Trendy
válka na Ukrajině EURO 2024 Clash of the Stars 8 Filmový festival Karlovy Vary 2024

Denní horoskop na čtvrtek 22. 6. 2023: Ryby mají šanci se blýsknout, Berani si musí dát pozor na falešné lidi

Lhář
Zdroj: profimedia.cz
Horoskop

Denní horoskop pro všechna znamení zvěrokruhu na čtvrtek 22. 6. 2023. Podívejte se, co vás dnes čeká a čeho byste se případně měli vyvarovat.

Vodnář (21. 1. - 20. 2.)

Hvězdy vás nabádají, že byste měli zapracovat na vystupování a komunikaci s ostatními. Někteří lidé ve vašem okolí vašim počinům vůbec nerozumějí. Pro začátek se pokuste zbavit vašich sarkastických poznámek.

Ryby (21. 2. - 20. 3.)

Pokud použijete svůj přirozený smysl, jak zachovat klid a rozvahu při řešení dramatických situací, před ostatními se blýsknete jako už dlouho ne. Stanete se pro ně hrdinou, což už by stálo za malou oslavu.

Beran (21. 3. - 20. 4.)

Horoskop vás nabádá k opatrnosti. Dejte si velký pozor na falešné lidi, kteří by se rádi vetřeli do vašeho života. Nenechte se nalákat na jejich sladké řeči, ušetříte si tak mnoho starostí.

Býk (21. 4. - 21. 5.)

Nemějte žádné obavy, i ty nejnáročnější záležitosti vám půjdou snadno od ruky, všechno zvládnete hravě. Jestliže se ostatní kolem vás hádají, nepodléhejte tomu, snažte se naopak celou situaci uklidnit.

Blíženci (22. 5. - 21. 6.)

Hvězdy nabádají, ať využijete veškerou svou kreativitu, byla by škoda jen tak zahálet. Domácí povinnosti berte skutečně vážně, aby nedošlo ke zbytečným konfliktům. Je třeba splnit, co jste rodině slíbili.

Rak (22. 6. - 22. 7.)

Překypujete energií a samými zajímavými nápady. Využijte toho ve svůj prospěch a snažte se v rodinných záležitostech prosadit všechno, co jen budete potřebovat. Uvidíte, že se vám to také podaří.

Lev (23. 7. - 22. 8.)

Horoskop radí, abyste si ještě jednou promysleli veškeré kroky, které hodláte podniknout. Podívejte se na danou situaci realisticky a nenechte se zlákat k riskování, k němuž se vás kdosi snaží svést.

Panna (23. 8. - 22. 9.)

Horoskop říká, že byste mohli pozvat na návštěvu blízké přátele a udělat si pohodový den, nebo aspoň večer. Pochopitelně by s tím měli souhlasit i ostatní členové rodiny, jinak by následné napětí určitě nikomu neuniklo.

Váhy (23. 9. - 23. 10.)

Pokud pociťujete únavu, vůbec se neostýchejte a dopřejte si pořádný odpočinek. Nikdo vám nemůže mluvit do toho, že potřebujete relaxovat. Pokud byste se hodlali přemáhat, jen by vás to stálo poškozené zdraví.

Štír (24. 10. - 22. 11.)

Pokud vám vaši blízcí začnou vyčítat, že je poslední dobou zanedbáváte, nesnažte se jim oponovat, ale raději ukažte svými činy, že to není pravda. Vezměte rodinu na výlet nebo alespoň procházku a užijte si pohodové chvíle.

Střelec (23. 11. - 21. 12.)

Sice oplýváte spoustou nápadů, jen jaksi nevíte, jak najít cestu k jejich uskutečnění. Rozhodně se nesnažte nic uspěchat a netlačte kvůli tomu na své blízké, aby snad realizaci vašich plánů provedli za vás.

Kozoroh (22. 12. - 20. 1.)

Uvědomte si, že neustálý boj mezi tím, že se vám něco nechce, a povinnostmi, které na vás čekají, vás jen obírá o čas. Překonejte se, všechno rychle vyřešte a pak už se můžete věnovat pouze zábavě.

Pokud chcete vědět víc, přečtěte si váš měsíční horoskop ➔

GLOSA: Mikýřova úžasná pouť Survivorem. Mikyska vyhrál právem, ale pomohla mu zbabělost a krátkozrakost soupeřů

Související články

Další články

Nejnovější kauzy