Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Denní horoskop na čtvrtek: Blíženci se nesmí vzdát, Střelci budou čelit závisti

silueta, západ Slunce
Zdroj: Pixabay
+ Dalších 8 fotografií
denní horoskop

Už víte, co si pro vás hvězdy připravily na čtvrtek 19. května 2022? Tentokrát to bude především o odvaze vystoupit proti davu a stát si za svou pravdou. Pokud nejste dostatečně schopni obhájit svůj názor, jak chcete, aby ho respektovali ostatní? Podívejte se, co dnes čeká právě vás!

Vodnář (21. 1. - 20. 2.)

Během čtvrtka vás čekají zásadní události, které významným způsobem ovlivní vaše budoucí směřování. Výhradně však v pozitivním duchu, nemáte se tak čeho bát. V galerii najdete, co dalšího vás čeká.

Ryby (21. 2. - 20. 3.)

Nebojte se kolegům ukázat, že jste ochotni jim podat pomocnou ruku ve chvíli, kdy ji potřebují. Někdy se bojí vás požádat o radu, aby nevypadali hloupě. Mohou vás vnímat jako nedostupné. V galerii najdete váš tip.

Beran (21. 3. - 20. 4.)

Pokud nedáte na pochyby, čeká vás dnes velký úspěch. Často se až příliš zaměřujete na to, co ve vašem životě nefunguje, a zapomínáte ocenit to, co je vám shůry dáno. V galerii najdete, co dalšího vás čeká.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Nepřekvapí vás, pokud někdo z vašeho okolí dnes zareaguje trochu přes čáru. Zřejmě už jste dlouho tušili, že zrovna tahle osoba není tak čistá duše, jak prezentuje. V galerii najdete, co váš potěší.Blíženci (22. 5. – 21. 6.)

Vždy je lehčí celou situaci vzdát než se do toho pořádně opřít. Nepřestávejte mířit právě na ten váš cíl, od kterého už jste velmi blízko. Tento týden se u vás mnohé změní. V galerii najdete, co dalšího vás čeká.

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Nepřestávejte toužit po informacích. Pokud si dnes koupíte knihu, která vás zaujme, nebo se přihlásíte na nový kurz, najdete informaci, která vás skutečně posune. V galerii najdete, na co si dát pozor.

Lev (23. 7. - 22. 8.)

Snažte se využít maximální množství času, které máte k dispozici. Nabrali jste si mnoho pracovních úkolů, které vám teď mohou trochu přerůstat přes hlavu. V galerii najdete, čeho se vyvarovat.

Panna (23. 8. - 22. 9.)

Komunikujte s partnerem otevřeně o vaší momentální situaci. Jedině tak docílíte kompromisu, kterého jste doma dlouho nebyli schopni. Intuitivně by vás mohla navést andělská čísla. V galerii najdete, co další pro vás hvězdy mají.Váhy (23. 9. - 23. 10.)

Potřebujete strategii. Máte cíl nebo sen? Protože k cíli vede cesta, ke snu pouhé myšlenky. Ale z každého vašeho snu se může cíl stát. Žijete jen jednou, tak by to mělo stát za to. V galerii najdete váš tip.

Štír (24. 10. - 22. 11.)

Nenadávejte sami sobě, že se vám něco nepodařilo tak, jak jste doufali. Máte ještě mnoho dalších šancí, které se během následujících dnů ukážou. Věci se dají do pohybu. V galerii najdete, na co se zaměřit.

Střelec (23. 11. - 21. 12.)

Momentálně si ten život trochu moc ztěžujete. Smiřte se s tím, pokud má dnes někdo štěstí, zítra ho může mít někdo další, třeba právě vy. Nezáviďte. To je energie, kterou vesmír následně blokuje. V galerii najdete váš tip.

Kozoroh (22. 12. - 20. 1.)

S partnerem máte dnes šanci na romantický večer! Zkuste veškerou nutnou práci zvládnout přes den, ať máte večer prostor k tomu, na co už dlouho čas nebyl. Vždyť vy víte! V galerii najdete, čeho se vyvarovat.

Pokud chcete vědět víc, přečtěte si týdenní horoskop ➔

Ivan Mládek: Zdraví jde stranou. Budu koncertovat, dokud nechcípnu, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy