Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Victoria Velvet Survivor 2024 - aktuálně

Denní horoskop na čtvrtek 30. 3. 2023: Kritika, intriky i marnost. Hvězdy nad vámi ale hůl nezlomí

Horoskop na dnešní den čtvrtek 30. března: Kritika, intriky i marnost. Hvězdy nad vámi ale hůl nezlomí
Zdroj: profimedia.cz
Horoskop

Denní horoskop pro všechna znamení zvěrokruhu na čtvrtek 30. 3. 2023. Podívejte se, co vás dnes čeká a čeho byste se případně měli vyvarovat.

Vodnář (21. 1. - 20. 2.)

Připravte se na to, že za předvedené výkony uslyšíte kritiku. Nerozčilujte se a nekopejte kolem sebe, je to zbytečné. Připomínky v klidu přijměte a nemějte obavy přiznat chybu s tím, že se polepšíte.

Ryby (21. 2. - 20. 3.)

Snažte se lépe zorganizovat svůj čas. Zamyslete se nad tím, co můžete zvládat efektivněji. Zrušte aktivity, které vás omezují a brzdí. Uleví se vám a po čase zjistíte, že vám ani nechybějí.

Beran (21. 3. - 20. 4.)

Horoskop vám nachystal plno tvůrčí energie a skvělých nápadů. Nerozptylujte se však zbytečnostmi, soustřeďte se na to, co je podstatné. Když si budete víc věřit, bez potíží všechno prosadíte.

Býk (21. 4. - 21. 5.)

Budete mít úspěšný den. Na co sáhnete, to se povede. Buďte opatrní v tom, co komu sdělujete. S detaily ze svého života se nesvěřujte, někdo by těchto informací mohl zneužít.

Blíženci (22. 5. - 21. 6.)

Šíříte kolem sebe dobrou náladu a máte z toho dobrý pocit. Neměli byste zapomínat ani na své povinnosti, abyste si nepřidělali zbytečné problémy. Na zábavu také dojde, energie na to máte dostatek.

Rak (22. 6. - 22. 7.)

Horoskop vám radí, ať se nebojíte pořádně dupnout, pokud to s některými lidmi nepůjde po dobrém. Nejenže vám to dodá odvahu, ale konečně všem ukážete, že moc dobře víte, co chcete.

Lev (23. 7. - 22. 8.)

Pokud budete dostatečně trpěliví, dočkáte se vytouženého úspěchu. Neuváženými rozhodnutími byste se mohli připravit jak o zisk, tak o postup. Zvolněte raději tempo a buďte rozvážní.

Panna (23. 8. - 22. 9.)

Budete mít pocit, že se snažíte marně. Bude potřeba změnit přístup. Dejte svému okolí najevo, jaká je vaše cena, a chovejte se podle toho. Nelze donekonečna jen dávat.

Váhy (23. 9. - 23. 10.)

Horoskop prozrazuje, že byste měli změnit životní styl a přístup k ostatním lidem, pokud se chcete cítit lépe. Je na čase, abyste trochu rozšířili obzory a přiučili se zase něco nového.

Štír (24. 10. - 22. 11.)

Když se vám podaří zachovat zdravý rozum, ustojíte všechno snadno a v pohodě. Jste plní energie a optimismu, a tak se toho držte. Pokud si necháte poradit od toho správného člověka, úspěch vás nemine.

Střelec (23. 11. - 21. 12.)

Měli byste si uvědomit, že některým maličkostem přikládáte zbytečně velký význam. Naučte se postupně analyzovat a vyhodnocovat své problémy, takhle se zbytečně vyčerpáváte fyzicky i psychicky.

Kozoroh (22. 12. - 20. 1.)

Horoskop vás nabádá, ať zapomenete na intriky a taktizování. Snažte se za všech okolností chovat upřímně. Můžete si dovolit lehce zariskovat, ale jen do té míry, aby to nikomu neublížilo.

Pokud chcete vědět víc, přečtěte si váš měsíční horoskop lásky ➔

Bandurko odkryl nejdrsnější hádku Survivoru: Šílený řev, nevěděli jsme, o co jde, vzpomíná

Související články

Další články

Nejnovější kauzy