Trendy tagy Čauky lidi SuperStar 2021 StarDance 2021 Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Denní horoskop na čtvrtek: Blíženci obnoví svůj vztah, Pannám bude přát štěstí

Zdroj: Pixabay
+ Dalších 8 fotografií
denní horoskop

Přinášíme vám horoskop na magický čtvrtek 9. 9. 2021. Síla opakujících se čísel dodá znamením zvěrokruhu odvahu a touhu splnit si všechny sny. Už víte, co čeká právě vás?

Vodnář (21. 1. - 20. 2.)

Ve čtvrtek vás čeká úžasný den! Máte tolik energie, kterou by vám všechna znamení zvěrokruhu mohla závidět. Vám leží u nohou celý svět. V galerii najdete, co dalšího si pro vás hvězdy připravily.

Ryby (21. 2. - 20. 3.)

Pokud budete kontrolovat partnerovi telefon, ničím si nepomůžete. Zeptejte se sami sebe, proč vůči němu nemáte důvěru a kde se berou vaše pochyby. V galerii najdete, čeho se vyvarovat.

Beran (21. 3. - 20. 4.)

Chybí vám spánek, zkuste zalehnout dnes dříve. Vyvarujte se zírání do telefonu, světlo z přístroje vám narušuje přirozený spánkový mechanismus. O víkendu budete mít více času si odpočinout. Dnešní tip v galerii.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Neočekávejte dnes nic výjimečného. Užijete si poklidný den, kdy i v práci vše zvládnete na jedničku. Večer si vyjděte s partnerem a užijte si trochu romantiky. V galerii najdete, co vám udělá radost.Blíženci (22. 5. – 21. 6.)

Váš vztah potřebuje novou jiskru! Zapřemýšlejte nad tím, co by mohlo rozvířit vody. Už dlouho prahnete po vášni, která vám tolik chybí. V galerii najdete, co dalšího vás čeká.

Rak (22. 6. - 22. 7.)

Vaše emoce dnes bude ovlivňovat zejména strach z budoucnosti. Nezapomeňte, že na co se soustředíme, to roste. Pokud posilujete svůj strach, je každým dnem intenzivnější. V galerii najdete, na co si dát pozor.

Lev (23. 7. - 22. 8.)

Využijte nadcházejícího podzimu ke svému vzdělání a už teď se přihlaste na kurz, o kterém dlouho sníte. Povede to ke zvýšení vašeho výdělku. V galerii najdete, čeho se dnes vyvarovat.

Panna (23. 8. - 22. 9.)

Štěstí vám dnes bude přát. Pokud toužíte dlouho po změně, dnes se vám naskytnou ideální podmínky, abyste své sny proměnili ve skutečnost. V galerii najdete, co vás dnes potěší.Váhy (23. 9. - 23. 10.)

Nebojte se naplno věřit, že vše dobře dopadne. Věčný pesimismus vám k ničemu není. Dejte si pozor na konflikt s rodinou. Nebudete v právu. V galerii najdete, co dalšího si pro vás hvězdy připravily.

Štír (24. 10. - 22. 11.)

I pokud se k vám někdo chová zle, vy můžete zachovat svou hrdost a respekt k celé situaci. Dnes budete mít skvělé vyjednávací schopnosti. Využijte je v práci. V galerii najdete, co vám dnes udělá radost.

Střelec (23. 11. - 21. 12.)

Čeká vás zajímavý den! Máte šanci si v práci vyjednat ideální podmínky k vaší práci. Dokonce se nebojte začít jednání o zvýšení vaší mzdy. V galerii najdete, co dalšího vás dnes čeká.

Kozoroh (22. 12. - 20. 1.)

Čerpejte energii z přírody. Pečlivě si uspořádejte svůj den, ať zvládnete v práci vše, co dnes potřebujete. V partnerském vztahu vám půjde o hodně. Nepokazte to. V galerii najdete dnešní tip.

Související články

Další články