Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 MS ve fotbale 2022

Denní horoskop na čtvrtek: Pannám se postaví do cesty překážky, Štíry čeká ostrá kritika

Horoskop na dnešní den čtvrtek 15. července: Štíry čeká ostrá kritika
Zdroj: profimedia
+ Dalších 8 fotografií
denní horoskop

Přinášíme vám horoskop na čtvrtek 15. 7. 2021. Už víte, co si hvězdy přichystaly právě pro vás? Na pořadu dne budou nevyžádané rady, konflikty v práci i nová seznámení. 

Vodnář (21. 1. - 20. 2.)

Říká se, že všechno zlé je pro něco dobré a vy teď žádné východisko ve své situaci nevidíte. Problém může být v tom, že si momentálně více stěžujete, než konáte. V galerii najdete dnešní tip.

Ryby (21. 2. - 20. 3.)

Máte ve zvyku všem radit, abyste se ujistili, že vy život na tomto světě žijete nejlépe. Věci však nejsou černobílé a vy byste to konečně měli přijmout. V galerii najdete, čeho se dnes vyvarovat.

Beran (21. 3. - 20. 4.)

Veškeré změny, které se vám v životě dějí, mají svůj účel. Vyšší smysl v nich však můžete spatřit mnohem později. Ještě vytrvejte ve svém snažení. V galerii najdete, co vám udělá radost.

Býk (21. 4. - 21. 5.)

Nepodceňujte vazby, které máte se svým okolím. V následujících dnech vám hodně pomohou v tom, čeho se snažíte dosáhnout a co si už dlouho přejete. V galerii najdete, co dalšího vás dnes čeká.

Blíženci (22. 5. – 21. 6.)

Každý člověk je jiný, naučte se i vy dnes ocenit rozmanitost a odlišnost. V práci budete bojovat s nepřejícným kolegou, který vám bude zasahovat do práce. V galerii najdete, na co si dnes dát pozor.

Rak (22. 6. - 22. 7.)

Vaše emoce dnes bouchnou jako papiňák. Někdy není na škodu si lehnout do postele a dát prostor slzám, které v sobě máte. Přijde úleva a je zase lépe. V galerii najdete, co vás dnes potěší.

Lev (23. 7. - 22. 8.)

Dnes vás s partnerem čeká vážný rozhovor. Vypadá to, že se neshodnete na zásadní věci, která dělá opakovaně doma dusno. V galerii najdete, co dalšího si pro vás dnes hvězdy přichystaly.

Panna (23. 8. - 22. 9.)

Život vám do cesty dnes pošle překážky, které nebude jednoduché překonat. Musíte prokázat veškerou svou inteligenci a odvahu, abyste dospěli k dobrému řešení. V galerii najdete váš dnešní tip.

Váhy (23. 9. - 23. 10.)

S partnerem si dnes udělejte hezký večer, ačkoliv je zítra pracovní den. Potřebujete uvolnit atmosféru a chvíli řešit jiné věci, než kdo uvaří a kdo koupí toaletní papír. V galerii najdete, co vám dnes udělá radost.

Štír (24. 10. - 22. 11.)

Kritika vaší osoby na sebe dnes nenechá dlouho čekat. Pokud víte, že je oprávněná, nebojte se si z toho něco vzít. V práci vás čeká úspěch. Znamená to možné povýšení v budoucnu. V galerii najdete, na co si dát pozor.

Střelec (23. 11. - 21. 12.)

Dnes kolem vás bude kroužit tolik nápadníků, že nebudete vědět, koho si vybrat. Rozum bude na tuhle situaci krátký, dejte na srdce! V galerii najdete, co dalšího vás dnes čeká.

Kozoroh (22. 12. - 20. 1.)

Problémy v rodině se budou dnes týkat zejména finančních záležitostí. Někdo se cítí ochuzen o to, co mu bylo přislíbeno. A nejste vy tím, kdo měl něco slíbit, Kozorozi? Dnešní tip najdete v galerii.

Pokud chcete vědět více, přečtete si týdenní horoskop ➔

Otevřený rozhovor s Anetou Vignerovou o návratu ke Kolečkovi: Je to na dobré cestě, třetí šanci ale nedostane, tvrdí

Související články

Další články

Nejnovější kauzy