Trendy
válka na Ukrajině Iveta Bartošová Výměna manželek 2024 Survivor 2024 - aktuálně

Denní horoskop na čtvrtek 25. 4. 2024: Ryby budou postaveny před zásadní rozhodnutí, Raky čeká úspěšný den

K dosažení úspěchu je velmi důležité, aby vás kolegové a zaměstnavatelé považovali za spolehlivého člověka. Rozhodně si tedy dvakrát rozmyslete plané sliby.
Zdroj: Pixabay
Horoskop

Denní horoskop pro všechna znamení zvěrokruhu na čtvrtek 25. 4. 2024. Podívejte se, co vás tento den čeká a čeho byste se případně měli vyvarovat.

Vodnář (21. 1. - 20. 2.)

Zkuste si udržet pohodovou náladu. Pokud se k vám někdo zachoval nespravedlivě, dejte mu šanci, aby vám to vysvětlil. Je možné, že neměl všechny informace a chtěl by to nyní napravit.

Ryby (21. 2. - 20. 3.)

Jestli si děláte starosti, že jste se nechali příliš vtáhnout do problémů jisté osoby, která s tím nemíní vůbec nic dělat, pak tomu udělejte rázný konec. Dotyčný musí chtít něco učinit nejprve sám.

Beran (21. 3. - 20. 4.)

Zrealizujte plány, o nichž jste poslední dobou přemýšleli. Energie máte dostatek, a tak se ničeho nebojte. Nesmíte ovšem podléhat negativním pocitům. Jen s pozitivním přístupem máte šanci na úspěch.


Býk (21. 4. - 21. 5.)

Hvězdy radí, abyste se tento den spoléhali především sami na sebe. Mějte emoce pod kontrolou a nenechte se nikým vyprovokovat. Večer se věnujte fyzickým aktivitám, sportujte, hýbejte se.

Blíženci (22. 5. - 21. 6.)

Hvězdy radí, abyste v případě, že jste nestihli dokončit jednu práci, nezačínali další. Se soukromými záležitostmi se svěřte pouze důvěryhodnému člověku, jinak by se to obrátilo proti vám.

Rak (22. 6. - 22. 7.)

Čekejte úspěšný den. Snažte se komunikovat a spolupracovat s ostatními, získáte tím mnoho inspirace. Nebojte se činit rozhodnutí, ať váhavostí nepřijdete o šance, které už se nemusejí opakovat.

Lev (23. 7. - 22. 8.)

Horoskop vás připravuje na to, že ve vašem životě může dojít ke změnám, které vám nemusí moc vyhovovat, budete se tomu však muset přizpůsobit. Zkuste nepanikařit a raději se na to podívat s odstupem.

Panna (23. 8. - 22. 9.)

Horoskop nabádá, abyste měli chladnou hlavu. V práci vás čeká několik náročných situací. Buďte diplomatičtí a zvažte všechna pro a proti, až se budete rozhodovat, jak se zachováte.


Váhy (23. 9. - 23. 10.)

Pociťujete nadšení a neklid zároveň. Chvíli nevydržíte na jednom místě, nejradši byste se sebrali a odjeli někam do světa. Čekejte, že někdo z blízkých bude potřebovat vaši pomoc, a tak se chvilku soustřeďte.

Štír (24. 10. - 22. 11.)

Horoskop nabádá, ať myslíte pozitivně, i když třeba nastanou situace, kdy to nebude jednoduché. Máte-li obavy z nějakého rozhovoru, nedejte to najevo, jinak to protistrana vycítí.

Střelec (23. 11. - 21. 12.)

Myslete na to, že nic není černobílé. Než něco podniknete, pořádně si to promyslete a poraďte se s někým, komu můžete důvěřovat. Nebuďte impulzivní a snažte se vyhnout konfliktním situacím.

Kozoroh (22. 12. - 20. 1.)

Dávejte si pozor na to, co říkáte. Ač to myslíte s nadsázkou, mohli byste nechtěně někomu ublížit a zranit ho. Držte se raději více zpátky a svůj ostrovtip si nechte na někdy jindy. Ne každý ho chápe.

Pokud chcete vědět víc, přečtěte si váš měsíční horoskop ➔

Další rána pro Veronicu Biasiol. Po vlně hejtů během Miss jí ublížila vlastní maminka. Kráska přiznala velké zklamání

Související články

Další články

Nejnovější kauzy