Trendy
válka na Ukrajině Survivor 2024 Iveta Bartošová Survivor 2024 - aktuálně

Denní horoskop na čtvrtek 9. 3. 2023: Odnesou to Blíženci a Býci, nic se jim nebude dařit

Denní horoskop na čtvrtek 9. 3. 2023: Odnesou to Blíženci a Býci, nic se jim nebude dařit
Zdroj: Profimedia.cz
Horoskop

Denní horoskop pro všechna znamení zvěrokruhu na čtvrtek 9. 3. 2023. Podívejte se, co vás dnes čeká a čeho byste se případně měli vyvarovat.

Vodnář (21. 1. - 20. 2.)

Horoskop radí nestresovat se z toho, že všechno nestíháte tak rychle, jak chcete. Je důležité, abyste se nehroutili z drobných neúspěchů, neboť právě ty jsou vaším hnacím motorem.

Ryby (21. 2. - 20. 3.)

Můžete čekat poněkud nervóznější atmosféru. Pozor si dejte na přecitlivělé reakce okolí. Nebude úplně jednoduché, abyste zůstali za všech okolností trpěliví a objektivní, tak se snažte.

Beran (21. 3. - 20. 4.)

Horoskop vám radí, ať se držíte při zemi. Neriskujte ani nečiňte ukvapená rozhodnutí. Pozor si dejte na tvrdohlavost a neprosazujte své názory za každou cenu, jinak si poštvete ostatní proti sobě.

Býk (21. 4. - 21. 5.)

V tento den počítejte s tím, že nic nepůjde hladce. Při plnění plánů bude nutná trpělivost a odhodlání. Někteří jedinci se k vám budou chovat hodně odměřeně. Zkuste se zamyslet, proč tomu tak je.

Blíženci (22. 5. - 21. 6.)

Počítejte s tím, že nic nebude vycházet podle vašich představ. Překážek se před vámi objeví více než obvykle. Cesta k vytouženému cíli tak bude dramatičtější než jindy. Tento den není rozhodně vhodný k nákupům.

Rak (22. 6. - 22. 7.)

Neupínejte se k tomu, že všechno kolem vás musí být naprosto dokonalé. Nesnažte se nutit své blízké, aby dělali věci, které jim jsou proti srsti. Nejenže byste jim ublížili, ale otočilo by se to proti vám.

Lev (23. 7. - 22. 8.)

Horoskop vám radí, ať se nenecháte dotlačit do situací, ve kterých se ocitnout nechcete. Záležitosti, které vás nenaplňují a nemáte k nim navíc důvěru, bez obav klidně a slušně odmítněte.

Panna (23. 8. - 22. 9.)

I když k tomu situace možná nabádá, nezaobírejte se jen povinnostmi a starostmi, ale zkuste se radovat i z maličkostí, které vám tento den nabízí. Je potřeba občas zvolnit vysoké tempo, které jste nasadili.

Váhy (23. 9. - 23. 10.)

Možná máte poslední dobou sklony k pochybnostem. Dejte si velký pozor na to, ať neodsouhlasíte úplně všechno, co vám druzí naservírují, jen abyste to už měli z krku. Věřte hlavně své intuici.

Štír (24. 10. - 22. 11.)

Horoskop vás nabádá, ať jste pružnější ve svém konání. Neslibujte ostatním to, co pak nedokážete splnit. Některé věci plánujete už delší dobu, ale stále se nemůžete rozhoupat k jejich splnění.

Střelec (23. 11. - 21. 12.)

Neukvapujte se v rychlých soudech, všechno nemusí být ve skutečnosti tak, jak se to na první pohled zdá a vypadá. Mohli byste, ač nechtěně, někomu velice ukřivdit a pak by vás to mrzelo ještě hodně dlouho.

Kozoroh (22. 12. - 20. 1.)

Nebuďte tolik zahledění do sebe, ale vypozorujte mezi řádky, kdo z rodiny vám chce něco naznačit, čeká jen na váš signál, až mu dáte najevo, že jste připraveni nejen ho vyslechnout, ale i podat pomocnou ruku.

Pokud chcete vědět víc, přečtěte si váš měsíční horoskop ➔

Bolestná zpověď Moniky Binias: S o 24 let mladším Petrem přišli o dítě. Bojovala i s tchyní

Související články

Další články

Nejnovější kauzy