Trendy
Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci eXtra na Ukrajině Oktagon 54 Survivor 2024

Denní horoskop na čtvrtek: Býci na sebe budou hrdí, Štíři požádají partnera o pomoc

denní horoskopy
Zdroj: Extra.cz/ Denisa Zajíčková
+ Dalších 8 fotografií
horoskop

Naše myšlenky teď směřují k profesním záležitostem, začínáme také rekapitulovat celý rok 2022. Ještě ale počkejte s velkými rozhodnutími. Úplněk v Blížencích nastane krátce po páté hodině ranní. A nejen ten ovlivní dnešní den. Podívejte se, co vám čtvrtek 8. 12. 2022 přináší.

Vodnář (21. 1. - 20. 2.)

Ve čtvrtek se vám bude báječně dařit, můžete se tak oprostit od všech starostí, které vás dosud trápily. Myslete pozitivně, protože právě to vám přinese pozitivní výsledky! V galerii najdete váš tip.

Ryby (21. 2. - 20. 3.)

Neklesejte na mysli, všechno dopadne dobře. Spolehněte se na svého partnera, který poslední dobou moc dobře ví, jak vás rozesmát a podpořit. V galerii najdete, co dalšího pro vás hvězdy připravily.

Beran (21. 3. - 20. 4.)

Někdy jsou změny nevyhnutelné k tomu, abyste konečně začali žít tak, jak si zasloužíte. Neúčastněte se žabomyších válek, které vám stejně nic nepřinášejí, soustřeďte se na podstatné. V galerii najdete, co vás potěší.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Jednejte ve svém životě tak, abyste na sebe byli právem hrdí. Pokud podpoříte své dobré úmysly také potřebnou iniciativou, už brzy uvidíte výsledky, které vám udělají radost. V galerii najdete, na co si dát pozor.Blíženci (22. 5. – 21. 6.)

Rodina pro vás v těchto dnech bude opravdu důležitá. Vnímejte, jaké benefity vám přináší, když jsou všechny vztahy kolem vás kvalitní a funkční. Snáze vám potom půjde soustředit se na další důležité věci. V galerii najdete, co dalšího vás čeká.

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Pokud si svůj den dobře uspořádáte, budete mít více času na zábavu a své koníčky. Nemusíte být v neustálém zápřahu, abyste druhým dokázali, že na to máte. V galerii najdete, co dalšího pro vás hvězdy připravily.

Lev (23. 7. - 22. 8.)

V práci dnes budete doslova za hvězdu! Všechno vám vychází, nápadů máte plnou hlavu a není nic, co by vás mohlo rozhodit. Jen tak dál, Lvíčci, úplněk vám svědčí. V galerii najdete, čeho se vyvarovat.

Panna (23. 8. - 22. 9.)

Dobře jste tento týden začali, ale ve čtvrtek budete muset trochu zpomalit. Vaše tělo si zkrátka řekne o odpočinek, a pokud si nechcete zadělávat na problém, měli byste ho poslechnout. V galerii najdete váš tip.Váhy (23. 9. - 23. 10.)

Mluvte pravdu a uvidíte, že se vám to vyplatí. A to i tehdy, ačkoli může být celá situace zpočátku velmi nepříjemná pro všechny zúčastněné. Nakonec budete rádi, že jste nezvolili pohodlí. V galerii najdete, na co si dát pozor.

Štír (24. 10. - 22. 11.)

Nebojte se požádat svého partnera, aby se více podílel na chodu domácnosti. Vám se uleví a konečně nebudete mít pocit, že vše leží jen na vás. Nehrajte si pořád na superhrdiny. V galerii najdete, co dalšího pro vás hvězdy mají.

Střelec (23. 11. - 21. 12.)

Vězte, že vše ve vašem životě má svůj důvod. I to, co se děje právě teď. Věřte koloběhu života a nenechte se rozhodit, když něco nejde podle vašich plánů. Má to svůj důvod. V galerii najdete, co vás potěší.

Kozoroh (22. 12. - 20. 1.)

Dovolte si trochu načerpat potřebnou energii a naplánujte si ještě před Vánoci výlet nebo pěknou dovolenou. Jedině tak zvládnete předvánoční shon, který se na vás řítí nezadržitelnou rychlostí. V galerii najdete, čeho se vyvarovat.

Pokud chcete vědět víc, přečtěte si týdenní horoskop ➔

Natálka Jirásková se definitivně odstřihla od rodičů. Nepotřebuje mou finanční podporu, vydělá si sama, pochlubila se Kubelková

Související články

Další články

Nejnovější kauzy