Trendy
válka na Ukrajině Olympiáda v Paříži Petr Pavel kauza Kramný

Denní horoskop na čtvrtek 25. 5. 2023: Střelce brzdí sebelítost, Váhy by o sebe měly více pečovat

Tantrická masáž vám zajistí neobyčejný zážitek.
Zdroj: pixabay
Horoskop

Denní horoskop pro všechna znamení zvěrokruhu na čtvrtek 25. 5. 2023. Podívejte se, co vás dnes čeká a čeho byste se případně měli vyvarovat.

Vodnář (21. 1. - 20. 2.)

Díky svému energickému nasazení a dobré náladě zvládnete i ty nejnáročnější úkoly. Pokud to bude možné, věnujte se především svým zálibám. Ještě více vás to bude bavit, zapojíte-li do toho i své nejbližší.

Ryby (21. 2. - 20. 3.)

Tento den se nedokážete na nic soustředit. Pokud to jen trochu půjde, některé povinnosti raději odložte, ať ještě nenapácháte více škody než užitku. Raději relaxujte a snažte se nastolit pohodu.

Beran (21. 3. - 20. 4.)

Horoskop vás nabádá, ať si uvědomíte, čeho chcete dosáhnout, a zvážíte reálné možnosti. Když se budete dále takto přemáhat, a navíc možná i zbytečně, přijdete o veškerou energii. Přehodnoťte své priority.

Býk (21. 4. - 21. 5.)

Tento den přeje sportování, cestování a pobytu v přírodě. Čerstvý vzduch vás osvěží a načerpáte novou energii. Méně výhodné už však bude nakupování, neutrácejte především za nákladnější věci.

Blíženci (22. 5. - 21. 6.)

Podle horoskopu byste se měli věnovat zlepšování fyzičky. Vyzkoušejte nové aktivity a sporty. Ale pozor, zbytečně se nepředvádějte a neriskujte. Nemusíte přece hned trhnout rekord.

Rak (22. 6. - 22. 7.)

Tento den byste to s aktivitami neměli přehánět, ať nejste úplně vyčerpaní. Máte tendenci se přepínat. Potřebujete spíše vysadit a odpočívat. Zaúkolujte rodinu, nemusí přece všechno ležet jen na vás.

Lev (23. 7. - 22. 8.)

Naplánujte pro své nejbližší výlet do aquaparku. Užijte si veškeré vodní atrakce a nezapomeňte samozřejmě vyzkoušet také ty adrenalinové. K večeru se můžete těšit na nečekanou návštěvu.

Panna (23. 8. - 22. 9.)

Horoskop říká, abyste měli na paměti, že nedůvěra a nepochopení mohou značně zabolet, a proto byste se tohoto rizika měli vyvarovat ve svých vztazích. Pak už by také mohlo být pozdě na to, jak to celé napravit.

Váhy (23. 9. - 23. 10.)

Snažte se o sebe více pečovat. Dopřejte si masáž a myslete také na pohyb. Co třeba navštívit plavecký bazén? Nepřeceňujte ale své síly, aby vám ještě zbyla energie na večerní zábavu.

Štír (24. 10. - 22. 11.)

Horoskop vás nabádá, ať se držíte zpátky a nic nepřeháníte. Nakupování raději odložte na jindy, máte sklon k lehkomyslnosti a utratíte majlant. Neriskujte a buďte opatrní za volantem i při sportu.

Střelec (23. 11. - 21. 12.)

Jestli máte pocit, že vás vaši nejbližší zanedbávají, pořádně se rozhlédněte kolem sebe. Brzdí vás sebelítost a přitom máte štěstí na dohled. Udělejte jednou první krok na oplátku zase vy.

Kozoroh (22. 12. - 20. 1.)

Měli byste si uvědomit, že vás to hašteření s některými členy rodiny jen vyčerpává. Hoďte veškeré názorové neshody za hlavu a užijte si radši pohodový den. Nebuďte ješitní a udělejte vstřícný krok.

Pokud chcete vědět víc, přečtěte si váš měsíční horoskop ➔

Kateřina Ujfaluši o intimních scénách v Ulici: Přítele to zamrzelo, ale už se uklidnil, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy