Trendy
válka na Ukrajině Olympiáda v Paříži Petr Pavel kauza Kramný

Denní horoskop na čtvrtek 2. 2. 2023: Berani budou čelit stresu, konfliktům se nevyhnou ani Střelci

Horoskop na dnešní den čtvrtek 2. února: Berani budou čelit stresu, konfliktům se nevyhnou ani Střelci
Zdroj: Profimedia
Horoskop

Denní horoskop pro všechna znamení zvěrokruhu na čtvrtek 2. 2. 2023. Podívejte se, co vás dnes čeká a čeho byste se případně měli vyvarovat.

Vodnář (21. 1. - 20. 2.)

Dejte si pozor, abyste se nepřimíchali do hádky jiných. Hleďte si výlučně jen svého, ještě by se to mohlo otočit proti vám. Po zdravotní stránce se budete cítit velmi dobře, využijte toho k fyzické aktivitě.

Ryby (21. 2. - 20. 3.)

Popřemýšlejte o tom, co můžete udělat pro své tělo, a nevymlouvejte se, že nemáte čas. V poslední době jste totiž fyzičku poměrně zanedbávali a začíná se to projevovat. Jste rozlámaní a bez energie.

Beran (21. 3. - 20. 4.)

Horoskop vám říká, že byste se měli snažit vyhnout stresujícím situacím. Budete-li plní zloby, vzteku a rozčílíte se kvůli každé maličkosti, nepřinese vám to vůbec nic dobrého. Buďte také více trpěliví.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Hvězdy vám doporučují, abyste více odpočívali a relaxovali. Baterky si nejlépe dobijete tak, že si zajdete na procházku, dobře vám udělá také plavání. Potřebujete-li zhubnout, začněte s dietou hned teď.

Blíženci (22. 5. – 21. 6.)

Neměli byste činit žádná zásadní rozhodnutí. Potřebujete si vše v klidu promyslet. Poraďte se s někým, komu důvěřujete, a až pak konejte. Večer se vyrazte bavit mezi lidi, můžete poznat někoho zajímavého.

Rak (22. 6. - 22. 7.)

Máte tendenci vymýšlet samou neplechu, jeden bláznivý nápad střídá ještě bláznivější. Naštěstí je nestihnete všechny uskutečnit. Ne každý pro to má totiž pochopení, především partnerovi polezete na nervy.

Lev (23. 7. - 22. 8.)

Zkuste se na věci dívat komplexně, ne pouze z jednoho úhlu. Také se moc zaměřujete na detaily a uniká vám celek. Horoskop vám radí, abyste nebyli tak upjatí, někdy musíte dát věci sami do pohybu.

Panna (23. 8. - 22. 9.)

Pokud jste v poslední době přemýšleli, že se chcete něco nového naučit, už to neodkládejte. Vyberte si kurz, zdokonalujte se, pracujte na sobě. Buďte kreativní, dařit se vám bude v každé umělecké činnosti.

Váhy (23. 9. - 23. 10.)

I když se cítíte v podstatě dobře, hvězdy vás varují, abyste nepodceňovali zdravotní rizika. Dávejte na sebe větší pozor, více pečujte i o zdraví vašich nejbližších. K večeru se obklopte příjemnými lidmi.

Štír (24. 10. - 22. 11.)

Měli byste si udělat inventuru ve vašich finančních záležitostech. Zkuste popřemýšlet, kde můžete ušetřit, snažte se tolik neutrácet, myslete i na horší časy. Bylo by dobré, abyste vše probrali jako rodina.

Střelec (23. 11. - 21. 12.)

Spousta konfliktů a zbytečných nedorozumění se odehrává kvůli špatné komunikaci. A právě slovní projev není vaší silnou stránku. Složitá jednání proto raději odložte, čas využijte k přípravě a argumentaci.

Kozoroh (22. 12. - 20. 1.)

Oplýváte vskutku pohodovou a romantickou náladou, dokonce to vypadá, že nakazíte všechny kolem. Potutelně se uculujete, máte chuť každého obejmout, potěšit květinou, dárkem či alespoň vlídným slovem.

Pokud chcete vědět víc, přečtěte si váš měsíční horoskop ➔

Kateřina Ujfaluši o intimních scénách v Ulici: Přítele to zamrzelo, ale už se uklidnil, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy