících týdnech. V galerii najdete váš tip.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

V práci toho budete mít až nad hlavu. Možná vám to přinese do hlavy myšlenku, jestli by přece jen nestálo za to uvažovat o změně práce. Nebude to sice lehký proces, ale na druhou stranu to bude rozhodně stát za to. V galerii najdete, na co si dát pozor.Blíženci (22. 5. – 21. 6.)

Pokud budete unavení, těžko budete svou práci vykonávat dobře a s potřebnou kontrolou. Raději dnes odložte úkoly, které tak úplně nehoří, a chvíli si odpočiňte. Únava je dnes znát snad na každém. V galerii najdete, co dalšího vás čeká.

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Možná přehodnotíte některá svá rozhodnutí a budete chtít vrátit čas. To samozřejmě nejde, ale můžete si do budoucna vzít poučení pro podobné situace, ve kterých se jistě ocitnete. V galerii najdete, co dalšího pro vás hvězdy připravily.

Lev (23. 7. - 22. 8.)

Pokud už dlouho toužíte pozvat někoho na rande, dnes je ten správný čas. Zjistíte, že vaše náklonnost je opětována, což vás překvapí. Celou dobu to vypadalo úplně opačně. Tak na co čekáte? V galerii najdete váš tip.

Panna (23. 8. - 22. 9.)

Proč chcete partnerovi kontrolovat telefon? Abyste něco našli, abyste se ujistili, že jste měli pravdu? Nezapomeňte, že se tam může objevit věc, kterou pochopíte úplně jinak, a ještě si ublížíte. V galerii najdete, co vás potěší.Váhy (23. 9. - 23. 10.)

Vaše chování je pro lidi kolem vás už jaksi nepochopitelné. Pokud nezačnete otevřeně mluvit o tom, co skutečně cítíte, vaši blízcí si vytvoří nevhodné domněnky, které přinesou jen dusno. V galerii najdete, čeho se vyvarovat.

Štír (24. 10. - 22. 11.)

Dejte si dnes pozor na hádky, ke kterým budete mít velmi slušně nakročeno. Zřejmě už vás něco vytáčí natolik, že prostě neumíte mlčet a chcete vše vyřešit teď. Ani dnes se vám to ale nejspíš nepodaří. V galerii najdete váš tip.

Střelec (23. 11. - 21. 12.)

Máte před sebou ještě hodně práce, která by si však zasloužila o něco větší pozornost, než jste momentálně schopni dát. Zřejmě máte v sobě nevyřešený problém, který se teď začal hlásit o slovo. V galerii najdete, na co si dát pozor.

Kozoroh (22. 12. - 20. 1.)

Jsou vztahy, které už nezachráníte, ať byste se snažili jakkoli. Dejte věcem prostor, ať se dějí, a vyčkejte, co pro vás vesmír přichystá. Brzy budete mile překvapeni! V galerii najdete, co vám udělá radost.

Pokud chcete vědět víc, přečtěte si týdenní horoskop ➔

Královna platformy 18+ Kafuu: Plním zvláštní touhy fanoušků, chtěli po mně i to, abych škrundala, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy