Trendy
válka na Ukrajině Iveta Bartošová Výměna manželek 2024 Survivor 2024

Denní horoskop na čtvrtek 24. 8. 2023: Vodnáři padají únavou, Berani se budou vztekat

Porucha spánku z vás vysaje veškerou energii. Ilustrační foto.
Zdroj: Profimedia
Horoskop

Denní horoskop je tu pro všechna znamení zvěrokruhu na čtvrtek 24. 8. 2023. Podívejte se, co vás dnes čeká a čeho byste se případně měli vyvarovat.

Vodnář (21. 1. - 20. 2.)

Jestli pociťujete únavu, uvědomte si, že se taky musíte někdy zastavit. Nemůžete se jen přizpůsobovat ostatním. Předně si odpočiňte a načerpejte novou energii. Tím, že budete přetažení, nikomu nepomůžete.

Ryby (21. 2. - 20. 3.)

Hvězdy vás nabádají, ať se nevyhýbáte lidem, jimž na vás záleží. Překonejte se i v situaci, kdy nebudete mít náladu a někdo k vám bude chtít přijít na návštěvu. Uvidíte, že nakonec to ještě rádi uvítáte.

Beran (21. 3. - 20. 4.)

Máte tendenci chovat se výbušně. Nevztekejte se, pokud nepůjde všechno přesně podle vašich představ. Nemusíte dělat zbytečný humbuk, trpělivým přístupem toho dosáhnete mnohem více.

Býk (21. 4. - 21. 5.)

Horoskop vás nabádá, abyste se věnovali svým blízkým. Sáhněte si do svědomí, jestli jste někoho z nich v poslední době nezklamali svým přehlížením. Právě nastala vhodná doba, abyste se to pokusili napravit.

Blíženci (22. 5. - 21. 6.)

Horoskop vás nabádá, abyste se více věnovali rodině. Jestli se vyskytnou menší komplikace, nijak zvlášť jejich řešení neprožívejte. Nenechejte si ničím a nikým pokazit svou dobrou náladu.

Rak (22. 6. - 22. 7.)

Máte tendenci vymýšlet jeden nápad za druhým. Chcete být uprostřed všeho dění a toužíte po nezávislosti. Nedovolíte nikomu, aby vám do toho mluvil. Měli byste myslet i na své blízké, ať jim to není líto.

Lev (23. 7. - 22. 8.)

Hvězdy vám radí, že pokud máte nějaké trápení, abyste se hlavně neuzavírali do sebe. Měli byste se svěřit někomu blízkému, komu se dá důvěřovat. Uvidíte, že se vám alespoň trochu uleví.

Panna (23. 8. - 22. 9.)

Neslibujte nic, co pak nedokážete splnit. Raději si neplánujte přesný program, neboť rodinní příslušníci mají docela jiné plány. Neurážejte se, že není po vašem, a pokuste se pro tentokrát přizpůsobit.

Váhy (23. 9. - 23. 10.)

Hvězdy vás nabádají, abyste se zbavili záležitostí, které vás obírají o potřebnou energii. Měli byste si udělat systém v povinnostech i prioritách. Už vám ty problémy začínají pomalu přerůstat přes hlavu.

Štír (24. 10. - 22. 11.)

Horoskop prozrazuje, že vám bude přáno ve finanční oblasti. Využijte všechny příležitosti, které se vám nabízejí. V klidu se můžete pustit i do nových projektů, našlápnuto máte výborně.

Střelec (23. 11. - 21. 12.)

Jestli máte pocit, že vás někdo ohrožuje, tak buďte obzvlášť obezřetní. Veškeré plány do budoucna si zatím nechejte pro sebe a raďte se pouze s nejbližší rodinou. S ostatními se podělte, až budou ve finální fázi.

Kozoroh (22. 12. - 20. 1.)

Musíte zapracovat na trpělivosti. Nechtějte nic uspěchat, to by se vám zle vymstilo. Pamatujte na to, že i malými krůčky se můžete dostat hodně daleko, pomalejší tempo vám přinese jiné výhody.

Pokud chcete vědět víc, přečtěte si váš měsíční horoskop ➔

Další rána pro Veronicu Biasiol. Po vlně hejtů během Miss jí ublížila vlastní maminka. Kráska přiznala velké zklamání

Související články

Další články

Nejnovější kauzy