Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 StarDance 2021 Česko Slovensko má talent 2021

Nejnovější kauzy

Denní horoskop na čtvrtek: Panny se dopustí nevěry, Střelcům naznačí cestu andělská čísla

Určitě se také připravte na výčitky ze strany partnera. Bude na ně mít nárok.
Zdroj: Pixabay
+ Dalších 8 fotografií
denní horoskop

Den po úplňku bude v našich životech zvláštní atmosféra. Ačkoliv máte silnou touhu po úspěchu, začnete o sobě pochybovat a budete chtít vše vzdát. Co se uděje ve vašem životě ve čtvrtek 21. 10. 2021? 

Vodnář (21. 1. - 20. 2.)

Zachvátí vás trochu panika, že jste si toho naložili až příliš. Vaší výhodou bude skvělá organizace práce a přesné spočítání výdajů, které máte. V galerii najdete, co dalšího vás čeká.

Ryby (21. 2. - 20. 3.)

Nebojte se být v partnerském vztahu upřímní. Čekají vás mnohá překvapení, obraťte je ve svůj prospěch. Nezůstávejte se svým protějškem jen proto, abyste nebyli sami. V galerii najdete, co dalšího vás potěší.

Beran (21. 3. - 20. 4.)

Zkuste dnes trochu jiné výchovné metody, než které na své děti aplikujete normálně. Možná zjistíte, že touží jen po vaší pozornosti a pochopení. V galerii najdete, čeho se dnes vyvarovat.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Dejte i svým kolegům prostor, aby zazářili. Nemusíte být vždy první, váš nadřízený ví, že jste skvělý a svou práci umíte. Přijímejte pochvaly s pokorou, uděláte lépe. V galerii najdete, na co si dát pozor.Blíženci (22. 5. – 21. 6.)

Už od rána budete bojovat s extrémní únavou. V práci to zabalte tak brzy, jak jen budete moct, a běžte si odpočinout. Poslouchejte své tělo. V galerii najdete, co vás dnes potěší.

Rak (22. 6. - 22. 7.)

Pracujte se svými myšlenkami, jste jejich tvořitelem. Většina věcí, kterých se bojíte, se nikdy nestane. Vědomě si utvářejte svůj svět kolem sebe a věřte v lepší zítřky. V galerii najdete, co vám udělá radost.

Lev (23. 7. - 22. 8.)

Přestaňte neustále myslet na to, co nemáte, a buďte vděční za to, co vám život do cesty posílá. Pokud se snažíte najít chyby a věci, které nestojí za nic, věřte, že je najdete. V galerii najdete váš dnešní tip.

Panna (23. 8. - 22. 9.)

Panny, pozor na nevěru! Vypadá to, že noční dopisování s tajemným neznámým vás zaměstnávají více než váš partnerský vztah. Jste jen krůček od toho, abyste udělala chybu. V galerii najdete, co vás překvapí.Váhy (23. 9. - 23. 10.)

Buďte pyšní na své úspěchy, dnes se vám toho povede skutečně dost! Nebojte se, věci vždy dopadnou dobře. A pokud nedopadly, tak to ještě není konec. V galerii najdete váš tip na čtvrtek.

Štír (24. 10. - 22. 11.)

Balancujete na tenkém ledě! Dejte si vážně pozor na to, jakým způsobem jednáte s lidmi. Brzy by se vám to mohlo vrátit způsobem, že se budete divit. V galerii najdete, co dalšího vás čeká.

Střelec (23. 11. - 21. 12.)

Vnímejte znamení vesmíru a andělská čísla. Naznačují vám, že vaše cesta je více než skvělá. Musíte věřit procesu a občas vykročit mimo svou komfortní zónu. V galerii najdete, co dalšího si pro vás hvězdy připravily.

Kozoroh (22. 12. - 20. 1.)

Radujte se z maličkostí. Pokud se nenaučíte prožívat přítomný okamžik, nenajdete štěstí v žádné z budoucích událostí. Tvořte si pocit bezpečí. V galerii najdete, co vám dnes udělá radost.

Pokud chcete vědět více, přečtěte si týdenní horoskop ➔

Související články

Další články