Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Survivor 2023 Petr Pavel

Denní horoskop na čtvrtek: Panny udělají zásadní chybu, Váhy usmíří dlouhodobý konflikt

Horoskop na dnešní den čtvrtek 26. srpna: Panny udělají zásadní chybu
Zdroj: Unsplash
+ Dalších 8 fotografií
denní horoskop

Přinášíme vám horoskop na čtvrtek 26. 8. 2021! Podívejte se, koho čekají velké změny a kdo se neubrání zásadní chybě. A co čeká dnes právě vás?

Vodnář (21. 1. - 20. 2.)

Ženy ve znamení Vodnáře budou dnes až příliš fungovat na mužském principu. Nejdůležitější pro vás bude výkon, a nikoliv potřeby vašeho těla. To je však to nejhorší, co můžete udělat. Dnešní tip najdete v galerii.

Ryby (21. 2. - 20. 3.)

Nesmíte se ze všeho hned hroutit, pozitivní myšlení a hurá do toho! Všechno dobře dopadne, vždyť vy víte, že ano. Jen se nesmíte vzdát. V galerii najdete, čeho se dnes vyvarovat.

Beran (21. 3. - 20. 4.)

Otevřete svou mysl novým možnostem a začněte pořádně pracovat na tom, co chcete v životě dokázat. Ležením v posteli nikdo svůj sen nevybudoval. V galerii najdete, na co si dnes dát pozor.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Vždy počítáte s tou horší možností, to je však síla sebenaplňujícího proroctví. V práci vám dnes bude připomenuto, že je čas na zázraky, nikoliv prohry. V galerii najdete, co dalšího vás čeká.Blíženci (22. 5. – 21. 6.)

Pokud neumíte sami zpomalit, tělo či okolnosti to udělají za vás. Vesmír má vždy veškeré skutečnosti v souladu. Dějí se tak, jak mají. V galerii najdete, co dalšího si pro vás hvězdy připravily.

Rak (22. 6. - 22. 7.)

Vaše vnitřní dítě se ozývá a pere se o pozornost. Zřejmě máte v sobě nedořešené rány, které jste vytěsnili a vědomě si je nepamatujete. Dnes vám však budou připomenuty. Čtvrteční tip najdete v galerii.

Lev (23. 7. - 22. 8.)

Využijte svou vrozenou sílu a buďte za hvězdu celého dne! Máte v sobě půvab, který upoutá každého kolemjdoucího. Nezadaným by to dnes mohlo opravdu pomoci! V galerii najdete, čeho se vyvarovat.

Panna (23. 8. - 22. 9.)

Něco jste vážně pokazili. Vypadá to, že vám to ale tolik nevadí a soustředíte se pouze na sebe. Pokud toho sobectví nenecháte, zůstanete sami. V galerii najdete, co vám dnes udělá radost.Váhy (23. 9. - 23. 10.)

Dnes usmíříte dlouhodobý konflikt, který vás tížil. Nikomu neslibujte půjčení peněz, pokud je opravdu nemáte k dispozici. Dostali byste druhého do problému. V galerii najdete, na co se dnes máte připravit.

Štír (24. 10. - 22. 11.)

Zřejmě se dnes rozhodnete k velkému životnímu kroku, ať už to bude svatba či dítě. Dbejte na to, ať takové rozhodnutí vychází ze srdce a není výsledkem tlaku okolí. V galerii najdete, co dalšího vás čeká.

Střelec (23. 11. - 21. 12.)

To, v čem býváme nejlepší a nejúspěšnější je to, co nás bavilo jako malé. A to, k čemu utíkáme prokrastinovat. Pamatujte si to, až budete hledat svou vysněnou práci. V galerii najdete, na co si dnes dát pozor.

Kozoroh (22. 12. - 20. 1.)

Pokud se v myšlenkách vrátíte do minulosti, mohli byste tam najít odpovědi, které potřebujete. Budou se týkat zejména partnerských vztahů. V galerii najdete, co vás dnes potěší.


Pokud chcete vědět více, přečtete si týdenní horoskop ➔

Vyřazený Pítr ze Survivoru o vztahu s Gábi: Jak s jejich láskou zamávaly drby o Andree

Související články

Další články

Nejnovější kauzy