Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Denní horoskop na čtvrtek: Lvům půjde v práci o místo, Kozorohům se zhroutí plány

Horoskop na dnešní den čtvrtek 23. 9. 2021: Kozorohům se zhroutí plány
Zdroj: Profimedia
+ Dalších 8 fotografií
denní horoskop

Nejen že máme za sebou úplněk, ale také nám dnes začíná období ve znamení Vah. U znamení zvěrokruhu se tak projeví touha být o samotě a přemýšlet. U některých dojde k velkým změnám, nebudou však příjemné. Váhy nemají rády změny a staví se k nim s odporem. Více, co čeká ve čtvrtek 23. 9. 2021 právě vás?

Vodnář (21. 1. - 20. 2.)

Tlak, která v posledních dnech pociťujete, na sebe vytváříte pouze vy sami. Zkuste přemýšlet nad přítomným okamžikem, nejenom pořád nad budoucností. V galerii najdete váš tip.

Ryby (21. 2. - 20. 3.)

Pečlivě si zorganizujte vaši práci tak, abyste u toho neseděli od rána do večera. Oddych je nesmírně důležitý. Pokud to přeženete, vaše hlava nebude fungovat správně. V galerii najdete, čeho se vyvarovat.

Beran (21. 3. - 20. 4.)

Partnerský vztah vám dnes bude spíš na obtíž, toužíte po chvílích samoty a rozjímání. Nezapomeňte, že ty si můžete dopřát i tak. Být sám je právo, nikoliv výsada. V galerii najdete, co dalšího vás čeká.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Pracujte na svém vzdělání a pečlivě si vybírejte, jaké informace přijímáte. To, co si pouštíte do hlavy, váš v konečném důsledku utváří. V galerii najdete, co dalšího si pro vás hvězdy připravily.Blíženci (22. 5. – 21. 6.)

Otevřete svou mysl a vnímejte znamení, která vám vesmír do cesty posílá. Pokud budete dostatečně otevřeni novým možnostem, přijdou. V galerii najdete, na co si dát pozor.

Rak (22. 6. - 22. 7.)

Toužíte po domově, ale svými činy ho nijak nevytváříte. Občas je potřeba si tu domácí pohodu podpořit i maličkostmi. Voňavá bábovka, zapálená svíčka nebo teplá večeře. V galerii najdete, co vás potěší.

Lev (23. 7. - 22. 8.)

Lvům dnes půjde o místo. Dejte si v práci pozor, zda plníte veškeré své pracovní povinnosti tak, jak jsou vám zadávány. Nesnažte se nic odfláknout! V galerii najdete, co vám udělá radost.

Panna (23. 8. - 22. 9.)

Pozor na nevěru. To, co jste dlouho pečlivě budovali, by se mohlo zhroutit jako domeček z karet. Chvilkové potěšení nestojí za ztrátu budované lásky. V galerii najdete váš dnešní tip.Váhy (23. 9. - 23. 10.)

Pokud budete kvalitně spát, budete i během dne mnohem výkonnější. Více práce neuděláte, když půjdete spát po půlnoci. Nezapomínejte na odpočinek. V galerii najdete, co dalšího vás čeká.

Štír (24. 10. - 22. 11.)

Veškeré projekty, které jste započali, nyní dokončíte. Přijde k vám nová vlna inspirace, která dá věci do pohybu. Musíte být však připraveni pořádně zamakat. V galerii najdete, na co si dát pozor.

Střelec (23. 11. - 21. 12.)

Více pohybu by vám určitě neuškodilo. Zkuste do své denní rutiny zahrnout aktivitu, která je vám příjemná. Nejvhodnější pro vás bude rychlá chůze, plavání a nebo třeba squash. V galerii najdete, čeho se vyvarovat.

Kozoroh (22. 12. - 20. 1.)

Pokud se vám momentálně hroutí plány, nenechte se vyvést z míry. Vše má svůj důvod a i tato situace ho mít bude. Nezapomínejte, vesmír má svůj plán. V galerii najdete, co vám udělá radost.

Pokud chcete vědět více, přečtěte si týdenní horoskop ➔

Související články

Další články