Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Jaromír Soukup Festival Karlovy Vary 2022

Denní horoskop na čtvrtek: Lvi zatouží po změně práce, Váhy budou následovat intuici

žena, spirituální
Zdroj: Freepik
+ Dalších 8 fotografií
denní horoskop

Už víte, co pro vás hvězdy přichystaly na čtvrtek 14. 4. 2022? Neváhejte být odvážní a cílevědomí, jedině tak uděláte z tohoto jara to nejlepší roční období na světě. Hvězdy totiž změnám přejí, jen čekají na iniciativu jednotlivců. Dokážete překročit svůj stín a ukázat, co dokážete?

Vodnář (21. 1. - 20. 2.)

Nenechte se rozhodit povinnostmi, které vás dnes zastihnou, zvládnete je s úplným přehledem. Dokonce by nezadaní dnes mohli potkat lásku, o jaké celou dobu snili. V galerii najdete, co dalšího vás čeká.

Ryby (21. 2. - 20. 3.)

Mluvte s lidmi na rovinu, vrátí se vám to. Cokoli potřebujete, řešte hned a usnadníte si nesnáze do budoucna. Neschovávejte si úkoly na později, nestihli byste to. V galerii najdete, čeho se vyvarovat.

Beran (21. 3. - 20. 4.)

Bude to chtít velkou dávku odvahy, abyste vyřešili to, co vám už dlouho plní hlavu. Pokud se však nepostavíte svým strachům, nemůžete se pohnout z místa. V galerii najdete, co dalšího pro vás hvězdy připravily.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Dnes toho na vás bude prostě moc, i nálada bude na bodu mrazu. Potřebovali byste vydechnout, ale nemáte ani kousek prostoru sami pro sebe. Možná si nakonec budete muset trochu ubrat z pracovních povinností. V galerii najdete váš tip.Blíženci (22. 5. – 21. 6.)

Těšte se na vše, co vás dnes čeká! Bude to opravdu stát za to. S partnerem byste mohli urovnat dlouhodobý spor, který u vás doma dělal jen a jen dusno. V galerii najdete, na co si dát pozor.

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Urovnejte své pracovní vztahy, mohou být trochu napjaté. Přece jen je mezi vámi jistá soutěživost, která však nemusí být vždy na škodu. Dbejte ale na to, ať nepřekročí své meze. V galerii najdete, co vám udělá radost.

Lev (23. 7. - 22. 8.)

Pokud toužíte po změně zaměstnání, právě dnes by mohla přijít taková nabídka, která vám naprosto vyrazí dech. Jen partner by s vaším rozhodnutím nemusel být v úplném souladu. V galerii najdete, co vám udělá radost.

Panna (23. 8. - 22. 9.)

Pokud si myslíte, že už není naděje, jak celou situaci zmírnit, vězte, že se mýlíte. Právě dnes se vám ukáže řešení, které by vás nikdy dřív nenapadlo. A bude tím nejlepším. V galerii najdete, čeho se vyvarovat.Váhy (23. 9. - 23. 10.)

Nebojte se, přichází změna! A bude to velké. Cokoli si přejete, vám právě teď vesmír posílá do cesty. Následujte svou intuici, nemýlí se. V galerii najdete, co dalšího pro vás hvězdy připravily.

Štír (24. 10. - 22. 11.)

Nebude to lehké, ale víte, jak to je. Kdyby to lehké bylo, dělal by to každý. Připravte si trpělivost a řekněte si o to, co vám patří. Jinak se nepohnete z místa. V galerii najdete, co dalšího pro vás hvězdy mají.

Střelec (23. 11. - 21. 12.)

Věcí se budou dít! Už jste získali mnoho z toho, co jste si pro sebe v životě přáli. Teď však přichází něco, o čem jste si ani nedovolovali snít. V galerii najdete, na co se můžete těšit.

Kozoroh (22. 12. - 20. 1.)

Myslete pozitivně! Je velký rozdíl mezi konstruktivní kritikou a neustálou negací. Vaše hlava je daleko mocnější, než si vůbec dokážete představit. Nepodceňujte sílu myšlenky. V galerii najdete váš tip.

Pokud chcete vědět víc, přečtěte si týdenní horoskop ➔

Eben vzpomíná na hvězdy, se kterými se za roky festivalu setkal: Čím ho ohromil Redford nebo Banderas?

Související články

Další články

Nejnovější kauzy