Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci Survivor 2024

Denní horoskop na čtvrtek: Lvy čeká odcizení ve vztahu, Střelci budou čelit podezření

Horoskop na dnešní den čtvrtek 22. července: Lvy čeká odcizení ve vztahu, Střelci budou čelit podezření
Zdroj: Profimedia
+ Dalších 8 fotografií
denní horoskop

Už ve čtvrtek budou na znamení zvěrokruhu působit energie nadcházejícího úplňku, který nás čeká v sobotu. Projeví se tak nevěry i zmatek. Co čeká dnes právě vás?

Vodnář (21. 1. - 20. 2.)

Připravte se, že práce budete mít až nad hlavu. Vaše energie bude na nule a spánek budete potřebovat víc než kdy dřív. Poslouchejte své tělo. V galerii najdete, co vám dnes udělá radost.


Ryby (21. 2. - 20. 3.)

Občas je třeba udělat ten první krok, abyste zjistili, že čekáte zbytečně. I neúspěch je krok vpřed. Lež by se vám dnes opravdu nevyplatila, vyvarujte se jí. Co dalšího vás dnes čeká? Najdete to v galerii.


Beran (21. 3. - 20. 4.)

Některá přátelství netrvají věčně a je to tak v pořádku. Dnes se přesvědčíte, že jsou věci, které už jste přerostli, a je třeba jít dál. V galerii najdete, čeho se dnes vyvarovat.


Býk (21. 4. - 21. 5.)

Uvědomte si, že v určitém životním období už není čas na hlouposti. Pokud vás stále láká nevěra a zdá se vám sexy, život by vám to okamžitě vrátil. V galerii najdete, co vás dnes potěší.

Blíženci (22. 5. – 21. 6.)

Přestaňte ostatním závidět, jak se mají, a začněte se pořádně snažit. Pokud se do toho teď opřete, máte velkou šanci, že již brzy zaznamenáte velký úspěch. V galerii najdete dnešní tip.


Rak (22. 6. - 22. 7.)

Pokud se dnes budete snažit zjistit partnerovo tajemství, mohli byste přijít ještě na něco jiného. To by vám však klid na duši nepřidalo a byl by to jen začátek velké krize. V galerii najdete, na co si dát dnes pozor.


Lev (23. 7. - 22. 8.)

S partnerem vás čeká mírné odcizení. Poslední dobou nemůžete najít společnou řeč a čas trávíte každý po svém. Otázkou je, zda vás to trápí, nebo vám to vyhovuje. V galerii najdete, co dalšího vás dnes čeká.


Panna (23. 8. - 22. 9.)

Pokuste se urovnat staré spory a dát si v létě za cíl čistý štít. Neustále čekáte, až vám něco spadne do kapsy, ale takhle vesmír nefunguje. Začněte se snažit. Co vám dnes udělá radost? Najdete to v galerii.


Váhy (23. 9. - 23. 10.)

Kdo chce ostatní pomlouvat, důvod si vždy najde. Pokud se soustředíte na jiné a opakovaně je shazujete, už zanedlouho se vám to vrátí dvakrát tolik. V galerii najdete svůj čtvrteční tip.


Štír (24. 10. - 22. 11.)

Zapomínáte, že jste své úspěchy také nedokázali pouze sami. Ostatní vám pomáhali. Teď shazujete jiné, abyste si připadali lepší. O čem to svědčí? Najdete to v galerii.


Střelec (23. 11. - 21. 12.)

Poslední dny si žijete svůj svět a nevnímáte okolí. Váš partner začíná mít podezření, že ho podvádíte. Měli byste se rychle probrat. V galerii najdete, co dalšího pro vás dnes hvězdy mají.


Kozoroh (22. 12. - 20. 1.)

Kolega v práci vás bude neuvěřitelně štvát. Podle vašeho úsudku vám zadává nesmyslné úkoly, které se vám těžko plní. Není však vhodná doba na to se mu postavit. V galerii najdete, čeho se dnes vyvarovat.

Pokud chcete vědět více, přečtete si týdenní horoskop ➔

Eva Podzimková o odmítnutí postelových scén: Přijdu si stará, je to trapné, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy