Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Denní horoskop na čtvrtek: Berany čeká romantika, Kozorohové se ukážou v kuchyni

láska, pár, západ Slunce
Zdroj: Unsplash
+ Dalších 8 fotografií
denní horoskop

Co čeká jednotlivá znamení zvěrokruhu ve čtvrtek 20. 1. 2022? Podívejte se, komu hvězdy přejí v pracovních vztazích a kdo zažije domácí pohodu. Někteří by si dnes měli dát pozor na faleš a závist, jejich úspěch nebude druhým po chuti. Co čeká právě vás dva dny po račím úplňku?

Vodnář (21. 1. - 20. 2.)

Všechno zvládnete, jen nepřestávejte usilovat o nejlepší možnou cestu. V rodině zavládne klid a pohoda, kterou narušil nedávný konflikt. Dejte si pozor, ať nedáváte prostor negativním myšlenkám. V galerii najdete váš tip.


Ryby (21. 2. - 20. 3.)

Přátelé se na vás rádi obrátí s prosbou o radu, zejména v milostných záležitostech. Ale pozor! Buďte pak připraveni respektovat i jejich volbu. Možná se vám nakonec nebude líbit, jak vše vyřeší. V galerii najdete, co vás čeká.


Beran (21. 3. - 20. 4.)

Udělejte dnes svou práci a těšte se na volné odpoledne. Pokud nakoupíte něco dobrého k večeři a přichystáte doma romantiku, mohlo by to ještě dopadnout na opravdu vášnivou noc. V galerii najdete, čeho se vyvarovat.


Býk (21. 4. – 21. 5.)

V práci si dejte pozor na falešné kolegy, někdo to s vámi nemyslí dobře. Váš úspěch každému nevoní, smiřte se s tím. Nemusíte být s každým kamarád, stůjte si za svým. V galerii najdete, co vás potěší.Blíženci (22. 5. – 21. 6.)

Někdo z vaší minulosti vám připomene, že jste zapomněli na své sny. Pohodlí je vám momentálně přednější. Musíte však vystoupit ze své komfortní zóny, aby se věci začaly hýbat. V galerii najdete, co vám udělá radost.


Rak (22. 6. - 22. 7.)

Najdete osobu, se kterou můžete být skutečně sami sebou. Ať už se z této osoby stane váš blízký přítel nebo v budoucnu partner, držte si takového člověka u sebe. Může vás mnohé naučit. V galerii najdete, co dalšího vás čeká.


Lev (23. 7. - 22. 8.)

Neobracejte se zády ke své rodině, dnes budete skutečně potřebovat pomoc. Zjistíte, že ne všichni, které kolem sebe máte, vám mohou rodinu nahradit, ačkoli občas zapomínáte, kam patříte. V galerii najdete, čeho se vyvarovat.


Panna (23. 8. - 22. 9.)

V otázkách budoucnosti nemáte momentálně úplně jasno. Netlačte na sebe a dejte si prostor, ať vše pořádně promyslíte. Není vhodná doba na unáhlená rozhodnutí. V galerii najdete, co dalšího pro vás dnes hvězdy mají.Váhy (23. 9. - 23. 10.)

Dejte si pozor na své zdraví, hazardujete. Skutečně venku ještě není jaro, uzpůsobte tomu svou garderobu. To, co radíte svým dětem, byste měli dodržovat i vy. V práci pozor na dochvilnost! Co vás dnes překvapí? Najdete to v galerii.


Štír (24. 10. - 22. 11.)

Vše perfektně zvládáte, až se ostatní diví. V práci by vám mohl mít někdo za zlé, že jste úspěšní v tom, co děláte, a získáváte díky tomu finanční ohodnocení. Dejte si tak pozor na závist. V galerii najdete, co vám udělá radost.


Střelec (23. 11. - 21. 12.)

Partner vám vyčte, že jste dostatečně nerespektovali jeho potřeby v posledních dnech. Vy na to však budete mít úplně jiný názor a mohli byste se rozčílit. Tato situace ale není černobílá. V galerii najdete, na co se zaměřit.


Kozoroh (22. 12. - 20. 1.)

Dnes budete skvělými kuchaři! Pokud už dlouho přemýšlíte, že zkusíte složitější pokrm, je ten pravý čas. Partner ocení vaši iniciativu a užijete si velkou romantiku. V galerii najdete, co vás potěší.


Pokud chcete vědět více, přečtěte si týdenní horoskop ➔

Související články

Další články

Nejnovější kauzy