Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině Prezidentské volby 2023 Výměna manželek 2023

Denní horoskop na čtvrtek: Berani budou plni pochybností, Raky vyděsí partnerský vztah

Horoskop na dnešní den čtvrtek 1. července: Raky vyděsí partnerský vztah
Zdroj: Pixabay
+ Dalších 8 fotografií
denní horoskop

Ve čtvrtek nás čeká první červencový den! Začíná tak ta část léta, ve které se cítíme nejuvolněnější a svobodní. Podívejte se, co si pro dnešek hvězdy přichystaly!

Vodnář (21. 1. - 20. 2.)

Ve čtvrtek dostanete nejen krásné zprávy, ale započnete i projekt, který by vám do budoucna mohl přinést velký finanční profit. Směle do toho! V galerii najdete váš tip.

Ryby (21. 2. - 20. 3.)

Někdo vás dnes pořádně naštve! A vypadá to, že se to nebudete zdráhat dát najevo. Naopak se připravte, že půjdete s někým do ostrého střetu. V galerii najdete, co dalšího vás dnes čeká.

Beran (21. 3. - 20. 4.)

Pracujte na sobě, v poslední době jste plní pochybností. Hledejte svůj strach, zkoumejte, z čeho pochází. Jen tak ho můžete zlikvidovat a jít dál. V galerii najdete, co vám udělá radost.

Býk (21. 4. - 21. 5.)

Dnes vámi budou hýbat vášně a neukojitelná chuť na sex! Udělejte si večer čas, abyste dali svým touhám prostor. Projevení emocí vás posune o krok dál. V galerii najdete, na co si dát pozor.

Blíženci (22. 5. – 21. 6.)

Pozor na rodinné konflikty! Momentálně nechcete slyšet názor nikoho jiného a vidíte černobíle. Řekněte to zkrátka na rovinu, nehádejte se. V galerii najdete, čeho se vyvarovat.

Rak (22. 6. - 22. 7.)

Jakmile se k vám někdo jen trochu přiblíží, odtahujete se. Máte velký problém navazovat dlouhodobé hluboké vztahy. Pracujte na tom. V galerii najdete, co dalšího vás dnes čeká.

Lev (23. 7. - 22. 8.)

Chovat se k lidem mile jen pro to, že znají vaše tajemství, vám do budoucna nic nepřinese. Tíha toho, co tajíte, vám i tak zůstane. Chovejte se příště lépe a nemusíte se bát. V galerii najdete, co vám udělá radost.

Panna (23. 8. - 22. 9.)

Dnes to bude v práci vážně dřina. Nebojte se říct, že na některý z úkolů už zkrátka nemáte kapacitu, a požádejte o pomoc. V galerii najdete, co dalšího vás dnes čeká.

Váhy (23. 9. - 23. 10.)

Objeví se někdo, kdo vás doslova pohltí každým svým pohledem. Poddejte se tomu pocitu, který momentálně cítíte. Nabije vás energií! V galerii najdete, jaká změna vás dnes čeká.

Štír (24. 10. - 22. 11.)

Budete čelit problému, který vám na dnešní náladě opravdu nepřidá. Vypadá to, že už od rána vykročíte špatnou nohou. Zítra bude lépe! V galerii najdete, co si pro vás dnes hvězdy připravily.

Střelec (23. 11. - 21. 12.)

Potřebujete více prostoru, abyste přišli na to, co už ostatní kolem vás dávno vědí. Občas vám trvá déle, než se odhodláte k životnímu kroku. Ten správný čas přijde. Tip na dnešek najdete v galerii.

Kozoroh (22. 12. - 20. 1.)

Chybí vám osobní prostor bez partnera a dětí. Možná poslední dobou často přemýšlíte, jaký byl váš svobodný život. Udělejte si prostor pro sebe i teď! Bez kompromisů. V galerii najdete, na co se dnes připravit.

Pokud chcete vědět více, přečtete si týdenní horoskop ➔

Burešová a Forejt podobu nezapřou: Fanoušci si spletli Evu s Přemkem

Související články

Další články

Nejnovější kauzy