Trendy tagy Čauky lidi SuperStar 2021 StarDance 2021 Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Denní horoskop na čtvrtek: Beranům bude umírat partnerský vztah, Lvy čeká nastavení osobních hranic

Horoskop na dnešní den čtvrtek 18. listopadu: Lvy čeká nastavení osobních hranic
Zdroj: pixabay
+ Dalších 8 fotografií
denní horoskop

Podívejte se, co vás dnes čeká a nemine! Působit bude přicházející úplněk, který nás nemine hned ztíra. Co hvězdy chystají na čtvrtek 18. 11. 2021?

Vodnář (21. 1. - 20. 2.)

Ve čtvrtek se nebojte, že byste nevyřešili vše potřebné. Budete překvapeni, jak skvěle vše zvládnete a co vás dnes čeká. S partnerem vás čeká romantický večer. V galerii najdete, co dalšího vás čeká.

Ryby (21. 2. - 20. 3.)

Dnes vás něco opravdu rozčílí! Ať už to bude v práci nebo doma, veškeré vaše myšlenky se upnou k řešenému problému. Klid v duši tak dnes mít určitě nebudete. V galerii najdete, na co si dnes dát pozor.

Beran (21. 3. - 20. 4.)

Partnersky jste na mrtvém bodě. Neshodnete se už ani na výběru večeře. Zkuste popřemýšlet, jakým způsobem by se to dalo zlepšit. Chyba je vždy na obou stranách. V galerii najdete, čeho se vyvarovat.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Přátelství pro vás dnes bude cennější než láska. Oporu budete hledat hlavně ve svém okolí. Pokud víte, že někomu dlužíte laskavost, dnes si ji pravděpodobně vybere. V galerii najdete, co vám dnes udělá radost.Blíženci (22. 5. – 21. 6.)

Dnes si pečlivě zkontrolujte své finance. Proberte s partnerem, jaké máte náklady a řešte vše společně. Bude důležité nenechávat si nic pro sebe, o zbytečné potíže nikdo nestojí. V galerii najdete, co vás dnes opravdu potěší.

Rak (22. 6. - 22. 7.)

Najdete si cestu k příteli, kterého jste roky neviděli. Budete překvapeni, že jste momentálně ve stejném životním bodě a máte si toho mnoho co říct. V galerii najdete, co dalšího si pro vás hvězdy připravily.

Lev (23. 7. - 22. 8.)

Pečlivě si dnes střežte své hranice a nepřekračujte svou komfortní zónu. Lehce byste byli vůči svému okolí úslužnější, než si teď můžete dovolit. V práci pozor na konflikt mezi kolegy. V galerii najdete, čeho se dnes ještě vyvarovat.

Panna (23. 8. - 22. 9.)

Balzámem na duši pro vás dnes bude hudba. Krásnou chvilku naleznete také v malování či jiném umění. Potřebujete se na chvilku zastavit a načerpat ztracenou energii. V galerii najdete, co vám udělá radost.Váhy (23. 9. - 23. 10.)

Přejte druhým to nejlepší, nezáviďte. Pokud teď změníte své myšlení, změní se i svět kolem vás. Tím prvním krokem jste vy sami. Ještě máte čas do konce roku změnu stihnout. V galerii najdete tip na čtvrtek.

Štír (24. 10. - 22. 11.)

Nenechte se vyvést z míry, pokud někdo bude negativně hodnotit vás život. Trénuje to vaše sebevědomí a schopnost postavit se sami za sebe. Nakonec vám to bude prospěšné. V galerii najdete, co dalšího vás čeká.

Střelec (23. 11. - 21. 12.)

V posledních dnech jste až příliš zaměřeni sami na sebe a nevnímáte potřeby svého partnera. Berete ho jako samozřejmost, která pro vás není zajímavá. V galerii najdete, co s tím.

Kozoroh (22. 12. - 20. 1.)

Dnes dopadne dobře vše, do čeho se pustíte. Pokud už dlouho odkládáte důležitý úkol, nebojte se dnes do toho pořádně opřít. V galerii najdete, co dalšího si pro vás hvězdy dnes připravily.

Pokud chcete vědět více, přečtěte si týdenní horoskop ➔

Související články

Další články