Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Survivor 2023 Petr Pavel

Denní horoskop na čtvrtek: Býci začnou úspěšně podnikat, Blíženci se poperou s vlastní hlavou

denní horoskopy
Zdroj: Extra.cz/ Denisa Zajíčková
+ Dalších 8 fotografií
horoskop

Starý rok se pomalu chýlí ke svému konci a to přináší mnoho pozitivních i náročných změn. Pokud se rozhodnete, že začnete znovu, a konečně si dopřejete život, o kterém sníte, máte naději, že to opravdu vyjde. Co čeká ve čtvrtek 29. 12. 2022 právě vás?

Vodnář (21. 1. - 20. 2.)

Když milujete, myslíte více na druhé než na sebe. To by se vám ale mohlo vymstít, protože se druzí naučí, že se o vás až tolik snažit nemusí a vy vždy upozadíte své potřeby. Dnes to změňte. V galerii najdete, co dalšího vás čeká.

Ryby (21. 2. - 20. 3.)

V práci vás teď všechno štve, nejraději byste se pořád váleli doma u pohádek a nemysleli vůbec na nic. Zdá se ale, že vás volají povinnosti, a je tak třeba se postavit čelem svému životu. V galerii najdete, čeho se vyvarovat.

Beran (21. 3. - 20. 4.)

V lásce teď hodně chybujete. Chtěli byste vše perfektní, ale partner vám do toho hází vidle a má zcela jiné názory než vy. Do toho se může přidat nepříjemný příbuzný, který vám bude rozdávat rady, o které vůbec nestojíte. V galerii najdete váš tip.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Váš byznys plán by dnes mohl mít šanci na úspěch, musíte ale začít. Stále nosíte v hlavě některé plány a nápady, jen o tom ale mluvíte. Je čas na akci, Býci! Nesmíte jen sedět a čekat, ale jít prostě do akce. V galerii najdete, co dalšího pro vás hvězdy mají.Blíženci (22. 5. – 21. 6.)

Uvědomte si, že to, co vás momentálně zdržuje, je jen vaše vlastní hlava. Anebo také neustálý zápřah bez odpočinku, ve kterém sami sebe rádi držíte a máte pak pocit, že se alespoň snažíte. Pravda je ale trochu jinde, nemyslíte? V galerii najdete, co dalšího si pro vás hvězdy připravily.

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Doma nastávají nové pořádky. V cokoliv jste dřív věřili, se najednou ukazuje jako nefunkční a vy přemýšlíte, kde jste mohli udělat chybu. Ve skutečnosti se jen blíží změna, o kterou jste tolik žádali. V galerii najdete, čeho se vyvarovat.

Lev (23. 7. - 22. 8.)

Nebojujte s tím, co nemůžete změnit. Naučte se být šťastní v každém přítomném okamžiku, který si vaši radost zaslouží. Až potom budete připraveni dostatečně ocenit i ty velké věci, které do vašeho života brzy přijdou. V galerii najdete, co dalšího vás čeká.

Panna (23. 8. - 22. 9.)

Někdy je třeba se smířit s tím, že každá věc nemusí vyjít. I tak je poučením pro chvíle, které budou následovat. Věřte, že až se za pár let ohlédnete, budete vědět přesně, proč to tehdy tak bylo správně. V galerii najdete váš tip.Váhy (23. 9. - 23. 10.)

Ráno zřejmě vstanete levou, to by se ale mohlo hned po poledni změnit. Dostanete totiž zajímavé pozvání na schůzku, které vám udělá upřímnou radost. A mohlo by z toho něco opravdu být! V galerii najdete, na co si dát pozor.

Štír (24. 10. - 22. 11.)

Vypadá to, že si budete muset svůj čas lépe zorganizovat, abyste se vyhnuli neustálému stresu. Zatím se vám to ale tak úplně nedaří, a i dnes budete mít velký problém s tím, jak všechno zvládnout. Brzy bude lépe! V galerii najdete, co vás potěší.

Střelec (23. 11. - 21. 12.)

Vaše rozhodnutí v tomto týdnu ovlivní, jaký bude váš následující rok. Dejte si tak pozor, zda máte všechny dostupné informace, než učiníte závěr, který se po vás požaduje. V galerii najdete, co dalšího si pro vás hvězdy připravily.

Kozoroh (22. 12. - 20. 1.)

Nebojte se, ono se to všechno zase vyřeší samo od sebe. Až přestanete o vašich finančních možnostech přemýšlet jako o neměnných, ale naopak vystoupíte ze své komfortní zóny, uvidíte, co se začne dít. V galerii najdete, co dalšího pro vás hvězdy mají.

Pokud chcete vědět víc, přečtěte si týdenní horoskop ➔

Vyřazený Pítr ze Survivoru o vztahu s Gábi: Jak s jejich láskou zamávaly drby o Andree

Související články

Další články

Nejnovější kauzy