Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Denní horoskop na čtvrtek: Kozorohové musí vydržet, Střelcům se zhodnotí investice

Horoskop na dnešní den čtvrtek 1. dubna: Kozorohové musí vydržet, Střelcům se zhodnotí investice
Zdroj: Pixabay
+ Dalších 8 fotografií
denní horoskop
První duben je ve znamení aprílu! Hvězdy si z nás však tento den legraci dělat nebudou. Naopak některá znamení čeká opravdu šťastný den. Co si pro vás hvězdy přichystaly na čtvrtek 1. 4. 2021?

Vodnář (21. 1. - 20. 2.)

Ve čtvrtek si dejte prostor pro to, abyste dohnali před volnem všechny resty a uklidili doma vše potřebné. Potřebujete trochu klidu a hodit se do pohody. Stres s vámi poslední dny opravdu mává. Na co se mohou Vodnáři těšit? Podívejte se do galerie.

Ryby (21. 2. - 20. 3.)

Věnujte Velikonoce jarnímu úklidu a vyčistěte si doma prostor, bude se vám lépe dýchat. Stres s vámi poslední dobou opravdu cvičí a špatně spíte. Zkuste meditaci nebo relaxační hudbu, vyřaďte večerní koukání do telefonu. Co čeká Ryby v partnerském vztahu, najdete v galerii.

Beran (21. 3. - 20. 4.)

Ještě vydržte. Možná to teď chcete vzdát, ale to by byla škoda! Nechte život plynout a počkejte, kam vás cesty zavedou. Občas jsou ty směry nevyzpytatelné. Na co byste si ještě měli dát pozor? Podívejte se do galerie.

Býk (21. 4. - 21. 5.)

Vypadá to, že vám něco nedá spát, a přemýšlíte nad tím pořád dokola. Pokud je to nějaká změna, běžte do ní. Pokud je to něco, co se týká dalšího člověka, nechte to pro dnešek být. Kdo by mohl být tím druhým člověkem? Podívejte se do galerie!

Blíženci (22. 5. - 21. 6.)

Dnes vás, Blíženci, čeká konflikt s náhodným člověkem. Zachovejte asertivitu a nenechte se vyvést z míry. Každá emoce druhého člověka se nemusí stát automaticky i vaší. A co hezkého vás dnes čeká? Koukněte do galerie.

Rak (22. 6. - 22. 7.)

Raci, zkuste někdy nechat vztah chvíli být. Nemusíte pořád něco řešit a analyzovat. Ráno moudřejší večera. Vaše přehnané reakce mohou jenom ublížit. Na co dalšího se ve čtvrtek těšit? Podívejte se do galerie.

Lev (23. 7. - 22. 8.)

Lvi, máte před sebou úžasný den! Užijte si ho se vším všudy. Hoďte běžné starosti za hlavu a soustřeďte se jen na to, co vám dělá radost. Hvězdy vám opravdu přejí, bude se vám dařit vše, na co sáhnete. Na co si naopak dát pozor? Podívejte se do galerie.

Panna (23. 8. - 22. 9.)

Vypadá to, že máte plnou hlavu starostí a neumíte se s nimi poprat. Zkuste najít taková řešení, při kterých se vám nesvírá žaludek. Váš partner nebude diskuzi nakloněn. A na co se těšit? Koukněte do galerie.

Váhy (23. 9. - 23. 10.)

Dost možná se dnes budete cítit osamělí. Nedejte emocím takový prostor a zkuste se na to koukat trochu pragmaticky. Hvězdy přejí romantickému večeru s partnerem a sklence vína. Podívejte se do galerie, zda hvězdy přejí i vášnivé noci!

Štír (24. 10. - 22. 11.)

Nepřijímejte dnes od nikoho rady, které si sami nevyžádáte. Ostatní mají potřebu vám neustále vnucovat svůj názor, a vy, ačkoli se tváříte, že o nic nejde, nad tím pak přemýšlíte. Co dalšího čeká Štíry? Podívejte se do galerie.

Střelec (23. 11. - 21. 12.)

Čeká vás skvělý den, vše půjde jako po másle a vaše investice se konečně zúročí. Ať už jde o investice finanční nebo osobní, budete mít velký úspěch. Pozor si dejte jen v partnerských vztazích, vypadá to, že partnerovi nejsou úplně jasné vaše úmysly. O čem Střelci budou přemýšlet? Podívejte se do galerie.

Kozoroh (22. 12. - 20. 1.)

Kozorohové, zaberte a vytrvejte! Dopadne to dobře, jen tomu dejte ještě chvíli. Když budete na věci moc tlačit, nedopadne to dobře. Více se soustřeďte na lidi kolem sebe a vnímejte, kdo za vámi stojí. Na koho by si měli dát Kozorohové naopak pozor? Podívejte se do galerie.

Pokud chcete vědět více, přečtete si týdenní horoskop ➔

Měsíční horoskop na duben ➔

Ivan Mládek: Zdraví jde stranou. Budu koncertovat, dokud nechcípnu, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy