Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Denní horoskop na čtvrtek: Berany bude vytáčet každá maličkost, Štíři zatouží po intimitě

Zdroj: pixabay
+ Dalších 8 fotografií
denní horoskop

Ve čtvrtek 12. 8. 2021 nás čeká velmi silná energie hněvu a zloby, která se projeví napříč všemi znameními zvěrokruhu. Dejte si tak pozor, jak jednáte se svými blízkými, a nezapomeňte milovat. Co dalšího vás čeká, najdete níže.

Vodnář (21. 1. - 20. 2.)

Dnes vás čeká nové dobrodružství! Ať už to bude nová cesta, nebo pracovní úspěch, rozhodně si to užijete. Nejdůležitější je dnes věřit svým pocitům. V galerii najdete dnešní tip.

Ryby (21. 2. - 20. 3.)

Čeká vás dárek! Partner pro vás přichystal skutečné překvapení, které váš vztah posune zase o krok dál. Pro nedočkavce, žádost o ruku to dnes bohužel nebude. V galerii najdete, co vám udělá radost.

Beran (21. 3. - 20. 4.)

S partnerem to půjde od desíti k pěti. Vytáčet vás bude úplně vším, co by vás jen mohlo napadnout. Hvězdy radí, ať si pořádně promluvíte. V galerii najdete, čeho se dnes vyvarovat.

Býk (21. 4. - 21. 5.)

Dnešní odpoledne využijte po práci k úklidu domácnosti. Pokud vytřídíte nepotřebné věci, hned vám daný prostor bude připadat větší. V galerii najdete, co dalšího vás dnes čeká.

Blíženci (22. 5. – 21. 6.)

Hněv v sobě máte stejně jako zmínění Berani. Nevíte, kde se bere, ale nemůžete spát a hlava vám funguje úplně jinak než obvykle. Dejte sami sobě čas. V galerii najdete, na co si dnes dát pozor.

Rak (22. 6. - 22. 7.)

Lenost už vás pomalu přechází a máte potřebu něco dělat. Rovněž vaše tělo dá najevo, že mu pohyb opravdu chybí. Naplánujte si na volné dny delší túru. V galerii najdete, co vás dnes potěší.

Lev (23. 7. - 22.​ 8.)

Pokud veškeré vaše snahy o lepší finanční stabilitu troskotají, zkuste na to jít jinou cestou. Uspějete, jen to neznamená, že to bude hned. A ani to, že to bude jednoduché. V galerii najdete váš dnešní tip.

Panna (23. 8. - 22. 9.)

Každý den vás sžírá nervozita, jestli kroky, které ve vašem životě činíte, jsou skutečně to pravé? Zeptejte se andělů. Pokud jim budete pečlivě naslouchat, dostanete odpověď. V galerii najdete, co dalšího vás čeká.

Váhy (23. 9. - 23. 10.)

Vaše budoucnost vám otevírá dveře. Vše, oč jste žádali, je nyní na dosah. Neustávejte ve svém snažení a dotáhněte to do konce. V galerii najdete, čeho se dnes vyvarovat.

Štír (24. 10. - 22. 11.)

Skoro to vypadá, že vaše nervozita a neovladatelný vztek pramení z nedostatku intimity. Nezadaní Štíři by tak měli vyrazit na lov, zadaní naznačit partnerovi, jak by chtěli trávit večer. V galerii najdete čtvrteční tip.

Střelec (23. 11. - 21. 12.)

Pokud vás dnes rodina požádá o pomoc, neodmítejte. V budoucnu byste měli alespoň důvod, proč můžete požádat vy je. Tolik času vám to nezabere a možná se i něco zajímavého dozvíte! V galerii najdete, co vám dnes udělá radost.

Kozoroh (22. 12. - 20. 1.)

S vámi je to pořád dokola. Ačkoliv cítíte, že se nechováte správně, nejste ochotni vystoupit z vyšlapaných cest a zkusit nové. Dokud nezískáte odvahu, nikam se to nepohne. V galerii najdete, na co si dát pozor.

Pokud chcete vědět více, přečtete si týdenní horoskop ➔

Související články

Další články