Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Survivor 2023

Denní horoskop na čtvrtek: Blíženci pocítí nespokojenost, Raci naštvou úředníky

Horoskop na dnešní den čtvrtek 2. září: Blíženci pocítí nespokojenost, Raci naštvou úředníky
Zdroj: extra.cz
+ Dalších 8 fotografií
denní horoskop

Přinášíme vám horoskop na čtvrtek 2. 9. 2021, během kterého už začíná působit novoluní, které nás čeká za několik dní. Podívejte se, co si hvězdy připravily právě pro vás.

Vodnář (21. 1. - 20. 2.)

Ačkoli vám doposud osud posílal do cesty překážky, vše jste překonali s lehkostí. Nyní přichází vaše odměna a zasloužené vítězství. V galerii najdete, na co se dnes můžete těšit.


Ryby (21. 2. - 20. 3.)

Pokud jste nezadaní, dnes vás to opravdu trápit nebude. Naopak pocítíte vůni svobody a nekonečných možností. Zjistíte, že vám to momentálně takhle vyhovuje. V galerii najdete dnešní tip.


Beran (21. 3. - 20. 4.)

Buďte šťastní! Pro tento moment, pro tento den. Naučili jste se neustále za něčím honit a čekat, až se někdy stane další dobrá věc. Takhle ale nikdy nedojdete do vašeho cíle. V galerii najdete, na co si dát pozor.


Býk (21. 4. – 21. 5.)

Vaše plány občas nevyjdou, není to však žádné selhání. Občas má pro vás život jen jinou cestu, která vám má něco dát. Buďte otevření alternativám. V galerii najdete, co dalšího vás čeká.Blíženci (22. 5. – 21. 6.)

V lásce pociťujete nespokojenost. Zapomněli jste si vážit maličkostí. Zkuste si každý den napsat, za co jste vděční. Pomůže vám to navrátit se do přítomného okamžiku. V galerii najdete dnešní tip.


Rak (22. 6. - 22. 7.)

Pozor na úřední záležitosti! Zřejmě vás úředníci dnes vytočí natolik, že budete pěkně nerudní. To by však mohlo jen zbytečně prodloužit vyřízení vaší záležitosti. V galerii najdete, co vás dnes potěší.


Lev (23. 7. - 22. 8.)

Vše, co jste si přáli, máte nyní na dosah. Energie se dnes obrací zejména k nešťastně zamilovaným, kteří by mohli dostat svou vysněnou příležitost. V galerii najdete, co dalšího si pro vás hvězdy připravily.


Panna (23. 8. - 22. 9.)

Vaše koncentrace v práci je nyní na bodu mrazu. Děláte několik věcí najednou a ani jednu pořádně. Mohlo by vás to stát prémie v posledním kvartálu. V galerii najdete, čeho se vyvarovat.Váhy (23. 9. - 23. 10.)

Opustili jste svou motivační bublinu a spadli jste do negativ. Zkuste znovu načerpat myšlenky, které jste v první polovině roku udržovali trvale ve své hlavě. V galerii najdete, na co se dnes těšit.


Štír (24. 10. - 22. 11.)

Pokud uvažujete o nové práci, dnes vám budou hvězdy přát. Zejména pečlivě pozorujte internet, můžete objevit nabídku snů. V galerii najdete, na co si dnes dát pozor.


Střelec (23. 11. - 21. 12.)

Vaše vášeň pro drahé a luxusní věci je jen pozlátko, pokud se nezačnete v práci skutečně snažit. Finanční nezávislost nezískáte pouhým sněním. V galerii najdete, co dalšího vás čeká.


Kozoroh (22. 12. - 20. 1.)

Dnes budou vaší silnou zbraní lichotky. Nebojte se ostatním pochválit práci, oblečení nebo myšlenku. Mnohem snadněji od nich poté získáte, co skutečně potřebujete. Co dalšího vám dnes pomůže? Najdete to v galerii.

Finalistky Miss Czech Republic zahalené do písku: Krásky nafotily dechberoucí snímky v rozpálených dunách

Další články

Nejnovější kauzy