Trendy
válka na Ukrajině Iveta Bartošová Výměna manželek 2024 Survivor 2024 - aktuálně

Denní horoskop na čtvrtek 18. 4. 2024: Ryby vyloží karty na stůl, Blížence čeká problém

Po skleničce jsme zábavné, po dvou přítulné a po láhvi pozvracené.
Zdroj: profimedia
Horoskop

Denní horoskop pro všechna znamení zvěrokruhu na čtvrtek 18. 4. 2024. Podívejte se, co vás tento den čeká a čeho byste se případně měli vyvarovat.

Vodnář (21. 1. - 20. 2.)

Horoskop vás nabádá, abyste se nezahlcovali povinnostmi. Vyrazte za relaxací a sportovními aktivitami. Zamyslete se, co byste mohli pro své tělo udělat, nevymlouvejte se, že nemáte čas.

Ryby (21. 2. - 20. 3.)

Buďte upřímní, i kdybyste měli někomu blízkému sdělit něco, co mu bude nepříjemné. Pokud se budete přetvařovat, stejně se pravda neutají. Věřte, že čím dříve vyložíte karty na stůl, tím lépe.

Beran (21. 3. - 20. 4.)

Hvězdy říkají, že se sebou můžete být spokojení. Všechno, na čem jste v poslední době pracovali, jste dělali s opravdu maximálním nasazením. Za výsledkem si stůjte a v další práci nepolevujte.


Býk (21. 4. - 21. 5.)

Jestli máte v plánu, že chcete den trávit někde v přírodě, děláte jen dobře. Rozhodně byste s sebou měli vzít i své blízké a užít si chvíle pohody, kdy zapomenete na veškeré starosti.

Blíženci (22. 5. - 21. 6.)

Horoskop vám radí, ať se nenecháte zatáhnout do větších problémů, než můžete unést, ačkoliv chcete někomu blízkému pomoci. Zamyslete se nad tím, zda dotyčný vaši snahu vůbec ocení.

Rak (22. 6. - 22. 7.)

Dejte si pozor na falešnou osobu, jež se vyskytuje v blízkém okolí. Lidé, co vás dobře znají a mají vás rádi, se jejími řečmi naštěstí ovlivnit nenechají. Přesto se snažte zastavit pomluvy, které o vás šíří.

Lev (23. 7. - 22. 8.)

Horoskop prozrazuje, že obdržíte informaci, na kterou již dlouho čekáte. Do ničeho se vám sice nechce, ale když se přemůžete, nakonec ještě uvítáte, že máte nepříjemné povinnosti za sebou.

Panna (23. 8. - 22. 9.)

Někdo z blízkého okolí vás překvapí nečekanou nabídkou. Ačkoliv to zní velice lákavě, nechejte si to všechno ještě projít hlavou. Zjistěte, zda tím dotyčná osoba nesleduje především své blaho.


Váhy (23. 9. - 23. 10.)

Je sice chvályhodné, že se snažíte pomáhat všem lidem okolo vás, na sebe ale jaksi stále zapomínáte. Udělejte jen to nejnutnější a koukejte si naordinovat pořádnou relaxaci.

Štír (24. 10. - 22. 11.)

Připravte se na to, že nepůjde všechno přesně podle vašich plánů. Nenechejte se tím však nijak rozhodit a hlavně se nesnažte násilně dosáhnout svého. Brzy se dozvíte, že to celé mělo svůj důvod.

Střelec (23. 11. - 21. 12.)

Horoskop prozrazuje, že jistá záležitost zapříčiní, že se stanete centrem pozornosti svých nejbližších i okolí. Budete nejspíše muset hodně věcí vysvětlovat, ale všichni to naštěstí přijmou s pochopením.

Kozoroh (22. 12. - 20. 1.)

Připravte se na kritiku. Oprávněnou kritiku. Veškeré připomínky si pozorně vyslechněte, jedině tak se ze stejných chyb poučíte. Přijměte to s pokorou a nadhledem.

Pokud chcete vědět víc, přečtěte si váš měsíční horoskop ➔

Další rána pro Veronicu Biasiol. Po vlně hejtů během Miss jí ublížila vlastní maminka. Kráska přiznala velké zklamání

Související články

Další články

Nejnovější kauzy