Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 StarDance 2023: kompletní přehled

Denní horoskop na čtvrtek 28. 9. 2023: Berani dostanou nečekanou nabídku, Kozorohům radí hvězdy obezřetnost

Horoskop na dnešní den čtvrtek 28. září: Berani dostanou nečekanou nabídku, Kozorohům radí hvězdy obezřetnost
Zdroj: Profimedia.cz
Horoskop

Denní horoskop pro všechna znamení zvěrokruhu na čtvrtek 28. 9. 2023. Podívejte se, co vás dnes čeká a čeho byste se případně měli vyvarovat.

Vodnář (21. 1. - 20. 2.)

Na tento den jste se velice těšili, takže si ho neváhejte užít přesně tak, jak jste si to naplánovali. Když se vaši blízcí budou chtít věnovat jiným aktivitám, snažte se to pochopit a hlavně jim v tom nebraňte.

Ryby (21. 2. - 20. 3.)

Hvězdy vám připomínají, abyste nezapomínali, že opatrnosti není nikdy dost. Neunáhlujte se ve svých rozhodnutích, abyste pak něčeho nelitovali. Ne všechno, co se zdá výhodné, takové ve skutečnosti je.

Beran (21. 3. - 20. 4.)

Někdo z blízkého okolí vás překvapí nečekanou nabídkou. Ačkoli to zní velice lákavě, nechte si to všechno ještě projít hlavou. Zjistěte, zda tím dotyčná osoba nesleduje především svůj vlastní prospěch.

Býk (21. 4. - 21. 5.)

Horoskop prozrazuje, že v osobním životě panuje naprostá pohoda, díky níž vás jen tak něco nerozhodí. Dokonce ani vlezlé otázky a rady některých příbuzných, kteří si myslí, že vědí všechno nejlépe.

Blíženci (22. 5. - 21. 6.)

Neubíjejte se záležitostmi, které nyní stejně nemají řešení. Sami si přiděláváte starosti a ještě tím otravujete lidi okolo. Pokud se nad to nepovznesete, nedivte se, že vaši blízcí budou otrávení.

Rak (22. 6. - 22. 7.)

Tento den byste rádi podlehli sladkému nicnedělání. Zkuste co nejrychleji udělat všechno, co musíte, a věnujte se pak už jen tomu, na co budete mít chuť. Veškeré starosti hoďte za hlavu a dobře se bavte.

Lev (23. 7. - 22. 8.)

Hvězdy vás nabádají, že i když na to nemáte náladu, abyste se nevyhýbali setkání s lidmi, kteří už se na vás těší, vždyť se přece nevídáte tak často. Zklamali byste své blízké, překonejte se.

Panna (23. 8. - 22. 9.)

Překypujete energií a dobrou náladou, nemůžete vydržet na jednom místě. Připravte se na to, že vaši blízcí se na všechno, co jste naplánovali, nebudou dívat stejně. Proberte to s nimi hlavně v klidu.

Váhy (23. 9. - 23. 10.)

Horoskop vás nabádá, ať zbytenčně nelenošíte. Máte ještě povinnosti, a tak je rychle vyřešte a pak už se věnujte svým blízkým. Naplánujte nějakou dobrodružnou akci, ta vám zvedne náladu.

Štír (24. 10. - 22. 11.)

Nesnažte se tolik tlačit na pilu, vždyť snad nemusíte být za každou cenu vidět a slyšet, raději vsaďte na přirozenost. Držte se toho, co jste si naplánovali, ale určitě to nepřehánějte s urputností.

Střelec (23. 11. - 21. 12.)

Pokud se mezi vašimi blízkými přáteli vyskytnou rozdílné názory na jistou záležitost, zaujměte jednoznačný postoj a rozhodně neměňte své stanovisko až podle toho, co k tomu později řeknou ostatní.

Kozoroh (22. 12. - 20. 1.)

Horoskop vás upozorňuje, abyste nezapomínali, že čím více se vám daří, tím více závistivců se kolem vyrojí. Buďte ostražití a důležité věci, které chystáte, si zatím nechte pouze pro sebe.

Pokud chcete vědět víc, přečtěte si váš měsíční horoskop ➔

Vémola v Clash of the Stars? Propadl bych se hanbou, říká jeho trenér a odmítá ho připravovat

Související články

Další články

Nejnovější kauzy