Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Petr Pavel tragédie v Mostě

Denní horoskop na čtvrtek 23. 3. 2023: Vodnářům se uleví, Blíženci si mohou splnit sen

Radost  je důležitá.
Zdroj: Pixabay
Horoskop

Denní horoskop pro všechna znamení zvěrokruhu na čtvrtek 23. 3. 2023. Podívejte se, co vás dnes čeká a čeho byste se případně měli vyvarovat.

Vodnář (21. 1. - 20. 2.)

Tento den byste měli dořešit něco, co vás už dlouho zaměstnávalo. Velice se vám uleví. Pak se konečně budete moci pustit do dalších dílčích úkolů, které jste takovou dobu odkládali.

Ryby (21. 2. - 20. 3.)

Horoskop vám radí, abyste se v případě důležitého rozhodnutí neunáhlili. Vezměte si raději čas na rozmyšlenou, zvažte všechna pro a proti a poraďte se s nejbližšími. Nic se nemá uspěchat.

Beran (21. 3. - 20. 4.)

Připravte se na to, že se dostanete do situací, které by vás mohly zneklidnit. Nebudete vědět, jaké zaujmout stanovisko. Neváhejte se poradit s někým důvěryhodným a v dané problematice zkušenějším.

Býk (21. 4. - 21. 5.)

Ostatní nepoučujte a rozhodně nikomu neraďte, jak a co má dělat, abyste náhodou na to, že se druhým montujete do života, nedoplatili. Večer se vzdejte společenských akcí a věnujte se raději svým blízkým.

Blíženci (22. 5. - 21. 6.)

Horoskop vám připomíná, abyste nezapomínali plnit své sny. Začněte už konečně realizovat to, co jste si plánovali. Stejně na nic jiného v poslední době nemyslíte, je čas s tím něco udělat.

Rak (22. 6. - 22. 7.)

Měli byste si odpustit sarkastické poznámky, mohli byste někomu nechtěně ublížit. Svoje názory si raději nechejte pro sebe, případně se vyjadřujte, jen pokud budete vyzváni. A pozor na vyřčená slova.

Lev (23. 7. - 22. 8.)

Nemějte obavy z nových nápadů a myšlenek, mohly by vám do života přinést spoustu obohacujících zážitků. Pokud uslyšíte nějakou kritiku, nenechte se tím vykolejit, nereagujte a myslete si své.

Panna (23. 8. - 22. 9.)

Horoskop vás nabádá, abyste zvolili klidnější tempo. Dodělejte jen to nejnutnější a odeberte se relaxovat a nabrat nové síly. Večer se vyrazte pobavit s přáteli, ale neměli byste to přehánět s alkoholem.

Váhy (23. 9. - 23. 10.)

Všechno vám půjde hezky od ruky, tak nemějte obavy pustit se také do náročnějších úkolů. Dočkáte se uznání od vašich nejbližších, což vám zlepší náladu. Myslete ale také na sebe.

Štír (24. 10. - 22. 11.)

Těšte se na příjemná setkání s přáteli. Dostaví se nečekaná návštěva a dozvíte se informace, na které jste už čekali. Snažte se prozatím udržet tajemství ohledně toho, co uslyšíte.

Střelec (23. 11. - 21. 12.)

Rozhodně nestrkejte nos do věcí, do kterých vám nic není. Nenechte se zatáhnout do hádky, která se vás vůbec netýká, ale mohli byste z ní vyjít jako hlavní viník. Raději si držte odstup.

Kozoroh (22. 12. - 20. 1.)

Horoskop přeje rodinné atmosféře a návštěvám. Jestli se vydáte s rodinou na výlet, poznáte zajímavé lidi. Po cestě si dejte oblíbenou dobrotu v příjemné restauraci.

Pokud chcete vědět víc, přečtěte si váš měsíční horoskop ➔

Souboj liliputů na Clash of the Stars: Malej Zmijozel hubne, Obr mluví o tiché vodě

Související články

Další články

Nejnovější kauzy