Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Victoria Velvet Survivor 2024 - aktuálně

Denní horoskop na čtvrtek: Kozorozi budou mít doma dusno, Střelce čekají velké peníze

Horoskop na dnešní den čtvrtek 22 dubna: Střelce čekají velké peníze
Zdroj: archiv
Předchozí Další
+ Dalších 8 fotografií
denní horoskop

Ve čtvrtek 22. 4. 2021 získává již plnou sílu období Býka, které pocítíme hlavně v oblasti vztahů a financí. Zrozenkyně všech znamení by měly dnes dbát zejména na svou ženskou energii a podporovat ve svých mužích to, co na nich obdivují. Už víte, co si hvězdy přichystaly právě pro vás?

Vodnář (21. 1. - 20. 2.)

Věci se dávají do pohybu, zázraky na sebe nenechají dlouho čekat. Vytrvejte ve svém snažení a odškrtávejte si věci, které vedou ke splnění vašich cílů. V galerii najdete, co dalšího vás dnes čeká.

Ryby (21. 2. - 20. 3.)

Zachovejte si ve svém životě pokoru a nadhled. A to právě dnes. Ve chvíli, kdy máte pocit, že se vám opravdu daří, nebýváte objektivní a naopak si šlapete po štěstí. V galerii najdete, co vám může dnes pomoct.

Beran (21. 3. - 20. 4.)

Pokud neudržíte své emoce na uzdě, tak vás v partnerském vztahu dnes bude čekat bouře. Zkuste si dát více času pro sebe a zpomalte. Myslete na sebe. V galerii najdete, čeho se dnes vyvarovat.

Býk (21. 4. - 21. 5.)

Otevřete se novým možnostem a přivítejte ve svém životě obrovskou hojnost, kterou vám hvězdy na následující dny přináší. Nemusí se to týkat jen peněz, ale i vztahů a pracovních úspěchů. V galerii najdete dnešní tip.

Blíženci (22. 5. - 21. 6.)

Kdo jinému jámu kopá… Blíženci, Blíženci, proč? Občas zapomínáte na to, že na světě nejste jen sami a nejde jen o váš prospěch. Přejte si svůj úspěch tak, abyste nikomu neubližovali. V galerii najdete, co dalšího vás dnes čeká.

Rak (22. 6. - 22. 7.)

Dejte si dnes pozor na své zdraví. Zamyslete se nad tím, co do svého těla přijímáte a jestli pro sebe skutečně děláte tolik, kolik dělat můžete. Prospělo by vám více pohybu. V galerii najdete, na co se dnes můžete těšit.

Lev (23. 7. - 22. 8.)

Pokud je ve vašem životě nový partner, dnes si uvědomíte, jaký poklad jste si do svého života pustili. Máte velkou naději, aby se z toho vyvinula velká láska. Podívejte se do galerie, čeho se v tomto vztahu vyvarovat.

Panna (23. 8. - 22. 9.)

Dejte si dnes pozor na neupřímnost a žárlivost. Ve vašem vztahu se projeví dlouhodobá nedůvěra, která vyústí ve velmi nepříjemnou situaci. Tato nedůvěra bude pravděpodobně způsobena něčím, co jste v minulosti udělali. V galerii najdete tip na dnešní večer.

Váhy (23. 9. - 23. 10.)

Dnes prokážete obrovský šarm a energii! Lidé kolem toto vyzařování vnímají a budou dnes rádi ve vaší společnosti. Vy si však uvědomíte, že ne s každým už chcete svůj čas trávit a jak se vám v poslední době mění priority. V galerii najdete dnešní tip.

Štír (24. 10. - 22. 11.)

V rodině vás dnes budou štvát úplně všichni, o přátelích nemluvě. Chyba nebude pravděpodobně na jejich straně, ale ve vaší mrzutosti a přepracování. Zkuste více odpočívat, někdy je třeba zpomalit. V galerii najdete, čeho se vyvarovat.

Střelec (23. 11. - 21. 12.)

Dařit se vám bude zejména v pracovních vztazích. Vaše dlouhodobá snaha přinese své ovoce, můžete začít sklízet! Hvězdy vám velmi přejí, a to i co se financí týče. Skoro to vypadá, že se můžete těšit na velký příliv financí. V galerii najdete, na co se dnes můžete těšit.

Kozoroh (22. 12. - 20. 1.)

Cítíte ve svém partnerském vztahu napětí a dusno? Partner ve vás poslední dobou vidí spíše samozřejmost a vy zas neoceňujete nic z toho, co pro vás dělá. Zkuste na tom zapracovat! V galerii najdete, co dalšího vás dnes čeká.

Bandurko odkryl nejdrsnější hádku Survivoru: Šílený řev, nevěděli jsme, o co jde, vzpomíná

Související články

Další články

Nejnovější kauzy