Trendy
válka na Ukrajině EURO 2024 Karel Gott Shannen Doherty

Denní horoskop na čtvrtek 6. 4. 2023: Váhy neví, kam dřív skočit, Střelci budou vařit

Denní horoskop na čtvrtek 6. 4. 2023: Váhy neví, kam dřív skočit, Střelci budou vařit
Zdroj: Profimedia.cz
Horoskop

Denní horoskop pro všechna znamení zvěrokruhu na čtvrtek 6. 4. 2023. Podívejte se, co vás dnes čeká a čeho byste se případně měli vyvarovat.

Vodnář (21. 1. - 20. 2.)

Horoskop vás upozorňuje, že nálada bude jako na houpačce. Snažte se mít své emoce pod kontrolou. V případě neúspěchu nehledejte chyby jen u ostatních, ale začněte v první řadě u sebe.

Ryby (21. 2. - 20. 3.)

Dejte si raději pusu na zámek a spíše jen naslouchejte. Vyhněte se pomluvám, všechno by se vám vrátilo jako bumerang. Při nakupování dejte přednost kvalitě před kvantitou.

Beran (21. 3. - 20. 4.)

Podle horoskopu můžete očekávat několik podnětných zážitků, ze kterých načerpáte inspiraci pro nové nápady. Nemějte obavy pustit se do jejich realizace, všechno časem dopilujete.

Býk (21. 4. - 21. 5.)

Horoskop prozrazuje, že obdržíte zprávy, které ovlivní vaši náladu pro následující dny. Bude jen na vás, jak se k tomu postavíte. Pokud vás přepadne nervozita, proberte svou situaci s někým blízkým.

Blíženci (22. 5. - 21. 6.)

Chopte všech nabízených příležitostí a nepolevujte ve svých plánech. Konkurence se stane vaším hnacím motorem, neboť právě díky ní snadněji přesvědčíte okolí o svých kvalitách.

Rak (22. 6. - 22. 7.)

Pokud vás přepadne chmurná nálada, snažte se udělat všechno pro to, abyste jí nepodlehli. Nezůstávejte sami, běžte se bavit do společnosti. Obklopte se lidmi, které máte nejraději.

Lev (23. 7. - 22. 8.)

Čekejte úspěšný den, během kterého budete moci naplnit veškerá svá předsevzetí. Nepochybujte hlavně o svých schopnostech, když si začnete víc věřit, všechno dokonce dopadne nad vaše očekávání.

Panna (23. 8. - 22. 9.)

Máte sice hezké a smělé plány pro nadcházející den, ale měly by být také reálné. Aby se vám nestalo, že zbytečně plýtváte energií v záležitostech, o které nikdo z vašeho okolí vůbec nestojí.

Váhy (23. 9. - 23. 10.)

Pamatujte na to, že vaše tělo potřebuje odpočinek a relaxaci. Nechcete se snad vyčerpat až do dna. Už takhle nevíte, kam dřív skočit, začínáte dělat akorát chyby. Myslete více na své zdraví.

Štír (24. 10. - 22. 11.)

Tento den vám půjde všechno hladce a veškerá jednání dopadnou dobře. Těšit se můžete na komplimenty ze všech stran. Pamatujte na své blízké, někdo se cítí osaměle a potřebuje vlídné slovo.

Střelec (23. 11. - 21. 12.)

Tento den se vám bude dařit na formálních schůzkách. Dlouho se ale povinnostmi nezdržujte, naplánujte na večer setkání se svými přáteli. Připravte dobré jídlo a pití nebo si zajděte do oblíbeného podniku.

Kozoroh (22. 12. - 20. 1.)

Snažte se být diplomatičtí v tom, co druhým říkáte. Měli byste se krotit v ostřejších výrazech, buďte k ostatním laskaví a ohleduplní. Snažte se zapracovat na vylepšování vztahů kolem vás.

Pokud chcete vědět víc, přečtěte si váš měsíční horoskop ➔

Kateřina Ujfaluši o intimních scénách v Ulici: Přítele to zamrzelo, ale už se uklidnil, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy